Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    O to własnie chodziło, żeby mieć "prawie" oddsy do call, jak również żeby pokazać, że mam naprawde silną kartę, a nie donkować kolejnym miniraisem do 3600, stąd wybór 4200.

    Zresztą tym zagraniem i tak zdonkowałem, bo Twoja rada co do rozegrania była prawidłowa

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Zrzucam.
    Stacki są za płytkie, żeby scallować/raisować z planem zrzutu; kartę mam w takich okolicznościach za słabą na grę o stack => zrzucam.
    Chyba najlepsza opcja...ewentualnie wchodzi jeszcze w grę call ( najprawdopodobniej UTG też wtedy sprawdzi) i gra pod seta

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    call z implied oddsami 10-1 i reeval na flopie

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Olor Zobacz posta
    call z implied oddsami 10-1 i reeval na flopie
    Reeval czyli fold, jeśli nie trafię seta, rozumiem? Bo jeśli w przypadku niskich kart i mojej overpary wkładam stacka, to znacznie lepszy jest allin pre.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Call jest fatalny, jak trafisz niski flop to do tak dużej puli hero będzie przecież commited. Skoro gramy tylko pod seta to można to samo zrobić z 22 bo i tak fold unimproved post flop.
    IMO to jest dobry spot na big laydown a gdybym robił 4bet, mając w rozdaniu pozycję, to zrobiłbym nie taki commitujący, tylko po akcji bet/min3bet co jest złego w min4bet? Skoro i tak chcesz pasować do pusha to robisz to super tanio a jak villain sprawdzi to masz super silną rekę i pozycję w rozdaniu.