Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Witajcie. Ten temat to nie zart. Wkurzylem sie dzisiaj kiedy multitablujac sprawdzilem przypadkowo allina preflop z para czworeczek na rece(oczywiscie vs qq i ak sie nie utrzymaly i buy in poplynal..). Zdarzaja sie Wam missclicki? Chronice sie jakos przed tym?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Zdarzają. Zachowuję po prostu większą uwagę i nie piję alko podczas grania

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Chyba każdemu się zdarzają. Mnie najczęściej kiedy robię coś w main lobby, albo w jakimś innym oknie, a tu nagle wyskakuje stół na którym mam do podjęcia decyzję. Gdybym miał większą przestrzeń roboczą, to pewnie mógłbym tego uniknąć, ale nie zdarza się to znów na tyle często żebym narzekał. Właściwie to tego nie zauważam

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    non stop

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Najczęsciej jak gram w kaskadzie i mam stoły porozstawiane na prawo i lewo. W tile raczej rzadko.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja sobie czasem gram za pomocą pada pokerowego, wtedy jest luz Ale zazwyczaj jeszcze inne rzeczy robię na komie. Wtedy to dopiero missclicki....

  7. #7
    Każdemu się zdarzają.
    Sam miałem taki przypadek gdy niechcący zrobiłem 3-bet przed flopem na małej ciemnej trzymając Q7os.
    Pięciu graczy mnie sprawdziło. Flop nic nie pomógł. Ale na szczęście udał się bluff

    Zobacz czy twój soft nie ma opcji która wyłączy wyskakiwanie aktywnego stolika na wierzch jeśli to jest problemem.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Zdarzają się jak jestem wkurwiony, albo piszę coś na czacie podczas gry na 18 stołach staram się kogoś obrazić na czacie, nagle wyskakuje decyzja na 12 stołach i tutaj często folduję AA pre albo 3betuję/pushuję totalne śmieci.

    Jak gram skoncentrowany to nie zdarzają mi się missclicki.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Jak gram w nocy to mi sie zdarza karty z jednego stołu rozegrać na innym gdzie dostane jakies smieci i calluje all iny ze smieciami myslac ze mam aa. Albo widze że mam strita i rozgrywam go jak nutsa i na showdownie przegrywam z top parą.

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Czyli nie jestem sam.. Myślę, że missclicki mogą tłumaczyć niektóre idiotyczne zachowania przeciwników. Mnie się zdarzają durne minraisy, ale nie denerwuje to tak bardzo jak sprawdzenia dużych kwot z airem..