Strona 4 z 50 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Do listy, którą ktoś podał, trzeba jeszcze dodać Piotra Nurowskiego - prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kilkadziesiąt minut temu Arsen Kasabijew pochodzenia osetyńskiego zdobył dla Polski tytuł mistrza Europy w podnoszeniu ciężarów. Niedawno otrzymał obywatelstwo polskie, które nadał mu prezydent Lech Kaczyński za wstawiennictwem m.in. prezesa PKOL. Teraz dzięki nim wszystkim, w dniu tak strasznej tragedii, w Mińsku zabrzmiał Hymn Polski.

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Komorowski chyba inaczej wyobrazal sobie sytuacjie, w ktorej zostanie prezydentem...
    Przecież nim nie został.

  3. #33
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    brak słów.

  4. #34
    Przecież nim nie został.
    Według konstytucji przejął obowiązki po śmierci Prezydenta. W ciągu kilkunastu dni musi podać datę wyborów prezydenckich. Ma na to bodajże 60 dni.

    Ofkors mogę się mylić[*]

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Komorowski do czasu wyboru nowego Prezydenta wykonuje jego obowiazki - nie jest nowym Prezydentem RP

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    niby nie wina maszyny, ale wciaz uzywają Jaków, ktore juz ledwo latają...

    Poza tym sprawność techniczna to jedno, ale wyposażenie w pomoce do lotów w trudnych warunkach pogodowych i osiągi to drugie.

    Dla mnie to masakra ze taki kraj jak Polska nie ma porządnych samolotów dla vipów. Cywile, hydraulicy latają do anglii nowoczesnymi airbusami, a prezydent zabytkami...
    Tak to jest jak kasę na nowy samolot przelewa się na zagraniczne konta Polskich polityków.

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez pzamecki Zobacz posta
    Według konstytucji przejął obowiązki po śmierci Prezydenta. W ciągu kilkunastu dni musi podać datę wyborów prezydenckich. Ma na to bodajże 60 dni.

    Ofkors mogę się mylić [*]
    nie przejął obowiązki tylko jest "pełniącym obowiązki", zwykły PO.

    ma teraz 14 dni na ogłoszenie terminu wyborów a następnie max 60 dni na ich zorganizowanie...

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Wiecie co poczekajcie na zakończenie śledztwa z oceną tej tragedii. A szczególnie polityczne komentarze darujcie sobie na razie bo czytając niektóre posty, aż wstyd za niektórych rodaków. Ale pewnie znowu kozłem ofiarnym będzie pilot, a nawet taka tragedia będzie wykorzystana na rzecz kampanii. Obym się mylił, ale w końcu to Polska...

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja chciałem powstrzymać się na dziś z komentowaniem tego z politycznego punktu widzenia, no ale skoro zaczęliście... imho PIS bardzo na tym zyska w następnych wyborach...

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ej darujmy sobie takie gadki na czas żałoby, to nic nie da Indy. Odnaleziono już jakies ciała min. prezydenta