Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    Witam,
    Nie moge znalezc zadnego aktualnego watku z tym zwiaznego, wiec zakladam nowy temat. Czy ktos z was moze poszukuje chetnych do gry na zywo (cash game) ?
    Jesli tak to prosze o kontakt pod nr gg: 2836208 - pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    To chyba zle szukasz

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    7
    Ja wiem czy źle? Z tego co czytałem w drugim wątku, to tam jest takie troszeczke zamknięte środowisko(niby zrozumiałe, że się ludzie ustawiają przez priva, ale tak to trochę wygląda - "bo jeszcze ktoś nowy przyjdzie"). Niby jedną osobę znam, ale bardziej z kręgu znajomych niż ze wspólnej gry.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........to,że umawiamy się teraz na priva wynika tylko i wyłącznie z tej nieszczęsnej ustawy nie można pewnym służbom podawć wszystkiego na tacy/czyt. adres mapka lokalu ,godz ,dzień itp./ Nowe osoby są jak najbardziej mile widziane bo najważniejsza jest frekfencja ale musi to się odbywać z ostrożnością

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    A jak zweryfiukesz to czy dana osoba podaje sie za gracza a nie za CBA??

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    dlatego podalam moj nr gg, jesli ktoś nie ma nic przeciwko nowym graczom, ze sluzb zadnych nie jestem - zareczam ;p

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    problem w tym ze sluzby napisaly by dokladnie tak samo

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    dokładnie, najlepiej to przedstawić swoje osiagniecia na jakimś roomie podać nikt i jaki sie gralo ostatnio turniej i to zweryfikuje sie.
    + wiecie udzialu w turnieju ktory ktos poleci.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...no cuż weryfikacja nowych osób faktycznie nie jest prosta .Osoby te powinny się postarać o poręczenie kogoś z forum lub osób znanych ze szczecińskiego środowiska a jest nas sporo.Innaczej cała ta nasza ostrożność nie miała by sensu!!

    Pozdrawiam .......i trzeba trochę pogłówkować

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Dominatorka już wszystko jasne zapraszam we wtorek na 19 do sing sing na deptaku zagramy kesze 1-2 i 0,50-1 i oczywiście wszystkich chętnych.