Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Zapewne osoby z południa będą przejeżdżały koło Bełchatowa w odlegosci nie mniejszej niż 20km ( bo tyle mam do autostrady ) Tak więc prośba do Was: czy byłby ktoś skłonny i uprzejmy zabrać mnie po drodze ? :wink: Jeśli by ktoś był chętny to proszę o info.
    Będę w poniedziałek 15.11. i wtedy dopiero będę mógł odpowiedzieć jeśli ktoś wyrazi chęć Z góry dzięki.
    P.S. Koszty paliwa (najlepiej gazu :lol: ) mam nadzieję że zostaną rozłożone równomiernie

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Sorry panowie - ten gość powyżej to ja (zapomniałem sięzalogować)

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ponieważ zainteresowanie turniejem w Spocie wygląda na rekordowe (są 24 osoby zapisane na 2 tygodnie przed turniejem!! A wciąż brak wielu stałych bywalców), a limit osób z tego co wiem ustalony jest na 30, może warto byłoby zastanowić się nad pewnymi możliwościami. Więc zapytanie do Mariana i współorganizatorów - czy jest jakakolwiek możliwość zwiększenia limitu osób? Warto też pamiętać, że raczej nie powinno grać się No Limit w 10 osób przy stole. Może jakiś jeden malutki okazjonalny dodatkowy stolik?? :lol: Właścicielom też powinno na tym zależeć, w końcu więcej ludzi = więcej kasy zostawionej w barze...

    Pewnie niewiele da się zrobić, a może?

    Pozdr

    Warsaw

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zainteresowanie turniejem jest faktycznie większe niż się spodziewałem. Ale sytuacja jest pod kontrolą - to ile osób będzie mogło zagrać mam nadzieję okaże się niedługo, dam wtedy stosowną informację na planecie. Jednak wiele więcej niż 30 nie będzie na pewno, dlatego też zachęcam do szybkiego zgłaszania się. 'Kreskę' na stronie już ustawiłem - wszyscy nad nią mają miejsce gwarantowane - reszta zobaczymy jak się sprawa ułoży. Ale im wcześniejsze zgłoszenie tym lepiej, no ew. dla członków naszego 'hall of fame' można zrobić wyjątek :?

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    A no wystarczy spojżeć na zdjęcia z XVI że było ciasno w 27 .. a zapowiada się spokojnie więcej .. od nas dopiero połowa osób zapisana wsumie ;/
    Trzeba bedzie sobie jakoś radzić .. szkoda jedynie że zapowiada się że mogło by zagrac koło 40 osób a ograniczeni jesteśmy miejscem

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Prawdopodobnie będziemy w stanie pomieścić conajmniej 36 graczy. Kontaktowałem się już w tej sprawie z Marianem. Tak więc możecie śmiało nadal rezerwować termin i miejsce. Ewentualne szczegóły, w razie potrzeby, przedstawię jutro lub pojutrze.

    Pozdrawiam

    MICHAŁ

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    no to super!! Fajnie chłopaki, że szukacie dodatkowych opcji. Szykuje się niesamowity turniej!!

    Pozdr

    Warsaw

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Może trzeba będzie trochę pokombinować .. ale jakoś trzeba sobie radzić 8)

  9. #29
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Czesc
    W koncu udało mi się wykroić czas na sopockiego pokerka.Pozostał problem transportu.Jeśli znalazłby się posiadacz wolnego miejsca w aucie jadącym przez Częstochowę to bardzo proszę o kontakt.
    GG 3706800 lub erklos@poczta.onet.pl lub tel 0880778069.
    Do zobaczenia
    erklos

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Suprer erklos że jedziesz Obrona tytułu jednak do czegoś zobowiązuje :P