Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Witam, zacznę od tego że IPOKER według mnie oferuje najlepsze opcje gry w pokera najładniejszy soft i jest on według mnie najlepszy z wszystkich innych oprogramowań z tych powodów. Jednak po 3 letniej przygodzie z pokerem na roznych softach na ostatnie pół roku zatrzymałem sie na IPOKERZE. W chwili kiedy dokonałem kilka znaczacych wypłat grajac na stolikach s&g super turbo HU, od ostatnich 25-30 dni nie jestem w stanie nic wygrać bynajmniej nie jest to spadek formy wręcz przeciwnie z taka determinacja i koncentracja nie grałem nigdy! Nie trzeba być po studiach matematycznych które udało mi się ukończyć aby stwierdzić że ostatnie wpłaty jakie dokonałem na swoje konto w roomach IPOKERA (nie ma tu znaczenia o jaki produkt chodzi czy titan czy expekt czy 365 bo probowałem na nich wszystkich i nie zauwazylem różnicy) były przez oprogramowanie IPOKERA zwyczajnie bezczelnie zakonfiskowane metoda którą można nazwać prosto: ''graj sobie graj a i tak przegrasz ''. Może moje zdania brzmią jak słowa osoby obłąkanej, ale w potyczki dyskusyjne na temat generatora kart IPOKERA (RNG) mnie nie przekonacie już nigdy. Przez ostatni okres gry przy sytułacjach w których prowadziłem w żetonach w stosunku 2250-750 to przy wejsciach all in a przy typie gry jaki ''uprawiam'' jest to sytułacje bardzo czesta nie przesadze jak powiem 80% potyczek kończyło się moją przegrana w wiekszości majac na rece lepsze karty! Pomyślałem sobie jednak dzisiaj dosyć tego walenia głową w ściane .

    Druga cześć mojego posta to sposób na obejscie tego pata który mógłby być przerwany w najprostszy z mozliwych sposobów mianowicie zmiana oprogramowania IPOKER na np. PS czy FTP, ale mi zależy na grze właśnie tam nie wnikając w moje gusta i przyzwyczajenia.
    Opisze Wam mój plan aby nadal grać na ipokerze natomiast nie posiadać metryczki bardzo dobry gracz, w skrócie chce zacząć od nowa:
    1) nowe konto np na titan poker
    2)nowe konto moneybookers aby wplacac tam pieniadze i wyplacac abym nie został rozpoznany po nim
    3)program (pytanie do was jaki?) aby poker room nie zidentyfikował mnie po numerze ip, aby numer przy każdym łączeniu sie z roomem był inny, moze być to program odpłatny
    To wszystko po spełnieniu tych trzech punktów jestem na nowo pewnie rowniez na jakiś pewny określony czas pokerzystą amatorem grajacym bez zadnych utrudnień ze strony roomu poprzez generowanie niesprawiedliwie i nie równo dobrych układów kart. Prosze o komentarze osob znajacych sie na temacie i podpowiedzi co do podpunktu 3.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Musisz zmienic nazwisko w urzedzie, to musi być to

  4. #4
    wzruszająca opowieść, spróbuj a może to będzie patent na wygrywanie. poza tym nie wydaje się ciężki w realizacji.

  5. #5
    Tak myślałem, że będziecie się ze mnie nabijać, cóż w tym wypadku może ujawniłby się ktoś kto wygrał na ipokerze 10 000 zł w grach HU - miałbym chęć zamienić się na słówko z takim kimś. Prosze o bardziej konstruktywne wypowiedzi.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Oskarek89 masz coś podobnego tyle, że z Mahometem? Trochę prymitywny post BRO, ale to moje zdanie. Jeśli miałbyś coś podobnego tyle, że z wizerunkiem Mahometa np. to wklej na jakieś forum społeczności z Bliskiego- Wschodu. Ciekawe jak wpłynie to na Twoje życie pozdr.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Imo na bank bramka nr 2 a potem juz tylko.


  8. #8
    Czy istnieje możliwość zmiany IP każdorazowo w kazdym dniu/miesiacu ? czy jedyna opcja jest zmiana dostawcy internetu?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jak chcesz zmieniac ip to najlepszym rozwiazaniem bedzie zakup vpn (z 5$ za month) , ale jeszcze lepszym rozwiazniem bylby zakup mlotka i pukniecie sie w glowe co by wybic sobie z glowy te durne pomysly.

  10. #10
    1 ) Czy sa mozliwe wygrane rzedu powyżej 10 000 zl na IPOKERZE grajac na stolikach s&g? czy slyszeliscie o czyms takim?
    2 ) Czy istnieje mozliwosc taka ze roomy takie jak np EXPEKT POKER , TITAN POKER, POKER 365 pomimo ze naleza do jak mniemam do róznych włascicieli to jednak naleza do systemu ktory w chwili dostrzezenia bardzo dobrego gracza na ktoryms z firm filialnych IPOKERA tj np TITANA POKER, automatycznie rozsyłaja ta wiadomosc do innych tj calej reszty roomow kozystajacych z oprogramowania IPOKERA, uniemozliwiajac takiemu uzytkownikowi dalszy zarobek (generujac układy kart z których nie da sie wygrywac na dluższą mete)?
    3) Czy istnieje możliwość aby te wyniki moje jakoś wam przedstawic (pokazac ich jednoznaczność) wykozystujac baze rozgrywanych przezemnie turniejow znajdujacych sie z bazie która posiadam w tych roomach na moim koncie, mam tu na mysli jakis program Poker Tracker czy inny abym nie musiał recznie reka po rece wpisywac do jakiegos edytora kalkulacyjnego (nie wykonalne , nie podejme sie tego). Głównie chodzi mi tu o przypadłosc w której przeciwnik przegrywajacy w stosunku mniej wiecej 2250-750 w grze S&G Super turbo przewaznie zeby nie powiedziec pernamentnie odrabia straty czy to poprzez otrzymanie wysokiej parki czy tez poprzez szokujacy flop czy turn czy rower ktory w konsekwenci daje ten skutek ze znowu gramy defacto od nowa bo przeciwnik odrabia straty. PROSZE O PROGRAMIK W KTORYM MOGLBYM WAM PRZEDSTAWIC MOJE ROZDANIA!