Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Gościu po 36 rękach miał staty 28/3/ 3Bet: 0 i Aggr F. 0.1
    Nie wiedziałem za bardzo co tutaj zrobić, jakoś dziwnie krzyczał mam AA/KK tym limpem i ogromnym 3Betem, ale zdecydowałem się sprawdzić, by zobaczyć co dalej będzie na flopie i ew. postawić się w trudnej sytuacji dla własnej edukacji. Co o tym myślicie?

    Full Tilt Poker, $0.02/0.05 Hold'em Cash Games, 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    avenas (MP3): $5.55
    RiverFish26 (CO): $9.20
    shevrette (Button): $7.29
    QED42 (SB): $5.20
    Roddy17 (BB): $11.32
    -yarrrrasss- (UTG): $4.60
    EGalois5 (UTG+1): $3.70
    THESTROKES (MP1): $5.28
    Sharks ATM (MP2): $13.90

    Dealt to shevrette

    Pre-flop:
    (3 folds), Sharks ATM calls $.05, (2 folds), shevrette raises to $.20, (2 folds), Sharks ATM raises to $1.38, shevrette calls $1.18

    Flop: ($2.88) (2 Players)
    Sharks ATM checks, shevrette bets $1.50, (1 folds), shevrette returns $1.50

    Results:
    shevrette Showed
    shevrette wins $2.65
    Ostatnio edytowane przez kubali ; 20-04-2010 o 18:22

  2. #2
    fold pre

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Uważam, że call tego overbetu nie jest najlepszym pomysłem. Szczególnie, że villain wydaje się być bardzo pasywny i wyglądało to na tricky play z KK,AA. Ale jak widać na załączonym przykładzie mało widziałem
    Na co go obstawiłeś preflop po tym overbecie ??
    Co do tłumaczenia "postawić się w trudnej sytuacji dla własnej edukacji" polecam kupno książki, wykupienie abonamentu w jakimś portalu szkoleniowym chyba lepszy pomysł na inwestycje w edukacje
    Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    ...Co do tłumaczenia "postawić się w trudnej sytuacji dla własnej edukacji" polecam kupno książki, wykupienie abonamentu w jakimś portalu szkoleniowym chyba lepszy pomysł na inwestycje w edukacje
    Pozdrawiam i życzę sukcesów.
    No tak raczej głupi pomysł z mojej strony, ale miałem nadzieję że reka będzie trochę ciekawsza po flopie i więcej się bym nauczył wstawiając ją tutaj do skrytykowania. Teraz przynajmniej wiem żeby takie ręce wyrzucać. Dzięki za odpowiedź. Zapewne jeszcze trochę się ze mną pomęczycie, naprawdę chcę poprawić swoją grę

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Nie wiem jakie są innych opinie ale moja jest taka, że wydaje mi się, że masz umiejętności aby wygrywać na micro, wiesz co masz zrobić, czujesz grę tylko czasami szukasz (jak z resztą większość grających) usprawiedliwienia do gamblowania.
    Więcej dyscypliny i czasu, a będziesz grał wyżej. Ale to jest opinia mniej doświadczonego gracza i nie przykładałbym do niej wiele uwagi
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 20-04-2010 o 22:29

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    http://www.pokertableratings.com/ful...nds/sharks+atm

    koles gra praktycznie same wyskie pary, obstawiam JJ lub QQ

    Przyklad jego gry z QQ
    limp dal z UTG a potem wrzucil 200BB na standardowego raise:
    https://www.pokertableratings.com/ha...569/6529355434