Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Staty villaina: 16/16/61 rak i A.F 66 3BET: 0/16 4BET: 1/4
    Chcialem sie tylko dowiedziec czy byl to poprawny fold.

    Full Tilt Poker, $0.02/0.05 Hold'em Cash Games, 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    kratzbaum (MP1): $5.08
    SiLC (MP2): $3.34
    pipirkaru (MP3): $5
    AlexanderBull (CO): $5.05
    shevrette (Button): $5
    Dan AK63 (SB): $3.85
    125seba (BB): $5.51
    miszczuu (UTG): $6.73
    omich-kun (UTG+1): $2.04

    Dealt to shevrette

    Pre-flop:
    miszczuu raises to $.20, (5 folds), shevrette raises to $.60, (2 folds), miszczuu raises to $1.80, (1 folds), miszczuu returns $1.20

    Results:
    miszczuu wins $1.27

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Fold na pewno poprawny ale warto sobie zadać inne pytanie. Ja się na full ringach nie znam specjalnie, ale czy takiego gościa, który otwiera utg (mała próbka, ale otwierał utg wcześniej?) powinno się 3betować pre z QQ?

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Fold na pewno poprawny ale warto sobie zadać inne pytanie. Ja się na full ringach nie znam specjalnie, ale czy takiego gościa, który otwiera utg (mała próbka, ale otwierał utg wcześniej?) powinno się 3betować pre z QQ?
    To jest nl5, tu gracze często nie patrzą na pozycję i betują z utg z Axs, niskimi parami, czasem jakieś KQ.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Dzięki za odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez hbo Zobacz posta
    To jest nl5, tu gracze często nie patrzą na pozycję i betują z utg z Axs, niskimi parami, czasem jakieś KQ.
    Trochę nie na temat, ale czy raisowanie pre UTG z niskimi parami to niepoprawne zagranie? Odwołuję się tutaj do postu anoxic'a sprzed kilku dni:

    Cytat Zamieszczone przez anoxic

    Otwarcie puli:
    utg: 22+, AQs+, AK
    mp: 22+, AJs+, AQo+, KQs
    lp: 22+, ATs+, AJo+, KTs+, QJs

    Overlimpy:
    mp: średnie-wysokie sc
    lp: niskie-średnie-wysokie sc, gappery

    Multiway poty do btn-bb (odds lepsze od 5:1) - calluję prawie atc. Tak z 80% kart.

    ja to gram. oczywiście pominąłem przy overlimpach pockety i inne które zamieściłem w "otwarcie puli".

    Odpuszczam cbet z 99 na AKx, ale to też player dependent.

    Niskie pary rzadko wyrzucam pre bo są bardzo dochodowe na micro, więc jak ktoś ma pełny stack to calluję i otwarcia po 5bb.

    Stealuję dość niewiele, czasem 3bb czasem 4bb, głównie z btn, z co prawie nigdy nie stealuję bez ręki.

    Last edited by anoxic; 18-04-2010 at 13:50.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Otwieranie podbiciem niskich par z wczesnej pozycji na pewno jest błędem jeśli nie grasz dobrze post flop. I mówiąc dobrze mam na myśli więcej niż cbet flop, c/f turn.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź



    Trochę nie na temat, ale czy raisowanie pre UTG z niskimi parami to niepoprawne zagranie? Odwołuję się tutaj do postu anoxic'a sprzed kilku dni:
    Jak nie czujesz się na siłach rozgrywac niskie pary postflop to te 22-66 open limpuj, sam tak grałem dość długo, ale uznałem że czas zacząć ulepszać swoją grę wchodząc na wyższe stawki i o jakieś 80% zmniejszyłem moje open limpowanie, teraz własnie na 10 rozdań gdy jestem na utg z 22-66 to 8 razy otwieram 4bb, a 2 razy limpuję. Tak średnio. Od czego to zależy? Głównie od stołu, gdy jest agresywny i często lecą 3bety to wolę zlimpować niż raise/foldować na 3bet. Open fold pocket pary nie jest i nie będzie nigdy w moim repertuarze, więc limp jest tutaj ok.

    To jedyna modyfikacja do tego co napisałem. Oba sposoby są okej, albo otwierasz podbiciem wszystko co tam napisałem, albo otwierasz wszystkie minus niskie pary, które limpujesz.

    (tylko uważaj na krolewicza który jak zobaczy tego posta to napisze że limpowanie to zbrodnia )
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 20-04-2010 o 21:13

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Ja na prawie 50k+ rąk <= nl25, zawsze otwieram niskie pary (22-TT) podbiciem. Na każdej pozycji mam na plusie nie raz większym nie raz mniejszym poza UTG gdzie mam duży minus. Szczególnie ręce 66-99, które pewnie trudniej mi zrzucić.
    Także chyba niskie pary z UTG to nie jest najlepszy pomysł na micro, ale i tak wątpię żebym to zrzucał pre.

    Co do rozdania to call preflop byłby zdecydowanie fajniejszy.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Imo skoro zdecydowales sie 3betowac z QQ jego utg, to zapewne zrobiles to for value, wiec musisz sie z nim stackowac, bo inaczej zamieniasz reke w blef. Jezeli villain ma waski zakres otwarcia na utg, to cold call jest dobra opcja. Znaczenie ma tez jak luzno stackuja sie na tym limici 'regsi' i w miare solidni gracze.
    Oczywiscie to wszystko zalezy, ale tez jego bet sizing sugeruje jakby chcial zakonczyc akcje 4betem.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    300k rąk od nl4 do nl50 - niskie pary zawsze na plusie, z resztą nie ma znaczenia czy utg czy mp1 skoro i tak gramy pod set value.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    300k rąk od nl4 do nl50 - niskie pary zawsze na plusie, z resztą nie ma znaczenia czy utg czy mp1 skoro i tak gramy pod set value.
    Nie wiem jak grasz i gdzie grasz ale ja na FTP w 20% po openraise z UTG dostawałem 3Bet'a. Też mam pary na sporym plusie 0.54BB/Hand ale z UTG jest to 2.04BB/Hand na minus.

    PS. Może za mała próbka.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 20-04-2010 o 22:48