Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.20 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (€35.05)
    SB (€16)
    UTG (€19.20)
    MP (€51.49)
    Button (€20)

    Preflop: Hero is BB with Q, 5
    1 fold, MP calls €0.20, 2 folds, Hero checks

    Flop: (€0.50) 5, 6, Q (2 players)
    Hero bets €0.40, MP calls €0.40

    Turn: (€1.30) 3 (2 players)
    Hero bets €1.20, MP calls €1.20

    River: (€3.70) 2 (2 players)
    Hero bets €2.40, MP raises to €9, Hero folds

    Total pot: €8.50 | Rake: €0.40


    villain: 52/29/4 and total aggr frequency = 76%

    wydaje mi sie ze fold byl na granicy poprawnosci. jakies uwagi?

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    brak, dobrze rozegrane + raczej good fold

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja tam szczerze mówiąc niebardzo widzę ile 4x jest w range villaina a zakładam, że tylko ze stritem wrzuca ci tu olka for value, bo przecież nie rozegrałby w ten sposób seta. W każdym razie z twoim readem, że jest raczej aggro, wolę zdecydowanie c/c river. Zablefuje wszystkie swoje missed drawy, a jest tego sporo biorąc pod uwagę akcję post flop. 47, 34, 46 i Q4 to generalnie jedyne ręce, które tam złapały i zakładając, że z tego gówna limpuje te układy tylko suited, to daje ci 12 kombinacji kart. Dodając do tego 1 random blef i missed drawy 78 i gutshoty 79/89 wyjdzie ci z kolei sporo kombinacji, które mogą blefować. Masz pot odds ok 30% na river a na pewno ma w swoim zakresie tyle blefów, także dla mnie call.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ja tam szczerze mówiąc niebardzo widzę ile 4x jest w range villaina a zakładam, że tylko ze stritem wrzuca ci tu olka for value, bo przecież nie rozegrałby w ten sposób seta. W każdym razie z twoim readem, że jest raczej aggro, wolę zdecydowanie c/c river. Zablefuje wszystkie swoje missed drawy, a jest tego sporo biorąc pod uwagę akcję post flop. 47, 34, 46 i Q4 to generalnie jedyne ręce, które tam złapały i zakładając, że z tego gówna limpuje te układy tylko suited, to daje ci 12 kombinacji kart. Dodając do tego 1 random blef i missed drawy 78 i gutshoty 79/89 wyjdzie ci z kolei sporo kombinacji, które mogą blefować. Masz pot odds ok 30% na river a na pewno ma w swoim zakresie tyle blefów, także dla mnie call.
    ale nie jest tak ze jego callin range jest tutaj duzo szerszy niz betting range? wszytskie q jakie ma mnie calluja, gorsze 2pairs. kwestia cz ybedzie tu raisowal swoje gorsze dwie pary na takim riverze. ponadto na river bet za 2/3 pota dziala troche jak blockbet, tylko lepsze cie raisuja, natomiast niekoniecznie chce tu sprawdzac PSB albo overbet jesli decyduje sie na c/c

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    To musisz mieć reada, że typ jest station. Ej, betujesz pot na flopie, pot na turn i znowu na river z 4 kartami do strita - jak cię ma tam gorsza ręka sprawdzić poza typem, który jest station?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    To musisz mieć reada, że typ jest station. Ej, betujesz pot na flopie, pot na turn i znowu na river z 4 kartami do strita - jak cię ma tam gorsza ręka sprawdzić poza typem, który jest station?
    villain chyba był station z tego co pamietam. wtedy bet jest ok ? jego Agg freq jednak jest na tyle duze ze rownie dobrze mzoe raisowac z gorszymi dwoma parami. ale i betowac nietrafione drawy...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    check/call river

  8. #8
    Agresja: 4/76% i jest CS?? Przeca to jest lagtard monkey donkfish :P
    Nie wiem po ilu to jest rękach, ale takiego gościa nie możesz nie wiedzieć co, jak i z czym bije. Jest w ponad połowie rąk, betuje/ raisuje/ calluje prawie zawsze - po 20 (30 max) rękach MUSISZ już to wiedzieć - to jest Twoje główne źródło zarobku - imo możesz w przypadku takiego gościa w ogóle prawie nie patrzeć na resztę stołu.. Izolować, exploitować, grabić!

    A co do samej ręki to jego calle na F+T wnioskując po AF są trochę niecharakterystyczne - wręcz podejrzane jak na lagtarda. River jest tu jak dla mnie close - duże znaczenie mają właśnie betting patterns opp, ale po statach samych raczej call. Poza tym nie wiem czy nie zagrałbym tutaj c-r F/T (raczej turn) - jego bet/calling range może tu być bardzo podobny do calling range'a.

    BTW. pierwszy akapit nie miał być żadnym pojazdem, tylko poradą - często widzę u ludzi że "zapominają" skąd się w tej grze bierze pieniądze..