Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    dzisiaj zostaly wprowadzone nowe limity wpisowych do cash games. Glowne zmiany:
    - stoly 20bb-50bb
    - stoly 35bb/40bb100bb (35bb dla stolow w euro, 40bb dla pozostalych)
    - stoly 100bb-250bb z ante 20%bb
    - stare stoly nie sa juz generowane, wiec znikna gdy ludzie przestana na nich siadac lub do czasu jutrzejszego restartu serwera
    - wydluzony zostal czas, po ktorym mozna ponownie zasiasc na tym samym stole z inna kwota, niz ta z ktora sie schodzilo ze stolu (z 30 do 60 minut)
    - stoly mozna nadal sobie filtrowac w lobby

    Mnie zastanawia, czy stoly 20-50bb beda oblegane przez shortstacki, czy ci gracze sprobuja zastosowac nieco zmienione strategie i dostosuja sie do 35/40bb?
    Jak wam sie podobaja nowe zmiany?

    Pozdr
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Bardzo się podobają

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Mnie zastanawia, czy stoly 20-50bb beda oblegane przez shortstacki, czy ci gracze sprobuja zastosowac nieco zmienione strategie i dostosuja sie do 35/40bb?
    Gdy tak sobie rzucam okiem na stoły "shallow" na FTP to nie wygląda na to, aby cieszyły się one dużą popularnością. Na PS pewnie będzie tak samo.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na 2+2 glowna dyskusja dotyczy faktu, ktore stoly zostana uznane za standardowe przez mniej regularnych graczy. Na FTP sa oznaczenia shallow i standard, wiec jak przychodzi nowy gracz, to na wszelki wypadek woli usiasc na standard. Na PS oznaczenia sa w ilosci bb, a nie wiadomo, jak to sie przelozy na czytelnosc dla rekreacyjnych graczy. Stad obawa, ze gdy shortstacki beda otwierac mnostwo plytkich stolow, to w pewnym sensie zostana one uznane za standard. Osobiscie nie wydaje mi sie, zeby tak sie stalo, ale zobaczymy.

    Zupelnie inna kwestia, to otwieranie podbiciem na stolach deep z ante. Tableninja standardowo dodaje mi do podbcia ante i teraz zamiast 3,5bb mam w standardzie 4,5bb. Ale cos mi to sie wydaje za duze, optymalnie chyba byloby jakos 3,85.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Już widzę te tłumy fishów pędzące na stoliki z 200BB

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wystarczy, ze przyjda na standardowe 40-100. Wydaje mi sie, ze tego typu gracz chca grac i budowac duze stacki, a na 20-50bb bedzie im o to trudno

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    wiekszość takich kilka w pierwsze wolne miejsce i nie zastanawia się nad tym za bardzo. poki co 50bb max -> donkfest, 100bb max -> regfest

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wydaje mi sie, ze nawet po kliknieciu w pierwszy z brzegu stol (jezlei okaze sie byc 50bb max), paru takich rekreacyjnych sie zorientuje, ze cos tu jest nie tak, ze siedzi kilku gosci po 20bb i wali alliny, a on nie moze sie wykazac swoim genialnym rozegraniem 84s i zrezygnuje z gry przy takich stolach. Pytanie, czy przerzuci sie na 40-100 czy w ogole przestanie grac

  9. #9
    Straszna lipa z tego wyszła.Na stołach 40-100 grają same regi a fisze pouciekały na stoły 20-50.
    Chcieli dobrze ale nie wyszło...

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    A co myslicie o stołach z ante i Bi 250bb? Czy można na nich grać z 100bb? Czy raczej na max sie wkupywać. Tam gdzie gram(nl10) to wydaje mi sie że na takich stołach może być izi money