Zobacz wyniki ankiety: Czy zaczynacie gre na stoliku z pełnym buyinem??

Głosujących
187. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    134 71.66%
  • Zaczynam z 50%

    21 11.23%
  • Zaczynam z minimalnym buyinem

    13 6.95%
  • Zaczynam z inną kwotą

    19 10.16%
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 131
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Przy 10 osobowym stoliku zawsze z pełnym buy in'em - nie moge odstawać od dużych staków bo mnie sprawdzą z każdą draw'ową ręką ( zwyczajnie, jak masz mniej to Cię łatwiej sprawdzić z byle czym).
    Przy short handed ( <6 osób ) wchodzę z 70% - 75% buy in'a. Głownie ze względu na duże ryzyko przegrania całości w kilku pierwszych rozdaniach ( więcej pieniędzy ludzie wrzucają do pot'a ). Mniej nie starczy Ci żeby stawiać opór agresywnym graczom na stole.

    Carlos

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Ja rowniez z pelnym buyinem,

    a co jesli grasz przeciwko debilowi??

    potrafi dac all ina z niczym , albo z flush drawem??
    gram przeciwko debilowi? super, jesli zakladam ze jestem lepszy i za kazdego postawionego dolara dostaje 1.01$ to czemu ograniczac sie i nie miec mozliwosci postawic 100 zamiast 50

    i czy twoja top para wystarczy na call??
    to juz jest pytanie czysto strategiczne: http://online.freeware.info.pl/barbarians.html , to jakbys pytal jestem UTG+1 z QQ, UTG dall allina co zrobic

    Ja kilka razy bylem w sytuacji ze na 90% wiedzialem ze gosciu blufuje ale mialem za duzo na stole i pasowalem.
    BM :wink:
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:34

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    Przy 10 osobowym stoliku zawsze z pełnym buy in'em - nie moge odstawać od dużych staków bo mnie sprawdzą z każdą draw'ową ręką ( zwyczajnie, jak masz mniej to Cię łatwiej sprawdzić z byle czym).
    Carlos
    Odwrotnie, warto drawowac do kogos kto ci sie moze wyplacic, jak shortstack daje allina to masz zero implied odds.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Zawszem, ale to zawsze full+ stack.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Jest kompletnym kretynem? Dostajesz AK - raise 30xBB, pewnie sprawdzi. Na flopie all-in przy A lub K, a nawet przy parce na stole (przy 3 różnych kartach to już inna bajka).
    Ja raz grałem przeciwko takiemu, zarobiłem od niego 3 buy-iny w 10 minut (raise z A3 20xBB, na flopie nie trafiłem, dałem all-in, on call z 23 :lol. A grając tak jak ty nie miałbym jeszcze na stole buy-in'a prawdopodobnie.
    ).
    nie wiem gdzie ty grasz i na jakich stawkach ale raise 30bb z ak jest kompletną pomylka, najwyzej mozesz zgarnac blindy a jak ktos cie sprawdzi to mozesz byc pewien ze ma parke od waletów w gore, czy jest wiec sens, amatorszczyzna kompletna :shock:

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez vKrzychoo
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Jest kompletnym kretynem? Dostajesz AK - raise 30xBB, pewnie sprawdzi. Na flopie all-in przy A lub K, a nawet przy parce na stole (przy 3 różnych kartach to już inna bajka).
    Ja raz grałem przeciwko takiemu, zarobiłem od niego 3 buy-iny w 10 minut (raise z A3 20xBB, na flopie nie trafiłem, dałem all-in, on call z 23 :lol. A grając tak jak ty nie miałbym jeszcze na stole buy-in'a prawdopodobnie.
    ).
    nie wiem gdzie ty grasz i na jakich stawkach ale raise 30bb z ak jest kompletną pomylka, najwyzej mozesz zgarnac blindy a jak ktos cie sprawdzi to mozesz byc pewien ze ma parke od waletów w gore, czy jest wiec sens, amatorszczyzna kompletna :shock:
    Zauwaz ze Kapol nie pisze ze jest to jego standardowa gra

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Zawsze siadam z maksymalnym buyinem i mam taka manie ze nawet po stracie 1BB dokupuje zetony do max

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    The same thing

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Byliscie z tym u lekarza? :P

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Ja jestem ogolnie popieprzony: jak gram na 10NL - biorę max, na 20PLO lub 25NLTH biorę tyle żetonów, aby bankroll kończył się na 0 albo 5, zawsze powyżej 80BB

    Gram gównie shorthandy.