Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - LINK

    Poswiecenie wczoraj dnia na przeczytanie tych postow i przeanalizowanie ich (wraz z wpukiwaniem liczb do excela przez dluzsza chwile) poza tym, ze spowodowalo u mnie spory bol glowy, to mysle, ze podnioslo moj winrate przyszly o jakies 1-2%, true story. A HUSNG to moja glowna gra od ponad roku, wiec dobre miesko i dla poczatkujacych, i dla zaawansowanych.

    Zwlaszcza polecam spamz0r's fifth hand history review z Intermediate i stakes inflection points z Advanced dla bardziej zaawansowanych graczy.

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 12-04-2010 o 14:23

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ledwo skończyłem pierwszą część, a już widze że to konkretna sprawa.Good post
    Np o tej tabelce wcześniej nie miałem pojęcia.
    HoldemResources.net: HeadsUp Nash Equilibrium
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 12-04-2010 o 16:10

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - LINK

    Poswiecenie wczoraj dnia na przeczytanie tych postow i przeanalizowanie ich (wraz z wpukiwaniem liczb do excela przez dluzsza chwile) poza tym, ze spowodowalo u mnie spory bol glowy, to mysle, ze podnioslo moj winrate przyszly o jakies 1-2%, true story. A HUSNG to moja glowna gra od ponad roku, wiec dobre miesko i dla poczatkujacych, i dla zaawansowanych.

    Zwlaszcza polecam spamz0r's fifth hand history review z Intermediate i stakes inflection points z Advanced dla bardziej zaawansowanych graczy.

    pozdr
    bardzo dobry link

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29
    co do linka Masakera to warto sie wyuczyc tej tabelki i grac wedlug niej ale nie bedziecie wyciagac max ROI.(mozna tez wpisywac staki i blindy w icm calculator ktory tez jest na tej stronce) To co wlasnie pisal Livb 112 ze jest sporo reg ktorzy all-innuja duzo na 50-100 co nie jest takim bledem ale tez mozna to wykorzystac przeciwko nim. Trzeba pamietac ze hu jest specyficznym rodzajem gry i b. duzo trzeba grac pod przeciwnikow.

    pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez Neolemak Zobacz posta
    co do linka Masakera to warto sie wyuczyc tej tabelki i grac wedlug niej ale nie bedziecie wyciagac max ROI.(mozna tez wpisywac staki i blindy w icm calculator ktory tez jest na tej stronce) To co wlasnie pisal Livb 112 ze jest sporo reg ktorzy all-innuja duzo na 50-100 co nie jest takim bledem ale tez mozna to wykorzystac przeciwko nim. Trzeba pamietac ze hu jest specyficznym rodzajem gry i b. duzo trzeba grac pod przeciwnikow.

    pozdr
    Nie do końca. Tę tabelke powinno się stosować przy bardzo małych efektywnych stackach (tak gdzieś <6-7 BB), kiedy nie ma już praktycznie miejsca na grę post-flop i cała rozgrywka sprowadza się do All-inów. Kiedy w grę wchodzi tylko push/call to stosowanie tej tabelki jest matematycznie najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29
    jasne, zgadzam sie z Toba. Jednak wiekszosc osob przesadza i wsuwa duzo wczesniej Sa sytuacje w ktorych trzeba all-innowac wczesniej kiedy przeciwnik nie pozwala na normalna gre chodzi mi oczywiscie od 50-100
    Ostatnio edytowane przez Neolemak ; 12-04-2010 o 17:53

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    no tak ale do <6-7bb mamy tez SAGE i o wiele latwiej sie tego nauczyć...