Strona 3 z 93 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 928
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    czy fiskus jak się dowie będzie chciał żeby mu odpalić działkę z zysków

    Jak sie dowie to bedziesz miał przerąbane :lol:

  2. #22
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    Co z graczami ktorzy maja juz tam konto wraz z rake backiem?

  3. Vincent83, wszyscy polscy klienci Celebpoker są dla nas ważni. Bez względu na to, z której strony i kiedy rozpoczęli grę w Celebpoker. Każdy z nich, kiedy ma problem może skontaktować się z przedstawicielem polskojęzycznego supportu pomoc@celebpoker.com, a jego problem zostanie rozwiązany. Może także skorzystać z promocji poleć przyjaciela, przy czym przyjaciel musi otworzyć konto w Celebpoker Polska.

    Jeżeli ktoś z Państwa otworzył konto w Celebpoker.com przed pojawieniem się oferty Celebpoker Polska i chciałby otworzyć
    konto w Celebpoker.pl Polska. Obowiązuje następująca procedura:

    Osoba zainteresowana otwarciem nowego konta przesyła swoją prośbę z 2-3 zdaniowym umotywowaniem swojej prośby do mnie pod
    e-mail roberto@celebpoker.com. Proszę podać swój dotychczasowy PIN i nickname.

    Ja tłumaczę prośbę na angielski i ostateczną decyzję podejmuje Linda Donovan.

    Jeżeli ktoś zna dobrze angielski może przesłać prośbę bezpośrednio do Lindy Donovan, lyn@celebpoker.com

    Natomiast, co do oferty to ze względów technicznych będą one się różnić. Będą turnieje widoczne w systemie tylko dla graczy Celebpoker Polska oraz promocje i oferty bonusowe skierowane tylko do klientów Celebpoker Polska.

    Przy okazji omawiania spraw technicznych, jeżeli ktoś z Państwa miałby problem z otwarciem konta w Celebpoker Polska wynikający z powodu wcześniejszego otwarcia maksymalnej liczby kont w sieci Boss Media proszę o kontakt ze mną, mam obiecane, że problem ten zostanie rozwiązany.

    Pozdrawiam Robert
    roberto@celebpoker.com

    P.S.
    Czy nie będzie przeszkadzać Państwu, jeżeli przejdziemy na Ty?. Osobiście bardziej odpowiadałaby mi ta druga forma.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrow Wielkopolski
    Posty
    52
    Jedno pytanie...

    Zalozmy ze mam konto na celebpoker.com. Czy w zwiazku z roznicami miedzy com, a pl moge tez zalozyc konto w tym drugim, czy jest to niemozliwe?

    Skad takie pytanie... Otoz nosilem sie z zamiarem otwarcia konta w com, dzisiaj zobaczylem ten temat i prawde mowiac jestem w kropce bo teraz nie wiem czy otwierac, a jesli tak to gdzie?

    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska

    P.S.
    Czy nie będzie przeszkadzać Państwu, jeżeli przejdziemy na Ty?. Osobiście bardziej odpowiadałaby mi ta druga forma.
    Jasne...


    Robert a jak bedzie z tymi przenosinami z com do pl ? Bedziesz o tym rozmawial moze ? Ja bym sie chetnie przeniosl...

    I jeszcze jak z moim pytaniem na privie ?

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska
    Drauger, właściciele Ci sami David i Linda Donovan, ale z powodów technicznych oferty będą się różnić i czym innym jest konto na .com i w Celebpoker Polska. Oferta Celebpoker Polska będzie nieco inna, dostosowana do specyfiki i wymogów polskiego rynku.
    no wlasnie i to jest wielki minus - nie wiem czemu nie mozna przygotowac polskiej wersji jezykowej tylko a turnieje i inne sprawy wspolne z com - po co rozbijac??

  7. Przepraszam, być może nie jasno się wyraziłem.

    1. Wszystkie turnieje dostępne w wersji .com, są dostępne w wersji pl.
    2. Niektóre bonusy, promocje, turnieje dostępne w wersji pl, będą niedostępne w wersji .com

    Polski rynek jest tak wymagający, że musimy zaoferować Polakom zdecydowanie LEPSZĄ ofertę. Jest więcej, a nie mniej i tak będzie zawsze.

    Jeżeli ktoś z Państwa otworzył konto w Celebpoker.com przed pojawieniem się oferty Celebpoker Polska i chciałby otworzyć
    konto w Celebpoker.pl Polska. Obowiązuje następująca procedura:

    Osoba zainteresowana otwarciem nowego konta przesyła swoją prośbę z 2-3 zdaniowym umotywowaniem swojej prośby do mnie pod
    e-mail roberto@celebpoker.com. Proszę podać swój dotychczasowy PIN i nickname.

    Ja tłumaczę prośbę na angielski i ostateczną decyzję podejmuje Linda Donovan.

    Jeżeli ktoś zna dobrze angielski może przesłać prośbę bezpośrednio do Lindy Donovan, lyn@celebpoker.com

    Pozdrawiam Robert

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    Robet z celebpoker, moglbys odpowiedziec na drugie pytanie tajemnego, dotyczace strony prawnej i podatkowej waszego pokeroomu??

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jejku a jaka ma byc odpowiedz !?

    To jest nielegalne i tyle... Juz Wam odpowiedzial ktos wyzej

  10. Fishfish, Celebpoker jest uznanym, brytyjskim poker roomem. Organizuje w UK, a ostatnio także w USA bardzo prestiżowe turnieje naziemne. Uczestniczą w nich gwiazdy sportu, muzyki czy estrady. Jeżeli będziesz sobie tego życzył prześlę Ci pełen pakiet informacyjny na e-mail. Celebpoker jest bardzo wiarygodną firmą.

    Nie jestem prawnikiem i nie jestem w stanie, w sposób w pełni kompetentny oceniać sytuację legalno-prawną w Polsce. Niemniej pozwolę sobie na małą dygresję, otwieramy gazety widzimy reklamy internetowych firm bukmacherskich, które oferują także grę w pokera, czy internetowe kasyna. Oglądamy mecze ligowe i widzimy na bandach reklamy takich firm jak Expekt, czy Betandwin.

    Pozdrawiam
    Robert