Zobacz wyniki ankiety: Dlaczego nie udzielasz się w "Strategia i Taktyka"?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wstydzę się

    13 24.53%
  • nie ma z kim dyskutować

    23 43.40%
  • za wiedzę się płaci

    8 15.09%
  • nie chce mi się

    20 37.74%
  • czytam tylko bocznicę

    2 3.77%
  • taka dyskusja nie przynosi korzyści

    5 9.43%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    nie udzielam się w dziale "strategia i taktyka", bo nie chcę ujawniać szczegółów mojej strategii

  2. #22
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Co za nonsens. Podaj przykład?

    Często o wiele wiele lepsi gracze w ten sposób oceniają tutaj rozdania trywialne, na 2+2 to jest standard post typu "raise flop, shove turn" pisane przez shaundeeba czy innego durrrra -

    Także często jednozdaniowy post masha czy krolewicza jest o wiele bardziej wartościowy niż elaborat

    Pozdrawiam.
    mash to taki nasz forumowy durrrr

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie udzielam się gdyż obawiam się segregacji rasowej. To forum wychowało wielu wspaniałych pokerzystów. Czasem jednak wół zapomina jak cielęciem był.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    za duzo trollow, jak napiszesz cos konkretnego to sie odrazu pojawi jakis ... czy ... i z nienawisci do swiata zdewastuja ci watek.
    Właśnie z tego powodu.

    Sting

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Właśnie z tego powodu.

    Sting
    Można takie posty raportować.

  6. #26
    Pamiętam kiedyś lubiłem sobie poprzeglądać tematy w strategi i taktyce..... miałem nadzieje że się czegoś nauczę. Niestety teraz się to zmieniło. Wchodzę w temat i widzę posty ******* i ******** pr0 graczy z micro stawek(którzy odkąd pamiętam grają nl10 i niżej). Jak taki ktoś ma mi pomóc? Jasne, że są jeszcze tutaj gracze których opinie cenie, jednak z tego co widzę coraz rzadziej się włączają w dyskusje. Pozostaje 2p2... :<

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeśli o mnie Ci chodzi (a zapewne tak) to od jakichś 3 miesięcy gram NL25 i czasami wchodzę na NL50.
    Długo mi trwało wejście wyżej ponieważ gram 50bi per level - w przeciwieństwie do Twojej osoby która żaliła się na sb chyba z 5 razy że jest busto oraz wypowiadała teksty typu "lol skoro straciłem 800$ na sitach za 10$ to przecież nie będę odrabiał tej kasy na sitach za 3$".

    Dziękuję, dobranoc.

    btw. cieszę się że tyle osób ma do mnie awersję na tym forum, smyracie moje Ego

  8. #28
    Nie miałem nikogo konkretnego na myśli... nie wiem po co się czepiasz :>

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Intuicja. EOT.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez MruMru Zobacz posta
    Pamiętam kiedyś lubiłem sobie poprzeglądać tematy w strategi i taktyce..... miałem nadzieje że się czegoś nauczę. Niestety teraz się to zmieniło. Wchodzę w temat i widzę posty ******* i ******** pr0 graczy z micro stawek(którzy odkąd pamiętam grają nl10 i niżej). Jak taki ktoś ma mi pomóc? Jasne, że są jeszcze tutaj gracze których opinie cenie, jednak z tego co widzę coraz rzadziej się włączają w dyskusje. Pozostaje 2p2... :<
    This

    Kiedys dawno temu rozmawialismy live z jednym ze starszych regsow ktory wtedy gral mid stakes teraz hs i jest coachem. Powiedzial ze dyskusja o strategii na pokerzyscie nie ma sensu bo w kazdym watku wypowiada sie masa graczy micro. I nic sie nie zmienilo.
    Plain and simple.
    No ale to forum ma historyczna milosc do trolli, wiec komu naprawde zalezy na rozwoju idzie sobie w miejsce gdzie mozna uzyskac rzeczowe informacje, zamiast tracic energie na klotnie z trollami.