Strona 7 z 50 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #61
    Szkoda, że Polska traci inteligentnych i zasłużonych ludzi, a zostają upośledzeni idioci, którzy nawet w takiej chwili zachowują się jak wyjęci z piaskownicy.

  2. #62
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Niestety niektórzy nie szanują nikogo i niczego

    Nawet Barca i Real uczcili minutą ciszy tą tragedie, a takie mendy sobie jaja robią

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Do tej pory miałem cię za trolla, ale teraz uświadomiłeś mnie że jesteś upośledzonym debilem. Mogłes sobie w taki dzień darować nabijanie postów, zwłaszcza takich postów.
    Do tej pory miałem cię za debila, ale teraz uświadomiłeś mnie, że jesteś upośledzonym debilem. Może chociaż w momencie wagi państwowej zachował byś swoje idiotyczne komentarze dla siebie i, jeśli (jak zawsze) nie masz nic mądrego do powiedzenia, zamknął japkę? To już szczyt wszystkiego, że musisz swoje polityczne zapędy wrzucać nawet w takim momencie. Osobiście nie cierpię/nie cierpiałem Kaczyńskiego, całego pisu chyba nawet jeszcze bradziej, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Niestety niektórzy nie szanują nikogo i niczego

    Nawet Barca i Real uczcili minutą ciszy tą tragedie, a takie mendy sobie jaja robią
    Kto robi sobie jaja?

  5. #65
    No jak widzę ostra dyskusja się zrobiła, to ja też coś dopiszę...
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Kto robi sobie jaja?
    Moim zdaniem jaja sobie robią różni moraliści którzy pouczają innych jak się zachować a sami nie chcą pamiętać co wypisywali na różnych forach o tych których dziś opłakują. Nie mówię o konkretnych osobach, jest ich wiele w całym internecie. Domagają się na przykład szacunku dla zmarłego prezydenta na którego przez 5 lat wylewali pomyje. Czy to się nie nazywa hipokryzja? A co do zdarzenia...Dla mnie to katastrofa jak wiele innych, a że zginęli wysocy urzędnicy państwowi to nie czyni tego zdarzenia bardziej tragicznym. I powiem szczerze, współczuję rodzinom ofiar ale sam tej tragedii nie przeżywam i nie zamierzam udawać pogrążonego w żałobie. 11 września zginęło 30 razy tyle i jak dla mnie świat się wtedy nie zawalił. Teraz czekam na nazwanie mnie debilem przez któregoś z moralistów, to chyba nieuniknione...

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jaja to sobie robi nasza klasa zarabiając na tej tragedii.
    Wykop.pl - Katastrofa lotnicza. Naszej Klasie gratulujemy ambicji.

  7. #67
    Dlaczego mamy Cię nazwać debilem. Przedstawiłeś swoje stanowisko. Mi żal jest np dziennikarzy, którzy jeszcze wczoraj czekali, żeby Kaczyński się pomylił, co by go wyśmiać, skompromitować, a dziś wielce tworzą materiał "zasługi Prezydenta".

    Dla Ciebie może to być katastrofa jak wiele innych. Widocznie często słyszysz na podwórku jak jakiś prezydent spada z nieba lecąc z żoną i połową państwa. Sry, ale nie przemawia do mnie ten Twój argument...

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Jak dla mnie mimo ze jakoś mocno tego nie przezywam, to jednak jest to straszna sprawa, czytając listę osób przy niektórych nazwiskach serio zrobiło mi się smutno

    Ogólnie to na serio duża tragedia i o ile zawsze bylem przeciwny "Zalobom narodowym" i wymuszaniu na innych zalu to tu akurat jest to jak najbardziej na miejscu i wlasnie takie momenty w historii zasluguja na takie upamietnienie

    Ale z drugiej strony nie zgadzam sie z twierdzenie ze nie powinno sie czegos pisac w takim dniu albo mowic. Bo tak jak juz ktos wspomnial byla by to hipokryzja troche, to prawda ze mozna sie od niektorych komentarzy powstrzymac, ale kazdy w swoim sumieniu niech to sobie rozwaza ale niech nie poucza innych

  9. #69
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    Dla mnie to katastrofa jak wiele innych, a że zginęli wysocy urzędnicy państwowi to nie czyni tego zdarzenia bardziej tragicznym.
    Normalnie pewnie bym podyskutował z toba i postarał sie wyjaśnic ci pewne oczywiste dlla ośmiolatka kwestie ale ty nie zasługujesz na to zeby cie traktować poważnie także najzwyczajniej cie zleje tak jak ty zlewasz to co sie dziś stało

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    No jak widzę ostra dyskusja się zrobiła, to ja też coś dopiszę...
    Moim zdaniem jaja sobie robią różni moraliści którzy pouczają innych jak się zachować a sami nie chcą pamiętać co wypisywali na różnych forach o tych których dziś opłakują. Nie mówię o konkretnych osobach, jest ich wiele w całym internecie. Domagają się na przykład szacunku dla zmarłego prezydenta na którego przez 5 lat wylewali pomyje. Czy to się nie nazywa hipokryzja? A co do zdarzenia...Dla mnie to katastrofa jak wiele innych, a że zginęli wysocy urzędnicy państwowi to nie czyni tego zdarzenia bardziej tragicznym. I powiem szczerze, współczuję rodzinom ofiar ale sam tej tragedii nie przeżywam i nie zamierzam udawać pogrążonego w żałobie. 11 września zginęło 30 razy tyle i jak dla mnie świat się wtedy nie zawalił. Teraz czekam na nazwanie mnie debilem przez któregoś z moralistów, to chyba nieuniknione...
    +1

    najmadrzejszy post od bbbbb. dawna

    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Normalnie pewnie bym podyskutował z toba i postarał sie wyjaśnic ci pewne oczywiste dlla ośmiolatka kwestie ale ty nie zasługujesz na to zeby cie traktować poważnie także najzwyczajniej cie zleje tak jak ty zlewasz to co sie dziś stało
    wyjasnij ! duzo gornolotnych slow a tak malutko tresci

    +1 tez do sebkrola.
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 10-04-2010 o 23:31