Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Tak to już się stało pierwszy poker room opuscił boss media. Canbet poker ma teraz nowy soft .

  2. serwis pokerowy Spokojnie, Canbet to był margines.

    Obecnie w Sieci BossMedia Sportingbet to jakies 30% graczy - podobnie Celeb i BetAndWin.

    Problem zrobi sie jak BAW przejdzie na OnGame (sa w trakcie kupowania tej firmy ale sa z tym problemy), a Sportingbet na Paradise Poker (nie wczenisje niz za ROK).

    Tak czy siak przy przechodzeniu na nowa siec na ogół jest okres przejsciowy - kilka miesiecy oba softy działają a operator proponuje BARDZO dobre warunki przeniesienia. Bonusy, premie itp.

    Bioroc pod uwage ze Boss do tuzo rybek, Paradise ma poziom wysoki, ale zdobywa gigantyczne ilosci amatorów tym wielkim freerollem, to po migracji Sportingbet do Paradise Pokera (dla przypomnienia - kupilismy ten poker room w zeszłym roku), Paradise stanie sie drugim najwiekszym systemem na swiecie...

    mihau

  3. #3
    Wdługo mnie to wyszło im to na dobre (Canbet) i nie chodzi mi o to by straszyc graczy ze coś jest nie tak z siecia Boss Media. Duzo roomo zmieniło soje oprogramowanie przenoszac sie do innych sieci. Gdy sportingbet przeniesie sie do Paradise to będzie jeszcze lepiej gra tam duzo ludzi. Bedzie jeszcze wieksze pole do promocji tak mi sie wydaje.
    Boss Media za dużo udostepniła oprogramowanie. Z tego co wiem jest ich koło 20 ale po za tymi co opisałes reszta ni liczy sie w konkurecji bo nic nie oferuja ciekaweogo.

    Potwierdzam że sportingbet ma w tej sieci jedna z najlepszych ofert

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Tak to już się stało pierwszy poker room opuscił boss media. Canbet poker ma teraz nowy soft .
    W Canbecie dalej można grać na sofcie Bossa. Nie jest to także pierwsza wieksza firma która wyszła z B..... np. zrobił to Bowmans zmieniając na soft Tribeca. W tym samym czasie do Bossa dołaczyła np. grupa Virgin Games. Tak to juz bywa z "sieciówkami"

    Boss Media za dużo udostepniła oprogramowanie. Z tego co wiem jest ich koło 20 ale po za tymi co opisałes reszta ni liczy sie w konkurecji bo nic nie oferuja ciekaweogo.
    to jest smieszne.... przeciez ich biznes polega na udostępnianiu :lol:

  5. #5
    to jest smieszne.... przeciez ich biznes polega na udostępnianiu
    Chodziło o to ze jak jest duże rozdrobnienie softu na wiele oferujacych firm to nie wszystkie moga zaoferowac dobre promocje i jak sportingbet ma 30% rynku boss media a przykładowo canbet miał 5% to jego opłacalność była mała.

    Canbet oferuje obecnie opcje gry na obu softach ale tylko do jakie czasu.

    Party też niby miało zarabiać na udostepnianiu, a zwineło wszystkie skiny swoje.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    30
    W Canbecie dalej można grać na sofcie Bossa...

    Witam

    Czy ktoś ma (lub wie skąd można pobrać) wersję instalacyjną softu bossmedia dla canbet poker

    pozdr

  7. #7
    Z tego co wiem to już nie ma takiej opcji gry w 2 softach. Przynajmniej nie oferuje tego na stronie canbet.

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    to dostalem w mailu od nich jakis czas temu, zdaje sie ze dziala:

    you can click on the following link it will download and reinstall the Old Poker Room:
    link

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    30
    Rzeczywiście można dalej grać na bossmedii w canbet . PI dzieki za link. pozdrawiam