Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 257
  1. #221
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez damian_net Zobacz posta
    Witaj ! Mam pytanie z innej beczki. Wiemy jaka jest aktualnie sytuacja powodziowa na południu Polski i pytanie, czy nie będzie problemów z dojazdem na turniej. Oczywiście domyślam się, że prorokiem, ani pogodynką nie jesteś, ale jeżeli możesz to napisz jak to aktualnie wygląda.

    Jeżeli ktoś oprócz Zbiga mieszka jeszcze bliżej również bardzo bym prosił o przybliżenie sytuacji i/lub ewentualnych objazdów.

    Pozdrawiam !
    Na razienie ma realnego zagrożenia dojazdu z Wrocławia do Jakuszyc.W piątek ma przejść przez Wrocław fala kulminacyjna ale poniżej 1,5 od szczytu wałów.. a jak bedzie to się okaże. Ja zamówiłem u Najwyższego w miarę ładną pogodę na weekend..... o 18 st.C w dzien, i drobny deszczyk 0,8 mm

  2. #222
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Dla tych co lubia zakładac sie o rózne rzeczy zapraszamy do naszego konkursu turniejowego
    http://www.hesop.eu/index.php?i=14
    HeyPoker.com dokłada 150 USD

  3. #223
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    1
    witam ! niestety nie dam rady przyjechac na turniej z powodow rodzinnych..prosze mnie wypisac.. przepraszam za zwłoke ale to stalo sie z dnia na dzien i nie mialem na to wplywu... moj nick - Gileek ..

  4. #224
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    28
    jedzie ktos z katowic?
    dwa miejsca w aucie potrzebne...

  5. #225
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    25
    Witam. zibi bedzie mozliwosc rejestracji do turnieju w dniu turnieju ? Bo ja dopiero dzis bede wiedział czy bede mogł sie wybrac w weekend ? Bo miejsca chyba jeszcze sa

  6. #226
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    na piatek napewno a na sobote jest mniej a zgłoszenia jeszcze splywają, ale raczej tak..

  7. #227
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez josh Zobacz posta
    jedzie ktos z katowic?
    dwa miejsca w aucie potrzebne...
    Mam miejsca w aucie z katowic, wiec spokojnie moge zabrac 2 osoby. Prosze o kontakt, gg 4482814, pisac nawet gdy niedostepny

  8. #228
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Tak tylko Guti zapomniałeś dodać że jedziemy tylko do Szklarskiej Poręby
    Do kiedy można wpłacać przez moneybookers aż do piątku?

  9. #229
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    juz nie mozna wplaca przez MB tylo na miejscu

  10. #230
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Zapraszam do udziału w
    konkursie " odgadnij zwycięską rękę" - szczególy http://www.hesop.eu/index.php?i=14
    HeyPoker dodał do puli 150 USD