Strona 2 z 93 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 928
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Pytanie z innej bajki:

    Czy Pan, Panie Robercie, pracowal kiedys w SB?
    Pytam, bo poprzednik mihau'a pisal tu na forum i mial na imie Robert :P

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dzieki Robert, bede sie staral w tej lidze, 1 turniej dosc pechowo na 2 miejscu bo koles farcil jak dziki, zobaczymy jak dzis pojdzie, oby w top10...

  3. Januszek dzięki za uwagę, porozmawiam z właścicielami Celebpoker. W mojej ocenie 26% dla każdego, kto przekroczy 500$ rake contribution to naprawdę dobra oferta. Jest 30% dla każdego kto przekroczy 3000$ rake contribution miesięcznie.

    Pawlak tak masz rację, wyjaśniłem sprawę w temacie Podziękowania. Za wszystkie opinie jeszcze raz dziękuję.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    to jest ten sam celeb co ten zagramaniczny
    jak mam tam konto to w polskiej wersji też mam

  5. Drauger, właściciele Ci sami David i Linda Donovan, ale z powodów technicznych oferty będą się różnić i czym innym jest konto na .com i w Celebpoker Polska. Oferta Celebpoker Polska będzie nieco inna, dostosowana do specyfiki i wymogów polskiego rynku.

  6. #16
    Celeb jest ten sam

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Celeb jest ten sam Very Happy
    a jednak nie zobacz na ostatni post na poprzedniej stronie :twisted:

  8. #18
    soft jest ten sam z tego co mi wiadomo a oni prowadzą obsługę i strone w języku polskim

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    O kurcze, coraz wiecej PokerRoom'ow interesuje sie polska spolecznoscia
    Oby tak dalej!

  10. #20
    1. no to teraz żeby przyciągnąć inne pokerroomy możnaby się zapisać do celeba i sportingbetu
    2. a jak to wygląda od strony prawno podatkowej? czy jest to legalne, na jakiej podstawie i czy fiskus jak się dowie będzie chciał żeby mu odpalić działkę z zysków