Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Czy znajdą się chętni aby zacząć tworzyć naszą własną bazę wiedzy na wzór 2+2 Concept of the Week ??
    Wiem, że ten week może być trudny, bo nie mamy tylu aktywnych i chcących się podzielić swoją wiedzą forumowiczów ale może chociaż wpisy 2x w miesiącu udało się osiągnąć ??
    Mistrzem gry to nie jestem ale nie takie rzeczy na studiach opracowywałem i tutaj pewnie przy odpowiednim doborze materiałów udałoby się coś ciekawego stworzyć.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mnie się podoba pomysl.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Myślę, że wielu początkujących pokerzystów takich jak ja bardzo chętnie coś takiego by poczytała. Wbrew pozorom sensownych materiałów o strategii wcale nie ma w polskim internecie zbyt dużo, a na forum też większą popularnością cieszą się pyskówki i dziwne ankiety

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Panowie, tydzień mija a COTWu niet. Może ktoś jednak zdecyduje się jednak przekazać cześć swojej wiedzy ławicy rybek

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    a orientujecie sie jak jest z copyright jesli chodzi o tresci na forach ? moze by po prostu tlumaczyc / streszczac jakis konkretny OP z 2p2, wrzucic linka do niego i zaczynac dyskusje tutaj. nie wydaje mi sie zeby byl sens wywazac otwarte drzwi i wymyslac jeszcze raz to samo, jesli w wiekszosci sa juz dobrze opracowane artykuly. izolowanie limperow dla polakow pewnie nie bedzie bardzo roznilo sie od innych.

    nie wiem czy komus sie to przyda, bo nie wyobrazam sobie powaznie podchodzic do pokera i nie czaic angielskiego na tyle zeby przetrawic COTW, ale aktualnie mam sporo czasu i moglbym cos przetlumaczyc. wlasne przemyslenia jeszcze mam chyba za slabe zeby sie wychylac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    nie wyobrazam sobie powaznie podchodzic do pokera i nie czaic angielskiego na tyle zeby przetrawic COTW, ale aktualnie mam sporo czasu i moglbym cos przetlumaczyc.
    Genralnie nie chodzi o same tłumaczenie ale o rozeznanie tematu ... mi przynajmniej lepiej wiedza się przyswaja jak pozbieram trochę materiałów, potem je przemyśle i jakoś to opracuje. Chwilowo cierpie na brak czasu ale też jak wybiorę jakiś temat to wrzucę na próbę i zobaczę jaki jest feedback.