Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Sprawdzilem 3Bet pre poniewaz nie mam statów na przeciwnika i mialem nadzieje ze ma tam AQ lub AK albo nizsza parke co daloby mi zwyciestwo odrazu na flopie. Reka zapewne fatalnie zagrana, nie wiem gdzie jestem - co robic? dla czego? Postanowilem spasowac na riverze.

    Full Tilt Poker, $0.02/0.05 Hold'em Cash Games, 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    MikerT86 (BB): $5
    cazbah (UTG+1): $10.56
    shevrette (MP1): $5
    asnoj (MP2): $5.17
    Baseballman1107 (MP3): $3.52
    plasticpaddie (CO): $3.34
    DimaSudak (Button): $6.32
    OMGPOOPANTS (SB): $7.30
    The EnO (UTG): $0

    Dealt to shevrette

    Pre-flop:
    (1 folds), shevrette raises to $.15, (2 folds), DimaSudak raises to $.30, (2 folds), shevrette calls $.15

    Flop: ($.67) (4 Players)
    shevrette bets $.45, DimaSudak raises to $.90, shevrette calls $.45

    Turn: ($2.47) (4 Players)
    shevrette checks, DimaSudak checks

    River: ($2.47) (4 Players)
    shevrette checks, DimaSudak bets $2, (1 folds), DimaSudak returns $2

    Results:
    DimaSudak wins $2.31

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Check/Fold flop bym rozważał, właśnie dlatego że jest nieznany. Także tak jak zagrane to fold flop.
    Może check/raise flop i przy sprawdzeniu poddanie puli, ale to musiałbym czuć nieśmiertelność i wene do blefu nieznanego gracza, bo miniraise preflop nie kojarzy mi się z blefem ani z AK, a raczej opłać mi moje AA,KK.
    Tak z ciekawości jaki masz plan na turn i dalej na river sprawdzając ten bet na flopie ?? Czy liczysz na swoje dwa outy ??

    PS. A jak go obstawiałeś dalej po kolejnym miniraise na flopie na AK,AQ to nie lepiej było zagrać jakiś blockbet na river, bo co on biedaczysko ma zrobić jak nie ostatni raz zablefować, liczyć, że wygra As high ??
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 19-04-2010 o 17:10

  3. #3
    Myślę, ze fajną opcją tutaj jest c/r
    Donkbety gracze lubią często raisować, także mało po takim zagraniu wiesz o jego ręce.
    Ale jak już robisz ten donkbet to powinieneś złożyć się na raise.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Jednak po dłuższej chwili namysłu, wycofuje się z pomysłu c/r nawet z weną i nieśmiertelnością Bo wygonimy tym słabsze ręce z jego zakresu AK,AQ zmienając swoje TT w totalny blef.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 19-04-2010 o 18:26

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    C/c flop, c/f turn jak zabetuje - it's that simple. Nasza ręka jest face up ale co z tego? Villain, który min 3betuje pre flop nie jest typem, który to w jakikolwiek sposób wykorzysta.

    Co do początku pierwszego posta w wątku - nawet gdyby miał tam AA to sprawdzaj takie małe przebicia. Jesteś 100BB deep i musisz dołożyć 3bb po swoim open żeby wygrać potencjalne 94bb więcej jak trafisz set. To się SUPER opłaca.