Strona 8 z 50 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #71
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Normalnie pewnie bym podyskutował z toba i postarał sie wyjaśnic ci pewne oczywiste dlla ośmiolatka kwestie ale ty nie zasługujesz na to zeby cie traktować poważnie także najzwyczajniej cie zleje tak jak ty zlewasz to co sie dziś stało
    Jak widzę umiejętność czytania ze zrozumieniem jest Ci obca, a tekst o obłudnych moralistach wziąłeś do siebie i chyba słusznie.

    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    Dlaczego mamy Cię nazwać debilem. Przedstawiłeś swoje stanowisko. Mi żal jest np dziennikarzy, którzy jeszcze wczoraj czekali, żeby Kaczyński się pomylił, co by go wyśmiać, skompromitować, a dziś wielce tworzą materiał "zasługi Prezydenta".

    Dla Ciebie może to być katastrofa jak wiele innych. Widocznie często słyszysz na podwórku jak jakiś prezydent spada z nieba lecąc z żoną i połową państwa. Sry, ale nie przemawia do mnie ten Twój argument...
    Cieszę się że podzielasz moje zdanie na temat fałszywych żałobników, a co do katastrofy jak wiele innych - dla mnie śmierć każdego porządnego człowieka jest tragiczna w takim samym stopniu, niezależnie czy jest szarym obywatelem czy wysokim urzędnikiem.

  2. #72
    anoxic do tej pory uważałem Cię za "nieszkodliwego" po przeczytaniu posta z 6 strony nie mogłem się powstrzymać, nie czytałem dalej, jesteś po prostu pie...lonym bezmózgiem - sorry

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    +1

    najmadrzejszy post od bbbbb. dawna



    wyjasnij ! duzo gornolotnych slow a tak malutko tresci

    +1 tez do sebkrola.
    moze czasem jestem zbyt porywcz... ale jak czytam nieraz twoje posty to tak mysle ze bym ci wyjebal w lep od tak po prostu i wtedy zbedne by byly wyjasnienia

  4. #74
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Ale z drugiej strony nie zgadzam sie z twierdzenie ze nie powinno sie czegos pisac w takim dniu albo mowic. Bo tak jak juz ktos wspomnial byla by to hipokryzja troche, to prawda ze mozna sie od niektorych komentarzy powstrzymac, ale kazdy w swoim sumieniu niech to sobie rozwaza ale niech nie poucza innych
    I wlasnie o to chodzi. Jezeli ktos nie potrafi tego nawet w dzien tak wielkiej tragedii to trudno traktowac go jak zupelnie normalnego.

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Lech Wałęsa dzisiaj:
    Niezależnie od różnic, strata intelektualna wielka dla narodu
    Lech Wałęsa wcześniej:
    Bo tego durnia mamy za prezydenta.
    Bracia Kaczyńscy to podwójnie mali ludzie.
    Korwin-Mikke dzisiaj:
    zginęli na posterunku, w służbie dla Kraju
    Korwin-Mikke wcześniej:
    (...)to postać mała i obrzydliwa.
    Stefan Niesiołowski dzisiaj:
    Nie mogę mówić składnie, to straszne, straszne - mówi łamiącym się głosem. - Brakuje słów
    Stefan Niesiołowski wcześniej:
    "Fatalny, szkodliwy prezydent"
    prezydent potrzebuje kuracji.

    Janusz Palikot:
    Milczenie.
    Czas na modlitwę za dusze, tych którzy zginęli...
    Ja jestem w skrajny sposób zasmucony. Martwię się o przyszłość mojej ojczyzny. Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju, bo każdy dzień jego prezydentury przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej. Oby się to jak najszybciej skończyło.
    Wcześniejsze teksty Palikota:
    Dziennik Janusza Palikota - Onet.pl Blog

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Zapalcie internetowe znicze i nie placzcie już...

  7. #77
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez caveman Zobacz posta
    No jak widzę ostra dyskusja się zrobiła, to ja też coś dopiszę...
    Moim zdaniem jaja sobie robią różni moraliści którzy pouczają innych jak się zachować a sami nie chcą pamiętać co wypisywali na różnych forach o tych których dziś opłakują. Nie mówię o konkretnych osobach, jest ich wiele w całym internecie. Domagają się na przykład szacunku dla zmarłego prezydenta na którego przez 5 lat wylewali pomyje. Czy to się nie nazywa hipokryzja? A co do zdarzenia...Dla mnie to katastrofa jak wiele innych, a że zginęli wysocy urzędnicy państwowi to nie czyni tego zdarzenia bardziej tragicznym. I powiem szczerze, współczuję rodzinom ofiar ale sam tej tragedii nie przeżywam i nie zamierzam udawać pogrążonego w żałobie. 11 września zginęło 30 razy tyle i jak dla mnie świat się wtedy nie zawalił. Teraz czekam na nazwanie mnie debilem przez któregoś z moralistów, to chyba nieuniknione...
    ja sie z Toba zgadzam.

