Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    10 kwietnia rozegrany został Masters kończący II sezon ligi Texas Holdem Szafa Jarocin
    Pierwsza 4 masters'a:
    1. duba1
    2. Duban1
    3. 40dario
    4. MIHUcafe

    W załączniku tabela całego II sezonu.

    17 kwietnia odbył się pierwszy turniej III sezonu ligi Texas Holdem Szafa Jarocin, ale o tym już w kolejnym nowym wątku
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez MIHUcafe ; 18-04-2010 o 18:19

  2. #2
    widze ze i jarocin w koncu dal znac o sobiepozdro Mihu

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    W Środę 21 o godz. 20.00 w Gostyniu zaczyna się nowy sezon ligowy czy są chętni z Jarocina na wyjazd? Ja jadę na pewno i czekam na propozycję

  4. #4
    Witam a jak tam liga w środzie ilu masz chetnych na czwartek?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Jeżeli będzie tylu chętnych jak tydzień temu to pewnie będziemy musieli jechać dwoma autami Ja jadę na pewno bo nie chcę wypaść z ósemki podejrzewam, że Tomaszek i patera też pojadą no i duban ale to się jeszcze jutro zgadamy.
    Ostatnio edytowane przez MIHUcafe ; 21-04-2010 o 17:58

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Ale dzisiaj jest Środa i jedziemy do Gostynia Kto jeszcze jest chętny to zapraszam wyjazd 18.30 mam jeszcze 2 miejsca bo jadę z tomaszkiem i paterą

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Witam,

    w dniach 30.04-03.05 bede w Jarocinie. Czy w tym czasie bedzie mozna pograc w pokerka w Jarocinie lub okolicach. Prosze o info (turniej czy cash, kiedy, gdzie i za ile)
    z gory dziekuje
    konrados

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Witam Wszystkich zainteresowanych turniejem w Jarocinie turniej odbędzie się 15 maja 2010r. w Jarocinie, dokładne info zamieszczę lada moment w osobnym wątku. nalewus będę potrzebował od Ciebie kilka sprzętów ale damy radę zapowiada się grubo!!- dużo chętnych to dobrze bo będzie ładny turniej ale pogadamy o tym dzisiaj w Środzie bo na pewno się wybieramy na ligę!!! A co do grania w długi majowy weekend... to na pewno się spotkamy w szafie na turnieju bo nam wypada spotkanie ligowe, albo cash'u zapraszam

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Chetnie zagram z wami w szafie. Mozesz napisac kiedy gracie turniej, jakie wpisowe, jakie blindy. Czy potem gracie jakies cashe?
    prosze o informacje gdzie jest szafa

    dzieki
    konrados