Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Osoby jadące do Chorwacji proszone są o zgłoszenie się do nieobowiązkowego dodatkowego ubezpieczenia. Koszt takiego ubezpieczenia jest niższy, przy większej liczbie osób i wyniesie wówczas zamiast 50zł tylko około 30zł.


    Ubezpieczenie to choć nieobowiązkowe - uważam za bardzo ważne a nie wykluczone, że może komuś z Nas się coś stać (odpukać) i co wtedy sobie taka osoba pomyśli " zaoszczędziłem 30 dyszki".

    Proszę więc wszystkich chętnych o zapisanie się do ubezpieczenia w tym wątku:

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Egonik - od razu proszę o zapisanie

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Zbieram chętnych do ubezpieczenia w PZU do piątku. Proszę się zapisywać Przy około 16 osobach jest to kwota 29 zł. Ubezpieczenie jest w PZU na okres 1-8 maj. Pojedynczo około 40. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o zapisanie i przesłanie mi peselu z danymi zamieszkania. Imiona i nazwiska już mam ) Wszystkie3 informacje odnośnie wyjazdu można tutaj śmiało zadawać.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 13-04-2010 o 15:06

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Jedziemy w 18 osób. 3 domki po 6 osób. Camping Lanterna - Chorwacja półwysep Istria Kemping Lanterna > Porec > Istrien > Istria > Chorwacja - Suncamp holidays. Czas 1-8 maj wyjazd w piątek 30 około 20. Jedziemy z biura suncamp holiday i spać będziemy w domkach http://www.suncamp.pl/dialogs/messag...=500&width=794 pokaz 360 stopni Suncamp holidays - SunLodge Virtual Tour . Wstępny podział został już dokonany. Proszę się na mnie nie gniewać jeśli ktoś chciałby inaczej, ale zgrać to wszystko nie było takie proste. 1 domek - Egon, Asia, Kaśka ( Ameryka), Wieliczko, Kowal ( mój kumpel ), Borys. 2 domek - Madzia, Ola ( koleżanka Madzi), Szakal, Tomek ( jego kolega), Marek kk, Marcinas. 3 domek - Seba, Ania, Mari, Sergiusz ( kolega Marii), Dommus i Mejwon.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 13-04-2010 o 15:07

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Koszty bardziej sprecyzowane. Wynajem domków 257 euro plus opłaty klimatyzacyjne 0,8 euro od osoby na dzień daje przy 6 osobach 7 dni 33,6 euro za domek cały pobyt. Total 290 euro czyli około 200 zł od osoby za cały pobyt . Oczywiście wszystkie rachunki będę posiadał do wzglądu. Co do przejazdu autami. Jesteśmy jeszcze w stanie organizacji samochodów. Wszystko uwarunkowane jest od tego, czy uda się zgrać busa. W każdym razie, na stan teraz są 4 samochody, a 18 osób. Łatwo można policzyć, że musimy pojechać albo 5 samochodami i jeden jedzie w 2 osoby, a tego nie chcemy ze względu na koszty. Stąd pomysł aby pojechać 4 autami. I tak Mój, Wieliczki, Dommusa i Seby. 2 z nich pojadą w 5 osobowym składzie i wtedy koszty tej jazdy będą rozchodzić się na 5 osób jadących danym samochodem. Wieliczko bierze 5 osób propozycja aby w 5 osobowych jechała przewaga dziewczyn. i tak 1 autko Wieliczko ( kierowca), Kowal, Magda, Ola, Mejwon 2 auto Moje Egon ( kierowca ) jeśli będę jechał w 4 osoby Narzeczoną i jej koleżankę zabierze Dommus, a ja zabieram samych facetów - Borysa, Szakala i jego kolegę Tomka. 3 auto - Seba ( kierowca ), Ania, Marek KK , Marcinas 4 auto - Dommus ( kierowca ) , kolega Marii , Marii , Asia, Kasia.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 13-04-2010 o 15:10

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Moje autko jest małe stąd nie zabieram 5 osób, ale jak trzeba będzie to dam rade . Z tym, że wtedy zabieram dziewczyny do siebie.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 13-04-2010 o 15:10

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    285
    Poproszę o to ubezpieczenie
    Egon wszystko pierwszorzędnie zorganizowane!!

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Co do opłat trzeba liczyć, że każde auto ma inne spalanie, więc kwoty powinny być inne. Sądzę, że koło kwoty 225 zł. ale np. przy aucie Domusa które ma duże spalanie kwota będzie dzielona na 5, a nie 4. Kwoty stałe dla trasy. Dystans 1350 km w 1 stronę co daje 2700 km plus 300 na jazdy po Chorwacji. Winiety obowiązkowe tygodniowe Austria 45 zł, Słowenia 60 zł. Chorwacja płatne są autostrady, ale tam z Wieliczkiem znamy objazdy. Tunel w Austrii 6 euro w 1 strne co daje 12 euro czyli 50 zł. Przykładowo dla mojego auta spalanie 6 litrów/100 km. 3 000 km daje 180 litrów x 4,2 zł = 756 zł plus winiety 105 zł i tunel 50 == 890 zł na 4 osoby około 225zł od osoby . Oczywiście jest to szacowany koszt.
    Ostatnio edytowane przez egon ; 13-04-2010 o 15:11

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Jedziemy przez Niemcy i Austrię. Jest jeszcze opcja druga przejazd przez Czechy itp, ale mimo tego, że jest krótsza o 200 km w jedną stronę to trzeba liczyć, że spalanie będzie większe plus będą korki. Weekend majowy w Polsce. Stąd trasa autostradami przez Niemcy. Oczywiście możemy to jeszcze zmienić w razie sprzeciwów.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Zgłaszam siebie i Sergiusza na ubezpieczenie.
    Co do podróży rozmawiałam z Dommusem, że zabierzemy się z nim. Szczerze powiem, że podróż w 5 osób to będzie katorga. Nie wiem czy ktoś z Was miał okazję kiedyś odbywać dłuższą podróż w takim składzie. Jadąc kilkanaście godzin nawet w 4 osoby nie będzie łatwo, a w 5 to po prostu zabójstwo, nawet jeśli w samochodzie pojedzie przewaga dziewczyn. I kolejna kwestia to bagaż. Wiem, że Wy-Panowie nie zabieracie dużo, ale każda z kobiet na pewno będzie miała sporą walizkę. Umieszczenie wszystkich 5+bagażu podręcznego w jednym samochodzie uważam za prawie niemożliwe.
    Ania może potwierdzić, że nawet gdy jechałyśmy do Łodzi, wygodnym samochodem, w 5 osobowym składzie to było ponad siły. A co dopiero taka podróż.
    Poza tym ostatnie istotne pytanie. Czy domek 6osobowy to domek z 3 sypialniami, czy liczysz jakaś kanapę rozkładaną w salonie jako miejsce do spania? Nie chciałabym takiej sytuacji na miejscu, że w związku z tym, że nie jadę z chłopakiem zostaje wytypowana do spania właśnie w takim miejscu. Wolę dopiąć na ostatni guzik wszystkie sprawy organizacyjne.
    Ostatnio edytowane przez Marique ; 13-04-2010 o 15:10