Strona 42 z 50 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #411
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Issues | Libertarian Party - może kiedyś w Polsce coś takiego powstanie.
    Póki co planujemy z kumplem otworzyć internetowe centrum myśli libertariańskiej, ale do tego daleka droga jeszcze.

  2. #412
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    dyskutujemy tutaj o polityce.
    1. a to nie najlepszy wątek
    2. Ty nie dyskutujesz o polityce tylko polujesz na czarownice i opisujesz nam swoje halucyny
    3. oceniajmy ludzi za to co robią, a nie za to co ktos uważa, że zrobia bądź podejrzewa, że zrobili
    4. to takie oszołomy jak Ty o mały włos nie zrobiły z Tyminskiego Prezydenta - też miał teczkę która "siała postrach" wśród "lewych", a była xródłem niemal boskiej wiary wśród "prawych". Na ludzkich emocjach i iluzjach bardzo łatwo zarobić. Potem jednak okazuje się, że pod kapeluszem nic nie ma, iluzjonista spierdolił, a widownia została w samych gaciach i nadal nie potrafi zrozumieć sztuczki.

  3. #413
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok, tak jak myślałem nie potrafisz odpowiedzieć na proste merytoryczne, nieironiczne pytanie, w dodatku nazywając mnie po raz kolejny pejoratywnym określeniem pokazujesz jaką kulturą słowa się posługujesz.

    Owszem, chciałem dyskutować, zadałem najpierw proste pytanie o to jakie widzicie pozytywy prezydentury Komorowskiego, a później poprosiłem Cię żebyś mi wskazał Twoim zdaniem ważne ustawy wetowane przez LK, które powinien przepchnąć BK - to odpowiedziałeś że sam mam sobie poszukać. Ale nie znajdę na stronie ustaw, które wg Ciebie są ważne.

    Dyskusję można przenieść do wątku o polityce.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-04-2010 o 19:55

  4. #414
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Nie będę Cię uczył wiązać sznurowadeł. Podałem Ci, gdzie są wymienione zawetowane ustawy. Jak chcesz się z nimi zapoznać to sobie wygooglujesz. W tym przypadku jednak projekty ustaw istniały i nie będziesz miał problemu jak z wyszukaniem dowodów na rzekomego agenta WSI Komorowskiego.

    Jest niedziela wieczór, a ja nie jestem turniejowcem tak więc nie mam żadnych powodów by spędzać resztę wieczoru online.

    Jeśli naprawdę chcesz podyskutować o polityce to w tygodniu w odpowiednim wątku możesz to udowodnić. Tylko żeby to było co czego można się uczepić, a nie coś w co pozostaje tylko wierzyć.

  5. #415
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Weeskacz z kolejnego wątku zrobił politykę. Na prawdę nie można go wreszcie wysłać na księżyc/zdjąć/zbanować? Rzygać już się chce... przed chwilą postanowił jeszcze zaspamować dowcipy. Albo zróbcie mu jakieś sub-forum. Z zakazem możliwości pisania dla wszystkich i jedyną opcją pisania dla niego. Będzie sobie tam mógł cytować posty innych z innych działów i komentować je, rozkładać na czynniki pierwsze oraz obrażać ich autorów. Wszystkie chwyty dozwolone a znając jego upierdliwość, dociekliwość, drobiazgowość i chorą wyobraźnię do każdego cytatu dopisze kilkadziesiąt wypowiedzi. Całość zajmie mu pewnie z 50 lat i jest duża szansa, że w miedzy czasie drogą naturalną zawinie kitę.

  6. #416
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Przecież to ja tutaj nawołuje do wycofania polityki z tego wątku i tematów nie związanych z tą tragedią. Masz to nawet kolejny raz napisane w poście pod którym bezpośrednio odpisałeś.

    MMP jesteś całkowicie zaślepiony przez swoją niechęć do mojej osoby i widzisz oraz przypisujesz mi rzeczy których w rzeczywistości nie ma. Z Twoich postów bije tylko jad i nie ma w nich absolutnie żadnej treści, już nie wspomnę o tym, że są kompletnie nie związane z tematem wątku. Jak Ci już wcześniej powiedziałem przylatujesz wszędzie tam gdzie ja piszę i szczekasz bez powodu.

