Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    jesli posiadanie odmiennych pogladow jest dla ciebie glupota - to moje gratulacje!
    Bardzo dobrze, że ludzie mają odmienne poglądy bo inaczej świat byłby strasznie nudny. Głupota to głupota nie inne poglądy - jeśli w rozmowie ktos nie potrafi dodać 2 do 2 i celowo przekręca lub nie rozumie sensu to jest to głupota tego człowieka. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale żeby chociaż wiedział jak swoje zdanie argumentować, a nie "głupi jestes z toba nie gadam" albo kiedy wjedzie w slepą uliczke to "nie potrafisz uszanowac żałoby powinienes milczeć" - to jest dla mnie głupota.

    ciekawe czy kiedy twoje dzieci beda mialy odmienne od ciebie poglady, tez powyzywasz je od glupkow i innych .
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    . A dzieci uczę tego by miały swoje zdanie i jesli kiedy podrosną będą się ze mną spierały i argumentowały swoje racje to będę z nich dumny
    żeby cos/kogos krytykować to trzeba najpierw wiedzieć co się krytykuje (np. ja w przeciwieństwie do większosci katolików zapoznałem się z biblią i koranem i wiem, jak bardzo bliskie one sobie są). A ci co krytykują innych za to, że im się nie podobają to zwykli debile i prymitywi. I nie bedę tego owijał w bawełne.

  2. #12
    Miałem tu napisać, że dziwię się naiwności użytkowników próbujących dyskutować z weeskaczem.
    Jak można nie dostrzec, że nie są to teksty do dyskusji, lecz komunikaty, obwieszczenia, a każda próba polemiki spotyka się z agresją i wyzwiskami ze strony obwieszczającego.

    Uświadomiłem sobie jednak, że nie dalej jak rok temu sam byłem na tyle naiwny by próbować rozmawiać. Próbowałem omijać szlam na mnie wylewany i wyłapywać strzępy merytoryczne.
    Sam byłem ślepy.
    Zatem spokojnie, widać trzeba czasu by ten bezsens dyskusji dostrzec.

    Choć z drugiej strony, czas zmarnowany, wyrzucony w błoto jest nie do odzyskania a i błoto rośnie ku uciesze w nim się taplającego.

    I oto widzę temat założony przez pokerstarsa, który może komuś, kto tu zajrzy oszczędzić czasu i wyzwisk. Tylko ku zwiększeniu szansy na to mój wpis tutaj zamieszczam - jako dobry uczynek dla użytkowników tego forum.

  3. #13
    MMP - popłakałem się ze śmiechu czytając twój post.

  4. #14
    Ja odnoszę takie wrażenie, że osoby, które próbują tutaj bronić swoich wartości i ideałów (i nawet jeśli nie robią tego na siłę) są przez weeskacza atakowane tylko za to że mają inne poglądy niż on.
    I jeszcze jedna krótka uwaga - Biblia i Koran piszemy z dużych liter tak samo jak Lalka i Pan Tadeusz, z racji tego, że są to dzieła literackie. (nawet w tym przypadku próbujesz na siłę udowodnić jak w wielkim poważaniu masz te dwie religie i ich wyznawców). Żądasz od ludzi tolerancji a udowadniasz jak bardzo jesteś nietolerancyjny. Dla mnie jesteś po prostu nihilistą - dużo dzisiaj jest takich jak ty.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Podoba mi się tutaj taka zmiana nastrojów na tym forum pod wpływem jednego posta.
    Pamiętam taki wątek gdzie koleś wkleił wykres napisał ze ma swinga na 50 bi. pierwszych 10 zaraz go zjechało że jest donkiem że to nie moze być swing. Potem Soprano napisał ze to jak najbardziej może być swing nagle całkowita zmiana, już nikt nie napisał że jest donkiem
    Z weeskaczem podobnie, jeden go obroni zaraz front zwolenników go chwali, za chwile ktos go zbluzga, znowu lecą bluzgi

    weeskacz dobrze mówi tylko za bardzo się nakręca, ale w sumie treść ważniejsza niż forma

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ale kogo obchodzą te dysputy o religii/Kościele które stara się zapoczątkować weeskacz?

  7. #17
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ale kogo obchodzą te dysputy o religii/Kościele które stara się zapoczątkować weeskacz?

    Zadne tam dysputy, po prostu chwali sie ze Koran przeczytal