Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    No ten post wyzej to ja kurde jak zawsze jak popije to zawsze zapomne sie zalogowac pozdro i czekam na odzew

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No ja myślę, że pomysł jest rewelacyjny i termin i miasto super 8) Wiem że sam się deklarowałem z turniejem w 3mieście po wakacjach .. ale mam cholernie dużo roboty ostatnio i nie znajduję praktycznie na nic czasu. Dobrze by było jakby Michał powiedział coś .. czy już się umówił z tą kobieta od lokalu czy jak .. bo niestety ale imho tam może być za mało miejsca, szczególnie biorąc pod uwage zwiększającą się ostatnio frekwencje i fakt że z samego trójmiasta myślę było by spokojnie 10+ osób ... także Michał daj znać co i jak.. bo albo trzeba będzie sobie jakoś radzić, albo rozglądnąc za jakimś innym większym lokalem.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Dopiero teraz odzywam sie w tej sprawie, gdyż w zeszłym tygodniu niełatwo było zastać właściciela lokalu, o którym mowa. Zamierzałem napisać od razu coś konkretnego. Dlatego też zarezerwowałem lokal na turniej, na ostatnią sobotę listopada bieżącego roku czyli 29.11.2004 r. Tak więc pojawia się mozliwość, aby turniej odbył się w tym samym miejscu, co ostatni turniej w Sopocie, co ciekawsze zarazem byłby to ten sam dzień roku czyli również ostatnia sobota listopada.
    Rozegramie turnieju w sobotę niesie ze sobą niewątpliwe zalety, o których powyżej wspomniał Kirek. Niestety jedna z tych zalet, w tym przypadku może niejako przekształcić się w wadę. Mam tu na myśli sporą frekwencję, konktretnie ewentualny problem z ilością stołów i miejsc do gry w danym lokalu. Przy ilości uczestników, takiej jak na poprzednim turnieju w tym lokalu, można śmiało zorganizować trzy stoły, przy lekkim tłoku przy jednym z nich. Wydaje mi się, totalnym optimum dla tego lokalu, to przy pewnych kompromisach trzy stoły po 10 graczy. Opisuję całą sytuację ze szczegółami, aby uzmysłowić, iż w przypadku organizacjii tego turnieju w tym lokalu, ważną rolę mogą odegrać wcześniejsze zapisy na Mariana stronie. Ograniczyłoby to wielość ryzyka z problemami z organizowaniem miejsca do gry. Piszę o tym dlatego, iż na poprzednim turnieju w tym lokalu wystąpiło 27 graczy, natomiast wcześniej na stronie www.poker.w.pl zapisało się zaledwie 16. Przyznaję się, że sam się do tego przyczyniłem, nie znając dokładnie wielkości lokalu, ani tym bardziej nadspodziewanej ilości uczestników. BlaCha napisał iż spodziewa się, że z Trójmiasta zagra +10 osób. Zakładam, że ma na myśli łączną ilość graczy z Trójmiasta. Wobec tego może zawczasu spróbujemy ogólnie oszacować ilośc uczestników. Z pośród moich znakomych oraz Ich znajomych wystąpiłoby około 6-8 graczy, w tym Pinio i ja. Tak więc Blacha podaj proszę, analogicznie ilość Twoich znajomych. Jeśli gracze zamiejscowi zadeklarowaliby Swoje uczestnictwo w turnieju na forum i dodalibyśmy parę miejsc dla spontanicznych i niezapowiedzianych graczy, których poprzednio w Sopocie było paru, to mogliśmy zawczasu z dość dużo precyzją, określić ilość uczestników i podjąć ostateczną decyzję o lokalizacjii jak też o ewentualnej zmianie lokalu, zanim Marian da ogłoszenie na Planecie.
    Jak to nieraz mi się zdarza nieco się rozpisałem, ale chciałem aby wszytko było w miarę możliwości jasne.