    W dowcipach doczepiłeś się do kogoś tylko dlatego, że źle zrobił spoiler i postanowiłeś to wyśmiać. Tego typu zaczepki i kpiny to już u Ciebie norma. Subtelnie ze smakiem zwróciłem Ci na to uwagę, po czym napisałes takiego posta który nie był wart jakiejkolwiek odpowiedzi. Teraz już go nie ma więc pewnie Doli bądź Mosznik potraktowali to z odpowiednim "szacunkiem".

    MMP jesteś strasznie płytkim i małostkowym człowiekiem, a Twoje zaslepienie i autonaprowadzanie swojej agresji i urojeń na moją osobę pokazuje, że czas już dla Ciebie na wizytę u specjalisty.

    Pozdrawiam

  7. #417
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ty subtelnie i ze smakiem? Hahaha, to chyba jakiś oksymoron. Dobrze, że chociaż dobry humor Cię nie opuszcza. Bo o rozumie to już nie można tego powiedzieć.

    Dla Ciebie natomiast już nie ma ratunku i myślę, że nastał już czas na wizytę w ubojni.

  8. #418
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Ty subtelnie i ze smakiem? Hahaha, to chyba jakiś oksymoron. Dobrze, że chociaż dobry humor Cię nie opuszcza. Bo o rozumie to już nie można tego powiedzieć.

    Dla Ciebie natomiast już nie ma ratunku i myślę, że nastał już czas na wizytę w ubojni.
    Publicznie na naszych oczach stajesz się zaślepionym fanatykiem(masło maślane), który poprzez swoja nienawiść odchodzi od zamysłów i traci ostatnie resztki zdrowego rozsądku. Jestem przekonany, że niektóre osoby które w naszych sporach opowiadały się po Twojej stronie wstydzą się teraz za Ciebie bo Ty pokazujesz, że wstydu już nie masz wcale.

    Z Tego miejsca chciałbym przeprosić Majchera za sformułowanie majcheryzm i powiedzieć, że nie jest ono już aktualne, gdyż Majcher ostatnio podniósł poprzeczkę i prezentuje poziom kultury jaki dla Ciebie MMP jest nieosiągalny. Ememperyzm od teraz to określenie przejmuje całe pejoratywne znaczenie poprzednika i dokłada do tego wszystko to czym raczy nas samozwańczy "bóg logiki" Michał.

  9. #419
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Weeskacz z kolejnego wątku zrobił politykę. Na prawdę nie można go wreszcie wysłać na księżyc/zdjąć/zbanować? Rzygać już się chce...


    ez?

  10. #420
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Bilson po co rzucasz mu koło ratunkowe? Owszem można ignorować/cenzurować rzeczywistość, ale to jej nie zmieni, a jednie przysłoni dla części osób. Ja mam MMP na liscie ignorowanych, ale kiedy nie jestem zalogowany to i tak widzę jego bełkotliwe plucie. Reaguje na nie tylko dlatego, że niektóre osoby mając prezentowany tylko jeden pogląd prędzej czy później zaczynają w niego wierzyć i się z nim utożsamiać. A to nigdy nic dobrego, ani dla nich ani dla pozostałych ludzi nie przynosi.


    Wracając do tematu to czyżby już dzień po pogrzebie wszystko wróciło do normy?

    - Spotkał nas olbrzymi cios. Nie możemy się jednak poddać. Będziemy dalej pracować, jesteśmy to winni tym, którzy odeszli. Musimy kontynuować ich dzieło – mówi łamiącym się głosem Jarosław Kaczyński.
    "Rz" nieoficjalnie dowiedziała się także, że w Prawie i Sprawiedliwości, po tragicznej śmierci Lecha Kaczyńskiego, brane są pod uwagę dwie kandydatury - prezesa Jarosława Kaczyńskiego i eurodeputowanego Zbigniewa Ziobry. Decyzja ma zostać ogłoszona najprawdopodobniej pod koniec tygodnia.
    - W całej Europie był wyśmiewany. A teraz ta orgia poruszenia, również wśród naszych dziennikarzy – tymi słowami o Lechu Kaczyńskim wypowiedział się niemiecki komik Urban Priol.
    - Komorowski nie zrobił dobrego wrażenia podczas sobotniego orędzia. Jego ton, w zestawieniu z tym, o czym mówił, nie wypadł najlepiej - ocenia w "Rz" politolog Wojciech Jabłoński.


    Nie ma t

    Pierwsze s

    Kpiny niemieckiej telewizji z Lecha Kaczy

    Komorowski k