Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    .

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a mi sie podoba

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    A co myslicie o stołach z ante i Bi 250bb? Czy można na nich grać z 100bb? Czy raczej na max sie wkupywać. Tam gdzie gram(nl10) to wydaje mi sie że na takich stołach może być izi money
    Im głębiej tym lepiej

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez bebek Zobacz posta
    Na stołach 40-100 grają same regi ...
    Mają co chcieli przecież o to chodziło żeby nie grać z shortstackerami teraz się będą kisić we własnym sosie.

  5. #15
    ahah zaraz beda plakac ze srednie vpp/reke im 2x spadlo bo nie ma shortow allinujacych sie jak nie jeden to drugi(trzeci, czwaty albo piaty...), co rozdanie. I bedzie 'wtf' moje fpp pro przestaje byc takie oplacalne =D

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ale przecież to głównie szorty są FPP pro. Więc nic się nie zmieni, dalej się będą allinować. Między sobą. Natomiast VPP/hand spadnie wszystkim nitom gdy (mam nadzieję od przyszłego roku) PS się zmobilizuje i zmieni sposób naliczania VPP z dealt na contributed.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    PT nie pokazuje mi statystyk na stolach deep, ktos ma ten problem?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    z tego co wiem, na stronie pt mozna sciagnac latke

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez bebek Zobacz posta
    Straszna lipa z tego wyszła.Na stołach 40-100 grają same regi a fisze pouciekały na stoły 20-50.
    Chcieli dobrze ale nie wyszło...
    +1
    W ogóle mi się to nie podoba, wszyscy "dawcy" siedzą na tych płytkich stołach. Pewnie, że wolałbym grać na głębokich stackach, ale jeśli mam do wyboru wymieniać blindy z regularsami albo zarabiać tam gdzie oddają pieniądze, choć bez oddsów na rozgrywanie wielu układów, to wybieram to drugie. Powoli rozważam zmianę roomu jeśli to się nie zmieni...

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    ahah zaraz beda plakac ze srednie vpp/reke im 2x spadlo bo nie ma shortow allinujacych sie jak nie jeden to drugi(trzeci, czwaty albo piaty...), co rozdanie. I bedzie 'wtf' moje fpp pro przestaje byc takie oplacalne =D
    wrong. to ss zzeraly vpp regow a nie na odwrot

    co nie zmienia faktu, ze warsaw ostatnio byl widziany na 50bb max ahm
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 22-04-2010 o 18:26