    Pozdrawiam

    MICHAŁ

    PS. Ponieważ w temacie tym nie było, żadnych głosów sprzeciwu wobec zaproponowanego powyżej miejsca i terminu turnieju, natomiast widać same głosy poparcia, w tym stałych i miejscowych uczestników turnieju, traktuję sprawę, tak jakby decyzja została juz podjęta. Teraz oczekuję Waszych, zwaszcza BlaChy, opini, uwag oraz wstępnych deklaracjii uczestnictwa.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hej!

    Mimo usilnych starań, nie ustregłem się pewnych nieścisłości.
    Mianowicie, lokal zarezerwowałem oczywiście na 27.11.2004r., nie jak omyłkowo napisałem 29.11, gdyż jest to data ubiegłorocznego turnieju.
    Natomiast pisząc o Swoich znajomych, których spodziewam się na turnieju, nie brałem pod uwagę BlaChy, gdyż nie mamy ze sobą stałego kontaktu, choć oczywiście jest On znajomym Pinia i moim. Miałem na myśli znajomych jako środowiska graczy mających ze sobą stały kontakt.

    MICHAŁ

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Super!!! Dzięki Michał za wzięcie spraw w swoje ręce i za dobre wieści! Co do 'wady', o której piszesz, ja szczerze mówiąc nie sądzę, że uda się zebrać specjalnie więcej osób niż rok temu. Przez kilka ostatnich turniejów zawsze stawiało się mniej graczy niż się spodziewałem. Chociaż z Trójmiasta pewnie znajdzie się u Was trochę chętnych to ze względu na odległość nie przewiduję tłumów z innych miast. Także o miejsce bym się za bardzo nie martwił. A wręcz przeciwnie cieszę się, że będziemy mogli zagrać w miejscu, gdzie tak miło byliśmy ostatnio ugoszczeni.

    Zresztą faktycznie można ustalić jak piszesz górną granicę ilu nas może grać i poprzez wcześniejsze zapisy na stronie sprawa się rozwiąże. Ale tak jak napisałem nie wydaje mi się, że z tym będzie problem, ale kto wie może nie doceniam potencjału w nas drzemiącego.

    Teraz wnioski. Skoro piszesz, że lokal już zarezerwowałeś rozumiem, że informację można uznać za oficjalną. Także dałbym ogłoszenie o turnieju na planecie dziś albo jutro i można będzie zacząć tym samym zapisy.

    Jeszcze raz dzięki za konkretną i pozytywną wiadomość i już się cieszę na myśl o kolejnym turnieju w Sopocie.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Hej, No my gramy tak co tydzień w 5-8 osób, razem z 9 graczy. Więc myślę że na turnieju stawiło by sie od nas z 5 osób spokojnie może więcej.. można powiedzieć że góra 8. Ale nic dokładnie nie mogę powiedzieć bo nikt jak zwykle się nie zadeklaruje odrazu czy będzie miał czas i pieniądze, więc może być tak że przyjdzie mniej. A co do pomysłu z wstępnym oszacowaniem, jestem jak najbardziej za. Marian im wcześniej dasz info na stronce tym szybciej zobaczymy jaki będzie odzew i w wypadku tłoku pomyślimy nad jakimś rozwiązaniem. (zmianą lokalu albo małym przemeblowaniem tam).
    cheers

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Witam
    Ze Śląska możesz się Marian spodziewać tłumów jak zwykle
    a napewno mnie i Palo
    jak bedzie trzeba to zrobimy sztuczny tłok

    ps.jakbym przegapił rekrutacje na planecie (nie mam chwilowo stałego dostępu do netu), to bierz mnie pod uwagę tak czy tak

    pozdrawiam
    Wiktor

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dzisiaj znikam i pojawię się dopiero w poniedziałek 14.11 tak więc proszę o zarezerowanie dla mnie jednego miejsca przy stoliku :P

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    I dla mnie, i dla mnie ...

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    I ja, i ja...