Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Coraz więcej pokerroomow oferuje satelitki na WSOP'a 2006.
    Zamierzacie grac ?
    Jak to jest z wizą ? dostanie sie bez problemu w razie wygrania ? Wiza sportowa ? studenci chyba maja łatwiej nieprawdaz ?

    Oto jak sprawa się ma na poszczególnych pokerroomach:

    Poker Stars (dodatkowo 16 lipca zamaist niedzielnego 1mln gwarantowany jest mega satelita za 350$ z gwarantowaną liczba 150miejsc !! pewnie maja rezerwe więc z pewnością liczba miejsc przekroczy spokojnie 200... tylko problem czy dla nas nie ejst to za późno?):


    Prima Poker:

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    150
    ja mam wize jak bedzie miał ktos problem to moge zagrać za niego , co do podziału ewentualnej wygranej jakos sie dogadamy

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    fop jak wygra Piotr Kowalski to wygra Piotr Kowalski a nie "sorry ja mam problem z wiza oddaje swoje miejsce dla Krzysia Kowalskiego" - przepada kasa i miejsce, nie sadze by mozna bylo to zmienic ? Czy sie myle ?

    A z wiza sam sie zastanawiam jak jest, niby sportowa, ale zeby dostac sportowa to musi sie zglosic o to jakas organizacja, ktos nad toba, w tym przypadku chyba PokerStars ? A nie wiem czy by im sie chcialo w to bawic w ogole ???

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    a widzieliście megasatelitę na PS? 16 lipca $350+20, 150 miejsc (czyli wejściowek do wsopa) gwarantowanych... :shock: Pewnie zagra z 7-8 tysięcy osób, czyli może być ponad 200 miejsc...

    Jak to jest z wizą ?
    A nie lepiej sobie zawczasu wyrobić? Przecież to nie tylko ze względu na WSOP-a, w ogóle warto się wybrać. Bilet do Vegas można kupić już za 1600pln :twisted:

    A co do obecności naszych graczy, to wydaje mi się, że w tym roku, nawet jak nikt nie wygra z satelity (ale wydaje mi się, że choćby ilość graczy przełoży się już na jakiś awans), to ktoś zdecyduje się jechać na zwykłego buyina...

    Anyway, gl all!

    Pzdr
    Warsaw

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    a widzieliście megasatelitę na PS? 16 lipca $350+20, 150 miejsc (czyli wejściowek do wsopa) gwarantowanych... :shock: Pewnie zagra z 7-8 tysięcy osób, czyli może być ponad 200 miejsc...
    a widziałeś co napisałem w nawiasie przed wklejeniem obrazka z rozkładem satelitek na PS ? :wink:

  6. U nasz (Sportingbet) już lada moment !!!

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Sportingbet_Polska
    U nasz (Sportingbet) już lada moment !!!
    Wlasnie widzialem juz u konkurencji (Celeb) ze lada moment...
    jakeis przecieki ? final niedzielny za ile $$ ?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    ( ciach ) chyba PokerStars ? A nie wiem czy by im sie chcialo w to bawic w ogole ???
    PS raczej nie ale SB zapewne oj zapewne by chciało się w to pobawic

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    było by bardzo śmiesznie jakby za pare miesięcy ktoś napisał w ciekawszych wynikach turniejowych,wsop miejsce pierwsze

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a jego post zostalby skasowany bo to dzial "poker w internecie" :P