Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    I może jeszcze do tego frytki?

  2. #12
    Jakby chciał bez frytek to by chyba powiedział "poproszę bez frytek!" nie?!

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez *MagiC* Zobacz posta
    Jakby chciał bez frytek to by chyba powiedział "poproszę bez frytek!" nie?!
    ale URWAŁ, a tylko troche było...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Rayo nikt Ci w to nie uwierzy i zawsze wystawiasz sie na posmiewisko takimi tezami. Wszystko można wytłumaczyć swingiem czy pechem. Poszukaj sobie na forum 2+2 graczy którzy wygrali dużo więcej pieniądzorków na IPOKER. Ja też gram na IPOKER konkretnie TYTAN. I czasem też zaczynam wymyslać teorie spisku. Ale tylko for fun bo to nie ma miejsca bytu i było by bardzo ryzykownym przedsięwzieciem dla roomu za bardzo mała kase.
    Bardzo łatwo wymyśleć że poker room CIe oszukuje. Naprzykład kiedys czesto grałem na 10 stołach i non stop widziałem Al ina kolesia z TT przeciwsko róznym rękoma takim jak AA KK AK itd.
    I tak sie złożyło że zawsze jak to załwazałem to TT wygrywało albo robiac kolor albo strita albo seta.
    No i wymysliłem sobie że TT to magiczna ręka bo przecież TITAN poker ma w nazwie dwa T . No i nawet zaczołem to sprawdzać i jakie było moje zdziwienie jak dwa pierwsze moje TT wygrały z AA i też jakąs niezła reką (all iny pre flop) No ale puźniej przyszła korekta :] i TT okazało sie ręką która wtapia z dużo cześciej z AA niż wygrywa.
    Uwielbiam wymyślać takei teorie ale nie chwale sie nimi bo sam wiem że to bzdury.
    I kiedyś myślałem że 100 euro jest nie do przejscia bo wszyscy wielcy z poker roomów patrza namnie i jak już mam 90 euro to zaczynam przegrywac i tak kilka razy w koło macieju.
    Reasumujać i pomijajać wszystkie błedy ORTograficzne, stylistyczne i merytoryczne chciałem powiedzieć S&G super turbo są bardzo SWINGOGENNE(nie wiem czy ejst takie słowo ) a Twoje pieniądze to malutka kropelka jaką mają te poker roomy wiec dlatego nikt Ci w to nie uwierzy .

    Ale wymyśliłem ze fajny byłby filmik jak grasz swoja 2 godzinna sesje na kilku stołach i komentujesz gre w sposób "No i teraz mam AA all iny pre flop. O koleś mnie sprawdził z 33 no to czekamy na 3. Jest 3 na flopie można sie było tego spodziewać" Jak przez dwie godziny zrobisz taki filmik z samymi takimi nie fartami multitablujać to może ktoś powoli zacznie CI wierzyć. AHA pewnie robiac tą sesje okaże sie że farcisz bo poker room sie dowiedział że robisz taki filmik . Może to jest na nich sposób
    PS. Słóże pomoca przy nakreceniu takiego filmika i wrzuceniu na you tube pzdr.

  5. #15
    kirkblade nie przepraszaj za blędy ortograficzne przepraszać to powinni Ci nad twoimi postami za jałówke. Dzięki że merytorycznie odniosłeś się do mojego posta! Wiem ze narażam się na pośmiewisko na forum społeczności pokerowej ale mi to ryba istotniejsze dla mnie jest aby to aby mnie nikt nie robił w balona przy grze (pokerze) której się poświęcam i tylko to dla mnie jest ważne. kirkblade podsunął mi genialny pomysł do sfilmowania moich wyczynów przy stole jako dowód na moje tezy o pewnych anomaliach dotyczących generatorów kart na roomach ipokera Załóżmy że bredziłem i niech tak już na zawsze pozostanie. Zdaje sobie sprawę że dowód musi być oparty na kilkunastu/kilkudziesieciu sesjach dlatego zamierzam wyposarzyć się w sprzęt/oprogramowanie do filmowania. Jeżeli ktoś zna sposoby na filmowanie/zgrywanie obrazu z pulpitu byłbym wdzięczny za link. kirkblade jakbyś miał lub ktokolwiek inny życzliwy coś to proszę o wiadomość prywatną żeby nie zaśmiecać forum

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czekamy na wyniki

  7. #17
    Temat można zamknąć, jak przyjdzie taki czas, a oby nie to w stosownym momencie go wskrzeszę.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    ostudze Twoj zapał do filmikow
    i tak nikt ci nie uwierzy bo nagrywajac powiedzmy przez pol roku filmiki z gry mozesz stworzyc film dlugosci 5 godzin potwierdzajacy kazdą teze

    a merytorycznie
    dlaczego w sumie normalną sytuację (raz sie wygrywa raz przegrywa, raz trwa to dłuzej innym razem krócej) uzasadniasz tak karkołomną i małoparwdopodobna teorią -przeciez sa duzo prostsze i bardziej prawdopodobne mozliwosci
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 21-04-2010 o 20:13

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Przez ile sitów masz tego swinga? W sztukach

  10. #20
    Rozwodzenie sie na teoriami typu:
    - jak nagralem sie to room upomnial sie o swoje
    - jak przegralem do fisha to wiadomo room zadbal o obroty bo i i tak odda
    - jak zwiekszam limit totalna masakra
    - zawsze dostaje druga najlepsza reke zeby mnie wydoic
    - zawsze po wyplacie z roomu mam downswing itd.
    jest naprawde strala czasu i pozbawione calkowicie sensu. Napisale ze jestes po matematyce, wiec doprowadzajac do stanu w zetonach 2250 do 750 villain potrzebuje wgrac 2 allin -tylko . Jesli wygrywa pierwszego bedac 1-4 z tylu to nie ma to zadnego zwiazku z tym co sie stanie potem ( jesli wypadnie orzelek na monecie to potem jest tylko 25% szans na powtorzenie orzlka bo 50%*50%... racze nie).Jesli grasz sng turbo to te gry sa naprawde swingowe i trzeba znac dobrze ICM zeby wiedziec gdzie sie stoi.

    Moja rada, jest tu napewno wielu doswiadczonych graczy ktorzy chetnie napisza Ci cos o swingach tylko podaj jakies liczy typu ilosc turniejow,stawki,rolla nie ze ciagle przegrywasz a wygrales tyle i juz sie skonczylo
    Ostatnio edytowane przez FlushGordon ; 22-04-2010 o 18:25