Strona 21 z 26 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 257
  1. #201
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Ważny komunikat:


    Ponieważ upłynął termin potwierdzania zgłoszeń od tego momentu ( niedziela 16 maja 2010, godz. 19:00) przyjmuje zgłoszenia także od osób z rezerwy i oczywiście także tych którzy zapisani byli na liście głównej .
    O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność przysłania danych na adresy:
    harrachovnovysvet@seznam.cz oraz do wiadomości mojej ( zbig2004@o2.pl) i HeyPoker ( supportpl@heypoker.com)
    Proszę podać następujące informacje: NICK ( identyczny jak na liście na tym forum); Imienia i nazwiska oraz nr dowodu tożsamości ( paszport lub dowód osobisty), którym się będziecie posługiwali przy rejestracji do turnieju ( wejścia do kasyna) oraz określenia dnia 1A lub 1B oraz sposobu zapłaty wpisowego ( na miejscu lub przez Moneybookers - do 18 maja włącznie).
    Na ten moment jest wolnych ok. 25 miejsc na dzień 1A i 10 miejsc na 1B.
    Po przesłaniu danych powinniście otrzymać potwierdzenie drogą mailową o wpisaniu Was na listę uczestników turnieju.
    Chciałbym Was także poinformować,iz powstała oficjalna strona turnieju www.hesop.eu ,na której będą zamieszczane oficjalne komunikaty oraz będzie relacja live z turnieju ( niestety jeszcze nie telewizyjna ;( )
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 16-05-2010 o 18:35

  2. #202
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    6
    http://www.hesop.eu/ coś ta stronka słabo smiga, też wam niektóre działy nie wchodzą?

  3. #203
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez sniff Zobacz posta
    http://www.hesop.eu/ coś ta stronka słabo smiga, też wam niektóre działy nie wchodzą?
    Mam tak samo

  4. #204
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Niektore dzialy sa jeszcze puste..stronka dopiero sie zapelnia..
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 17-05-2010 o 14:14

  5. #205
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    Mnie można wypisać, usunąć z listy. Niestety nie dałem rady poprzestawiać sobie pewnych rzeczy. Przepraszam wszystkich, że tak późno, ale do końca starałem się zorganizować sobie czas na grę...

  6. #206
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez Rave Zobacz posta
    Mnie można wypisać, usunąć z listy. Niestety nie dałem rady poprzestawiać sobie pewnych rzeczy. Przepraszam wszystkich, że tak późno, ale do końca starałem się zorganizować sobie czas na grę...
    Ok, ale i tak nie potwierdziłes udziału do 15 maja z tego co widze....

  7. #207
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Szukam kogoś z okolic Bydgoszczy lub z województwa pomorskiego z kim mógłbym podzielić koszty dojazdu na turniej, mam samochód. Kontakt: gg: 1745553, mail: m.szylman@gmail.com .

  8. #208
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    19
    Nie sadzilem ze ludzie az z Bydgoszczy przyjada na turniej troche daleko za to bedzie ciekawa gra i niezle doswiadczenie

  9. #209
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Torun
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Hary88 Zobacz posta
    Nie sadzilem ze ludzie az z Bydgoszczy przyjada na turniej troche daleko za to bedzie ciekawa gra i niezle doswiadczenie
    Z Torunia będzie osiem osób więc nie rozumiem zdziwnienia.

  10. #210
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Co w tym dziwnego, w końcu w Polsce nie ma fajnych turniejów z nie dużym wpisowym, dzięki Donaldowi