Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    Skład zestawu komputerowego :
    1. Procesor: AMD Phenom II X2 555 BOX (3.2GHz, Dual Core, 7MB[1+6], 80W, AM3) Black Edition
    nigdy nie bierz AMD, Intele maja lepsza architekturę procesora (od core 2 duo w górę)

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    to fajnie, bo właśnie chciałem wybrałać amd. Cena nizsza, a wydajność porownywalna. Problemem był wybór platformy. Myślałem nad procesorem intela z zintegrowaną grafiką, potem sie zdecydowałem na zintegrowaną grafikę AMD (am3) + anthlonII. Niby jest pełno testów itd, ale cięzko tak jenoznacznie określić co będzie lepsze i czy warto dopłacać do pary % różnicy. Jeśli np: nie będe miał 64 bitowego WIna to 4 Gb ramu nie są potrzebne. Taktowanie ramu 800, 1000, czy 1333 nie przynosi wielkiej różnicy w pewnych sytuacjach itd... Myslałem nad platformą intela z tym procesorem co podałem(nie wiem jednak jak grafika), ale gdzieś pisało że jest stusunkowo zbyt droga. Jeśli moim glównym priorytetem jest cena, to głupio przpłacać, tym bardziej że nie dostaje jakiegoś cuda. W kółko można sie tak zastanawiać i wybierać

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    z tego co widzę w linku dales "Intel Pentium Dual Core G6950 2.80 GHz BOX " a to jest różnica, bo ja mówiłem o np." INTEL CORE 2 DUO E7500 - 2.93 GHz BOX 399 z" (w sensie zbitka "core 2" jest istotna;p)
    jeśli chodzi o kartę dźwiękową czy graficzna to lepiej by była inaczej obciąża niepotrzebnie płytę główna ;> i myślę ze przy k. graf 512 starczy.

    jak nie chcesz dużo wydawać to kup coś używanego na allegro, jest pełno zapaleńców co rok w rok zmienia komputer wiec jakiś z "core 2" znajdziesz

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Aby nie zakładać nowego tematu.

    Może ktoś polecić zaufaną firme/osobe w Warszawie, która kupi, zrobi i ustawi komputer + dwa monitory tak aby było wszystko pięknie działało? Ostatnio mam kiepskie doświadczenia, stąd prośba o pomoc w tej kwestii. Cena w jakiej chciałbym się zmieścic to ok 8k (komp + jeden monitor).

    Z góry dziękuje.

  5. #15
    Witam czy ktoś znający się na komputerach mógłby mi ułożyc zestaw chodzi mi o sama skrzynkę cena do 3000 zł, komputer głównie do gry w pokera, zależy mi żeby był cichy i wydajny oraz abym spokojnie mógł do niego podpiąc 2 monitory. Dziękuję

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Jesli do pokera to czemu 3 tys? Jesli chcesz za 3 tys to zloz sobie pod gry, czy inne rzeczy a do poksa na pewno wystarczy