Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Villain grał 19/16/29 fold to cbet 67% po 300 rękach

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    SB ($25.45)
    BB ($10.75)
    UTG ($11.85)
    Hero (MP) ($28.15)
    CO ($26.49)
    Button ($28.03)

    Preflop: Hero is MP with A, A
    1 fold, Hero bets $0.85, 1 fold, Button calls $0.85, 2 folds

    Flop: ($2.05) 8, 6, 8 (2 players)
    Hero bets $1.25, Button raises $3.75, Hero calls $2.50

    Turn: ($9.55) K (2 players)
    Hero checks, Button checks

    River: ($9.55) J (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Total pot: $9.55

    Rozdanie nie należy do spektakularnych, ale zdarza mi się dość często.
    Zastanawiam się jak tu wyciągnąć max value?
    Na flopie byłem dość pewny, że mam najlepszą rękę i teraz pytanie jak to rozegrać:
    1) 3bet na flopie pozostawi w rozdaniu chyba jedynie 8x i fulla, więc chyba zostaje call
    2) lead na turnie? To byłaby dość dziwna linia, pomyślałem że może po moim checku będzie kontynuował agresję. Co uważacie?
    3) na riverze doszedłem do wniosku, że jak on sam nie wrzuci kasy do puli to mi też się to nie uda...
    Skończyło się jak widać, czyli pot mały i dałem villainowi 2 darmowe karty..... Jak byście to zagrali??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jak nie masz reada jak często przebija cbety na takich suchych flopach to call przebicia jest ok. Jednak jak poczekał behind turn powinieneś leadować river for value - villain praktycznie nigdy nie ma tam lepszego układu od twojego i są to albo semiblef na flopie albo niższa pocket pair. Semiblef na flopie jednak prawie zawsze uderzałby na turnie K.

  3. #3
    bet bet bet

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    bet bet bet
    Co wynika z tego, co napisałeś? Tak żeby przenieść to też na inne sytuacje. W sensie jak masz overpair to bet bet bet stackuję się na flopie ship it fist pump shove? Bo ja nic innego z tego nie zrozumiałem a jak chcesz komuś pomóc to chyba powinieneś wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Jak nie masz reada jak często przebija cbety na takich suchych flopach to call przebicia jest ok. Jednak jak poczekał behind turn powinieneś leadować river for value - villain praktycznie nigdy nie ma tam lepszego układu od twojego i są to albo semiblef na flopie albo niższa pocket pair. Semiblef na flopie jednak prawie zawsze uderzałby na turnie K.
    Zastanawiam się nad tym betem na riverze, jeżeli miał semibluff na flopie to oczywiście wyrzuca i z jakąś PP chyba też nie calluje......Czy przy naszej linii (call raisa na flopie, check i check) nie spotkamy się tu dość często z bluffem na riverze od missed straight draws, a może też czasami od niższych par??

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Co wynika z tego, co napisałeś? Tak żeby przenieść to też na inne sytuacje. W sensie jak masz overpair to bet bet bet stackuję się na flopie ship it fist pump shove? Bo ja nic innego z tego nie zrozumiałem a jak chcesz komuś pomóc to chyba powinieneś wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej.
    Heh, wyjąłeś mi to z ust

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Co wynika z tego, co napisałeś? Tak żeby przenieść to też na inne sytuacje. W sensie jak masz overpair to bet bet bet stackuję się na flopie ship it fist pump shove? Bo ja nic innego z tego nie zrozumiałem a jak chcesz komuś pomóc to chyba powinieneś wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej.
    nie wiem co tu nie jest zrozumiałe, napierdalasz tak długo aż wszystkie twoje żetony nie znajdą sie na środku stołu/.

    p.s im szybciej tym lepiej

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez Nihil_Novi Zobacz posta
    Zastanawiam się nad tym betem na riverze, jeżeli miał semibluff na flopie to oczywiście wyrzuca i z jakąś PP chyba też nie calluje......Czy przy naszej linii (call raisa na flopie, check i check) nie spotkamy się tu dość często z bluffem na riverze od missed straight draws, a może też czasami od niższych par??
    Jeżeli nie zablefował na turnie K to bardzo mała szansa, że zablefuje na riverze J swoje missed układy. Przy twojej linii również sam bardzo rzadko blefujesz i "coś tam masz" także nie oczekuj, że będziesz tu blefowany naprawdę często przez kogoś kto nie jest małpą.

    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    nie wiem co tu nie jest zrozumiałe, napierdalasz tak długo aż wszystkie twoje żetony nie znajdą sie na środku stołu/.

    p.s im szybciej tym lepiej
    To naprawdę ciekawe. 19/16 po 300 rękach zwiastuje semi-decent gościa i patrząc na akcję pre flop nie ma on tutaj tych QQ/JJ, które mogłyby się zestackować jako 2nd best hand. Jak się z nim zestackujesz na flopie to bardzo często będziesz behind.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 14-04-2010 o 22:40

  8. #8
    a czego się tu bać? 6 i 8, wątpię, co najwyżej pokazał overparę bądź blef.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    A co ciebie gorszego ma na flopie sprawdzić jak się zestackujesz? Poza TT i 99, które i tak niektórzy będą 3betować pre a nie sprawdzać, to trudno mi coś wykombinować. A i te ręce nie będą często post flop tak szaleć.

  10. #10
    TT+, 57, totalny blef, bądź monster.