Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Co zrobić żeby w dłuższej perspektywie czerwona kreska non showdown winnings była nad poziomem 0
    Trzeba być LAGiem i napierdalać raise turn, river co drugą łape, zmuszać jednocześnie do pasowania? Rozumiem że podstawa tutaj to czytanie gry, przeciwników, dobierania zagrań pod określonych typów. Jak widzę co niektórych wykresy to aż dziw bierze jak ta kreska idealnie rośnie w górę wraz z ilościa rąk.
    Tak myśle ze to chyba najważniejsza sprawa być wygrywającym bez showdownu, wtedy nawet większe swingi nas specjalnie nie niszczą.
    Wiem że nic specjalnego nie odkryłem, ot tak naszła mnie taka refleksja

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    łapać na blefach innych graczy

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Licz się z tym że jak na siłę będziesz chciał podnieść czerwoną linię, to spadnie linia showdown winnings.
    Ja tam się nie przejmuję linią nsw, najważniejsza jest linia zielona

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    tzn nie moze byc tak ze sie ja nie przejmujesz bo jak np bedziesz callowal czesto duze bety preflop flop i turn a zrzucasz na river to wiadomo ze duzo bedziesz tracil na tym najlepiej moim zdaniem tak w okolicach zera sie z tym trzymac zeby na sile ta czerwona nie leciala w gore

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na full ringach nie ma co się nią przejmować, co innego na sh.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    A właśnie nie jest tak ze najlepsi na SH mają bardzo duży profit bez showdownu??
    W omahe z tego co wiem jest to niemożliwe, ale w holdema to chyba po tym poznaje sie prawdziwych sharków

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ktos pisał, że wazne zeby czerwona linia byla na+ na pozycjach oprócz blindów. Dla mnie nie ma znaczenia jesli wygrywam

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    filter : vpip true i juz powinna byc nad zerem.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    a co to jest?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pominiecie zaplaconych i niebronionych blindow