Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Chilipoker - niekompetenta firma, oszustwo, lekcewaznie uzytkownikow ...

    Witam
    Chcialem napisac o sytuacji, jaka przytrafila sie mojemu bratu na Chilipoker.
    Chodzi glownie o wyplate z tego pokeroomu. Pierwsza wyplata zostala zlecona:

    2010-03-25 18:45:42 withdrawal

    Chilipoker promuje sie szybkymi wyplatama: "Szybkie wpłaty i wypłaty"
    Pieniazki zostaly wyplacone na Moneybookers. W regulaminie pisze:

    Ile dni muszę przeczekać nim otrzymam swoja wypłatę?
    Jeżeli zleciłeś wypłatę poprzez Neteller lub Moneybookers, powinna ona trafić na Twoje konto w przeciągu 24 godzin od momentu autoryzacji transakcji. W przypadku zlecenia przelewu bankowego okres oczekiwania waha się miedzy 3-5 dni roboczych.

    WYPLATA ZOSTALA ZLECONA 25 MARCA !!

    Do dzis nie otrzymalem pieniazkow, wielokrotne dzwonienie do Suportu polskiego i rozmowa z Supportem Pania
    Isabella do tej pory nie przyniosly zadnych rezultatow. TLUMACZONO MI ZE WIEKSZE WYPLATE WYMAGAJA TROCHE WIEKSZEGO CZASU ZAKSIEGOWANIA, I JAKIS PODPISOW ICH LUDZI Z KSIEGOWOSCI. Mowa tutaj o duzej sumie. Zostalem zapewniony ze do 20 kwietnia pieniazki zostana zakredytowane, ale czuje ze pewnie bedzie jak z druga wyplata o ktorej pisze poniej.

    2 wyplata z Chilipoker.

    2010-04-08 22:40:28 withdrawal

    Bo dopisaniu zwrotu 8 kwietnia, zostala zlecona druga wyplata na Moneybookers. Support zapewnial mnie ze
    bedzie trwac do paru dni roboczych, i ze do wtorku na 100% zostanie zakredytowane. Po dzien dzisiejszy nadal czekam !
    Bede dzwonic jeszcze do ksiegowosci, zobaczymy co tam mi powiedza.
    Jesli ktos cos wie co mozna jeszcze w takiej sytuacji zrobic. Prosze o PW




    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 18-04-2010 o 14:00

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    jak rozumiem chodzi o 1 dzień opóznienia? troche cierpliwosci imo

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    peterrr czytaj uwaznie
    2010-03-25 18:45:42 withdrawal

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    żałoba jest....
    A na poważnie: bardzo dziwna sytuacja, być może podejrzewają chipdumping lub coś innego bo nierealne opóźnienie - 3 Tygodnie .

  5. #5
    jak dla mnie chilli jest najlepszy na iPoker. Ale dlaczego tak długo? Oni naprawdę szybko wypłacają.
    A wysłałeś im zdjęcie dowodu i biling? Bo z tego co pamiętam to tam zawsze to robiłem.
    Ja raz tam miałem taka sytuację, że na wypłatę czekałem 2dni, anulowałem ją i zleciłem powtórnie - a sianko było w 12h.
    40k$ nice

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Dowiedzialem sie ze maja prawdopodobnie problemy z finansami.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    jak dla mnie chilli jest najlepszy na iPoker. Ale dlaczego tak długo? Oni naprawdę szybko wypłacają.
    A wysłałeś im zdjęcie dowodu i biling? Bo z tego co pamiętam to tam zawsze to robiłem.
    Ja raz tam miałem taka sytuację, że na wypłatę czekałem 2dni, anulowałem ją i zleciłem powtórnie - a sianko było w 12h.
    40k$ nice
    To nie jest pierwsza wyplata

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    peterrr czytaj uwaznie
    2010-03-25 18:45:42 withdrawal
    ok sorry zobczayłem tylko że było napisane że do wtorku miało być a tak się składa ze dzis sroda. chyba jednak nie o ten wtorek chodzilo

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Teraz zobaczylem kwote - chyba malo kto wyplaca takie siano na raz... wez to anuluj i wypuszczaj po 5,000 to powinno wyjsc w miare rozsadnym czasie.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Pasiek zarty ? Roomy operuja milionowymi sumami a my mamy wyplacac po 5k bo za duza kwota zle wyglada?

    Leca w chuja i to dosc jawnie.

    Chipdumping? na 40k !? A co by tam chipdumpowali ? bonus od depozytu ? Chipdumpingi to sa przy bonusowych sumach a nie takich kwotach.