Strona 93 z 93 PierwszyPierwszy ... 4383919293
Pokaż wyniki od 921 do 928 z 928
  1. #921
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    20
    witam

    czy może ktoś umieścić informacje dotyczące mbanku potrzebne do wypłaty z celebpoker. wiem że gdzieś były w tym temacie. Nie mogłem się jednak dokopać. Mam na myśli Bic.

    z góry dziękuje

  2. Poniżej podaje wszystkie informacje, które mogą się przydać przy przelewach zagranicznych do mbanku.

    Bank name - mBank
    Bank address - Mickiewicza 10
    Bank City/Town - Lodz
    Bank Postal Code - 90-050
    Bank Code (e.g. Sort Code / BLZ / ABA) - 11402004
    IBAN - complete account number
    BIC/SWIFT - BREXPLPWMUL
    Telephone : 0801 362265

    Pozdrawiam Robert

  3. #923
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Mam pytanie o promocje VIP
    1. Chcialbym sprobowac swoich sil w tej promocji, ale nie wiem czy teraz dam rade(kilka spraw ktore mnie gonia). Czy mozna sprobowac teraz, i jesli w 2 miesiace nie bede mial obiecujacego RC, moge jeszcze raz zaczac na poczatku wrzesnia? i miec kolejne 3 miechy? Czy musze czekac 100 dni i dopiero wtedy podjac probe?

    2. Czy jak ktos sie podejmie tej promocji i w ciagu zalozmy 70 dni zrobi 10k Rc, to moze od nowa zaczac ta promocje po 70 dniach, czy musi poczekac az minie 100?

  4. Przypominam i zachęcam do wzięcia udziału w prywatnym freerollu dla użytkowników forum pokerzysta.pl, którzy odbędzie się 15 lipca.

    Przepustką do gry jest 50$ w rake contribution (zapłaconej prowizj) w okresie od 1 czerwca - do 10 lipca oraz bycie zarejestrowanym użytkownikiem forum pokerzysta.pl

    Zgłoszenia, w których proszę podawać swój PIN można przesyłać do mnie (roberto@celebpoker.com) do 10 lipca włącznie, w tytule wpisują freeroll pokerzysta.

    W lipcu nagrodą jest odtwarzacz MP3, Creative ZEN Nano Plus 512 MB.



    Pozdrawiam Robert

  5. Turniej z Brianem McFaddenem


    13 lipca odbędzie się w Celebpoker turniej, w którym udział weźmie Brian McFadden, znany między innymi z występów w zespole "Westlife".

    Gracz, który wyeliminuje z turnieju Briana otrzyma dodatkowo 200$ bonus.

    Szczegóły na temat turnieju:

    Data: Czwartek 13 lica, godzina 21:00
    Wpisowe: $20+2 Buy-in

    Pozdrawiam Robert

  6. Cytat Zamieszczone przez gengis
    Chcialbym sie spytac ile trwa liga celebpoker, i kiedy zaczyna sie nowa edycja?
    Rozgrywki ligowe kończą się 7 września i druga edycja wystartuje najprawdopodobniej z początkiem jesieni. Tak jak napisałem już kilka tygodni temu przygotowuję projekt drugiej edycji ligi Celebpoker. Wkrótce się okaże, czy właścicielom Celebpoker sposobają się pomysły z Polski.

    Pozdrawiam Robert

  7. #927
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    10
    czesc


    Jak zagrać w tym freerollu tylko dla graczy z pokerzysta.pl, gdzie do wygrania jest MP3 ?


    pozdr marcin

  8. #928
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kolejne pytania i odpowiedzi prosze umieszczac w odpowiednim forum, ten watek zostaje zablokowany.