Strona 91 z 93 PierwszyPierwszy ... 41818990919293 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 928
  1. Jeszcze jedna prośba.

    Wszystkie osoby zainteresowane 500% bonusem powitalnym do wysokości 1000$ proszę o kontakt z polskojęzycznym supportem (pomoc@celebpoker.com) przed założenie konta w Celebpoker Polska.

    Pozdrawiam Robert

  2. #902
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Jeszcze jedna prośba.

    Wszystkie osoby zainteresowane 500% bonusem powitalnym do wysokości 1000$ proszę o kontakt z polskojęzycznym supportem (pomoc@celebpoker.com) przed założenie konta w Celebpoker Polska.

    Pozdrawiam Robert
    czy jak juz wczesniej zalozylem konto a jeszcze nie dokonalem zadnego depozytu to juz nie moge skorzystac z tej promocji ??

  3. #903
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    161
    Robert Bardzo dziekuje za przyznanie darmowej 5.niestety nei udamło mi sie wykorzystać tego szcześcia od losu i szybko poległem.Ale i tak bardo dziekuje...

  4. #904
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Kłodzko
    Posty
    18
    Witam.

    Czy ktoś może mi napisać dlaczego minimalna wypłata przelewem bankowym wynosi aż 150$?
    Wpłaciłem sobie 20$, ugrałem z tego 60$ no i chciałem wypłacić 30 a tu taki numer!
    Napisałem maila do supportu i otrzymałem odpowiedź że najlepiej jak zlecę wypłatę czekiem albo jak dopłacę 100$ i wypłacę 150$
    No dobra, ale co jak nie mam tych 100$? A na czek za bardzo nie chce mi się czekać...

    To taki niespodziewany dla mnie problem jaki się stworzył po bardzo fajnej grze w Celebie. Proszę o wyjaśnienie dlaczego tak jest, bo nie mogę zrozumieć...

    Aha konto mam w banku BPH, więc może tu tkwi jakiś problem?

    PS. Najśmieszniejsze jest to, że ja to mam zawsze takie problemy, gdziekolwiek bym grał

    Pozdrawiam. Celeb(mimo wszystko najlepsi)!

  5. #905
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    124
    W ilu maksymalnie pokerroomach bossmedia mozna być zarejestrowanym?I czy można jakoś to sprawdzić?Czy jeśli by się okazało że osiągnąłem już maksymalną ilość to czy jest taka możliwość że poproszę o zamknięcie konta w jednym z pokeroomów i zarejestruje się np w celebie?

  6. #906
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    4 :wink:

  7. Kuerten da się, napisz proszę do supportu powinien rozwiązać Twój problem, gdyby okazało się, że są problemy napisz do mnie we wtorek, zajmę się sprawą.

    Marcin ten problem też da się rozwiązać, proszę o kontakt z polskojęzycznym supportem.

    Ssmeagol rozmawiałem na ten temat z właścicielam Celebpoker i ustawili oni minimalną wypłatę poprzez przelew bankowy na 150$, gdyż prowizja za międzynarodowy przelew bankowy wynosi jeżeli dobrze pamiętam 20 lub 30$. Koszty prowizji ponosi Celebpoker. Proponuję wypłacić na Neteller i z Netellera wypłacić przelewem bankowym.

    Dzięki wszystkim za dobre opinie, ale również za krytczne komentarze oraz wszelkie sugestie, jakie wysyłają Państwo do supportu lub do mnie.

    Pozdrawiam Robert

  8. #908
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ok wlasnie czekam na odpowiedz ale chyba w sobote i niedziele sa opoznienia

  9. #909
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Kłodzko
    Posty
    18
    OK. Dzięki. Teraz już wszystko rozumiem. Spróbuję przez Netellera.
    Pozdrowionka

  10. #910
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Jeszcze jedna prośba.

    Wszystkie osoby zainteresowane 500% bonusem powitalnym do wysokości 1000$ proszę o kontakt z polskojęzycznym supportem (pomoc@celebpoker.com) przed założenie konta w Celebpoker Polska.

    Pozdrawiam Robert
    czy jak juz wczesniej zalozylem konto a jeszcze nie dokonalem zadnego depozytu to juz nie moge skorzystac z tej promocji ??

    wklejam odp z supportu...

    "Aby otrzymać w/w bonus musi Pan otworzyć konto z podanego wcześniej
    linka. Jeśli nie ma Pan jeszcze 4 kont w sieci Bossmedia proszę
    normalnie otworzyć kolejne konto."

    dziwny bonus, dziwnie przyznawany, mam otwierac nowe konto ? BEZSENS wplace 200$ ugram bonus a pozniej nic nie dostane bo minie troche czasu i sie okaze ze jestem oszustem zakladajacym dwa konta na te same dane w tym samym pokerroomie! Szkoda, rezygnuje z tego bonusa jesli tak to sie odbywa, pierwszy raz sie spotykam z sytuacja zeby dostac bonus to trzeba zakladac nowe konto NAPRAWDE DZIWNA SYTUACJA