Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Villain grał 25/21/40 po 210 rękach
    Att to steal - 43, fold to 3bet - 80, 4bet - 20, cbet - 70
    Mieliśmy trochę historii, bardzo często 3betowałem jego steale (generalnie na stole miałem 3bet ok. 12) i raczej foldował, raz stawił opór, ale miałęm rękę i sfoldował do pusha.

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    CO ($25)
    Button ($43.37)
    SB ($33.74)
    Hero (BB) ($43.63)
    UTG ($28.33)
    MP ($26.99)

    Preflop: Hero is BB with 10, 8
    3 folds, Button bets $0.85, 1 fold, Hero raises $3, Button raises $6.15, Hero calls $3.75

    Flop: ($14.10) Q, 8, 5 (2 players)
    Hero checks, Button bets $8.60, Hero calls $8.60

    Turn: ($31.30) 5 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    River: ($31.30) 4 (2 players)
    Hero checks, Button bets $27.77 (All-In), Hero ?

    Po jego mini 4becie nie obstawiałem go od razu na jakąś super rękę, odniosłem wrażenie, że mógł się trochę zirytować i robić jakiś move. Skusiły mnie oddsy i pytanie co dalej?
    Please o komentarze na temat rozegrania całej ręki w tym decyzji na river. Gdyby betował na turn o oczywiście folduję.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    T8o nie jest dobrą ręką do zrobienia którejkolwiek z tych rzeczy, które zrobiłeś. Obaj jesteście deep i macie agresywną dynamikę. Villain ma nad tobą pozycję, więc twój 3bet będzie na pewno nierzadko sprawdzony i to również przez układy, które ciebie dominują. Jeżeli aggro go 3betowałeś to oczekuj sprawdzeń (deep) od Axs, AJ+, KQ, może KJs, QJs, JTs, T9s, pocket pairs, i to również tych z przedziału JJ- (nie sądzę żeby ogarniający villain 4betował tutaj czesto JJ, bo to bez sensu). Przeciwko takiemu zakresowi, bez pozycji, twoja ręka gra FATALNIE (przede wszystkim nawet jak chcesz przebijać light, to nie masz z tą ręką wielu opcji do semiblefowania post i będziesz musiał grać bez kart). Pre flop masz tutaj 2 decyzje, albo fold, albo call, jeśli jest bardzo loose z buttona i wiesz coś o jego grze post flop.

    To samo tyczy się jego 4bet range, T8o po prostu gra przeciwko niemu fatalnie oop i sam pakujesz się w bardzo trudne sytuacje, i to w dodatku deep. Jeśli oczekujesz, że on tam 4betuje ciebie czasami light, jako blef, to twój calling range powinien być czymś w stylu QQ/JJ/TT, AQs? Z takimi pot odds to nawet z AK pewnie bym tylko sprawdził, bo nie jest to ręka, z którą chcę się stackować za ~180bb's pre.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    chciałem coś napisać ale Leszek napisał już wszystko, good post sir

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chociaż miej te T8s jak tak chcesz grać pre. Albo nawet 54o (ciężej o zdominowanie, tak jak tu przez AT,KT,QT,TJ,T9,TT).

    As played na riverze mówię sobie "wololo co ja robię" i pasuję.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-04-2010 o 00:54