    Tragedia jest to wielka i bezprecedensowa na caly swiat. Zal mi jest tych wszystkich ludzi co zgineli oraz ich rodzin i najblizszych. Z szacunku dla zmarlych nie powinno sie zle o nich mowic, a zbrodni wielkich przeciw ludzkosci nie popelniali za zycia to i nie ma co ich rozliczac. Jednakze dla mnie jest to tragedia jak kazda inna masowa gdzie gina dziesiatki ludzi w jednym momencie. Oplakiwac mozna najblizszych, tych z ktorymi odczuwalo sie silne wiezi. Kaczynski i jego swita byli dla mnie takimi samymi ludzmi jak kazdy inny obcy czlowiek i traktuje to na rowni z ludzmi co lecieli z Brazylii. Nie sympatyzowalem i nie laczyly mnie zadne wiezi z ani jedna osoba z pokladu samolotu to czemu mam przezywac ta tragedie bardziej od innych ? Jeszcze nie tak dawno prawdziwa tragedia odbyla sie na Haiti, malo juz kto pamieta o tym u nas, a zginelo tam tysiace razy wiecej osob. Smutno ale bardziej "dziwnie" mi sie zrobilo po dotarciu do mnie tej informacji. Wielka szkoda kazdego czlowieka co niespodziewanie umiera w jakiejs katastrofie niezaleznej od niego, ale rozpacz narodowa po utracie elity to troche za duze slowa.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    W sensie istnien ta katastrofa nie rozni sie od innych i tutaj sie z wami zgadzam życie = życie. Ma ona jednak bardzo duze znaczenie polityczne. Dzisiejszy dzien moze miec wplyw na to jak potocza sie losy naszego kraju. Nie bedzie to przeskok z jednego bieguna na drugi, ale niektore sprawy moga miec zupelnie inny przebieg. Wybory prezydenckie, nastepne parlamentarne, spekulacje gieldowe i rowniez nasze przyszle militarne posuniecia.

    Z niektorymi mozna sie nie zgadzac ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Zobaczymy jak potocza sie nastepne miesiace. Osobiscie jest to dla mnie bardzo wielka tragedia i nie wiem co Pinio sugerowal ale ja i pewnie czesc z osob tutaj piszacych zapalila dzisiaj prawdziwy znicz. Niech im ziemia lekka bedzie.

    edit:

    Zauwazylem ze czesc osob probuje usilnie pokazac jak to ma wszystko w dupie. Nie wiem, moze to jakas nowoczesna manifestacja, bunt czy cos. Dla mnie to taka potoczna "pozerka", olewam takie posty i proponuje takie rozwiazanie rowniez tym, ktorzy oburzeni odpisuja.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 11-04-2010 o 02:31

  9. #79
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Gdyby samolot Ryanairu wiozący setkę Polaków do Anglii do pracy rozbił się - uważałbym to za taką samą tragedię. Owszem - znane twarze zginęły i ciężko się z tym oswoić stąd oprócz smutku jest też i szok... ale imho część społeczeństwa po prostu jest wrażliwa a część nie, część ma w dupie Haiti, tsunami, holocaust, część nie. Ja akurat jestem wrażliwy, stśd mimo że Kaczyńskim jako politykiem brzydziłem się, spędziłem praktycznie cały dzień w zadumie...

    sprzed konsulatu w Mediolanie:
    Ostatnio edytowane przez indy ; 11-04-2010 o 03:05

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Hitman_86:Korwin-Mikke dzisiaj:
    zginęli na posterunku, w służbie dla Kraju
    Korwin-Mikke wcześniej:
    (...)to postać mała i obrzydliwa.
    Stefan Niesiołowski dzisiaj:
    Nie mogę mówić składnie, to straszne, straszne - mówi łamiącym się głosem. - Brakuje słów
    Stefan Niesiołowski wcześniej:
    "Fatalny, szkodliwy prezydent"
    prezydent potrzebuje kuracji.

    Janusz Palikot:
    Milczenie.
    Czas na modlitwę za dusze, tych którzy zginęli...
    Ja jestem w skrajny sposób zasmucony. Martwię się o przyszłość mojej ojczyzny. Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju, bo każdy dzień jego prezydentury przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej. Oby się to jak najszybciej skończyło.
    gdzie tu widzisz jakies sprzecznosci, bo nie bardzo rozumiem o co chodzi.

    indy

    Gdyby samolot Ryanairu wiozący setkę Polaków do Anglii do pracy rozbił się - uważałbym to za taką samą tragedię.
    Niestety to nie jest taka sama tragedia. Nie da się zastąpić 100 najważniejszych osób w państwie od razu na drugi dzień. Niestety każdy człowiek dla innych ma różną wartość i śmierć 100 osób jadących do pracy na zmywak nie ma żadnego wpływu na historię Polski.