Zobacz wyniki ankiety: Dlaczego nie udzielasz się w "Strategia i Taktyka"?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wstydzę się

    13 24.53%
  • nie ma z kim dyskutować

    23 43.40%
  • za wiedzę się płaci

    8 15.09%
  • nie chce mi się

    20 37.74%
  • czytam tylko bocznicę

    2 3.77%
  • taka dyskusja nie przynosi korzyści

    5 9.43%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    brakuje jeszcze "nie mam wiedzy" i "nie ma ciekawych dyskusji"
    Ja też nie mam wiedzy, jednak pisząc w tym dziale staram się i coś wnieść i samemu czegoś się nauczyć, po prostu piszę swoje spostrzeżenia odnośnie rozgrywania konkretnych rozdań i porównuję je ze spostrzeżeniami innych osób, w dziale cash cenię posty Leszka, jdxa, uczniaka, krolewicza, w turniejach zaś slayera, kleo, Simona, masha - chociaż ci się udzialają "w kratkę".

    Najważniejsze żeby w temacie wywiązała się merytoryczna dyskusja, ktoś może napisać coś źle byle by było to jego zdanie które potrafi poprzeć argumentami, z resztą w pokerze nie ma jedynej słusznej metody na rozegranie danej ręki, więc ile osób tylko może być sposobów - grunt żeby się znalazły osoby które chcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat rozdania.

    Ja czasem się udzielam w micro cashach i mtt i uważam że moja gra się polepszyła dzięki temu
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 20-04-2010 o 21:20

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    do tego praktycznie nie ma nic o DON-ach
    Bo strategie do DONow mozna rozpisac po drugiej stronie biletu tramwajowego

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ja dopiero uczę się grać, dlatego się nie udzielam, ale regularnie czytam ten dział a nawet archiwum i sporo mi to daje. Stąd apeluję do wszystkich: udzielajcie się!

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Dlatego, że lubimy grać i gadać. Ale gadać o pokerze to już nam się nie chce.



    Chcecie to zmienić - usuńcie bocznicę pozbędziecie się wtedy takich jak ja, alutek i paru innych. Pytanie tylko czy dzięki temu dział strategia odżyje czy całe forum przejdzie do historii. Bo fakty są takie, że wiele osób nie znajduje już tutaj dla siebie pokerowej "treści" i tylko bocznica i sentyment trzyma ich na tym forum. Dlatego nie wydaje się możliwe przywrócić strategii dawnej rangi sprzed lat, starym się nie chce lub mają już ten etap za sobą(do tego wielu woli wymieniać się opiniami prywatnie niż tutaj na forum). A nowi...cóż niestety ale większość nowych to już nie ten narybek co kiedyś, a u niektórych nawet wyraźnie widać, że jeszcze nie odpowiedzieli sobie na pytanie "grać czy nie grać" - jeśli odpowiedź na to pytanie zajmuje komuś lata to znaczy NIE GRAĆ!
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-05-2010 o 12:20 Powód: z rozpędu zamiast strategii napisałem bocznicy

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Bo tu wszyscy są mądrzejsi, a ja gram tylko dony "których strategię można zapisać po drugiej stronie biletu tramwajowego"

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    -Bo anoxic odpowiada na każde pytanie każdy wątek na odpierdol się i zwykle nie ma sensu dopowiadanie czegokolwiek. Nie zrozumieć źle nie mam nic do Anoxica ale taki jest fakt.
    -Bo za własne zdanie besztają Cię Pro których kariera kończy się na NL10 czasem NL25. Dlatego też polska zawsze będzie na końcu penetonu pokera miedzynarodowego.

    Ale to tylko moje zdanie, mówie

    Na tym forum niewiedzieć to wstyd !

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    -Bo anoxic odpowiada na każde pytanie każdy wątek na odpierdol się i zwykle nie ma sensu dopowiadanie czegokolwiek. Nie zrozumieć źle nie mam nic do Anoxica ale taki jest fakt.
    Co za nonsens. Podaj przykład?

    Często o wiele wiele lepsi gracze w ten sposób oceniają tutaj rozdania trywialne, na 2+2 to jest standard post typu "raise flop, shove turn" pisane przez shaundeeba czy innego durrrra - ale pierwsze słyszę że nie ma sensu "dopowiadanie" czegoś, no co za absurd. To ktoś napisze posta z sposobem rozegrania danej ręki i będzie on w miarę poprawny to nie ma sensu dopowiadać swojego zdania? Heh, dziwna zasada.

    Poza tym zawsze myślałem, iż lepiej jest dać wędkę niż od razu złowioną rybę. Także często jednozdaniowy post masha czy krolewicza jest o wiele bardziej wartościowy niż elaborat na temat rozgrywania AA na mono flopie bez pozycji.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 11-05-2010 o 11:09

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Chodzi o to że udzielasz się we wszystkich tematach, zanim zdążę cokolwiek przeczytać już jest Anoxic, ja pierdole... Stary ty nawet nie śpisz

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Poza tym zawsze myślałem, iż lepiej jest dać wędkę niż od razu złowioną rybę. Także często jednozdaniowy post masha czy krolewicza jest o wiele bardziej wartościowy niż elaborat na temat rozgrywania AA na mono flopie bez pozycji.
    Jednozdaniowy post jest chyba raczej "rybą" - konkretną odpowiedzią na pytanie o konkretną sytuację.
    A elaborat to "wędka" - jeżeli jest poprawny to skorzystasz z niego w przyszłości przy podobnych sytuacjach.

    Ale rozumiem, że chodziło o to, żeby pytający też musiał się pomęczyć.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dokładnie o to.