Strona 41 z 50 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #401
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok weeskacz i inni: co zyskamy jako obywatele oraz co zyska nasz kraj, gdy prezydentem zostanie Komorowski?

  2. #402
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli nic nie stracimy to juz bedzie postep

  3. #403
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    jezeli nic nie stracimy to juz bedzie postep
    Nie ma to jak perspektywiczne myślenie

  4. #404
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Były agent WSI prezydentem.

    Szeremietiew oskar
    Jeez, a gdzie tam jest napisane że Komorowaki był/jest agentem WSI? Ja tam widzę tylko informację, że piastując stanowisko szefa MON z nieznanych nam powodów nasłał WSI na Szeremietiewa. A tak poza tym to nasłał na niego już to dobre, "porewolucyjne", WSI.

  5. #405
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ok weeskacz i inni: co zyskamy jako obywatele oraz co zyska nasz kraj, gdy prezydentem zostanie Komorowski?
    Najprawdopodobniej rząd przepchnie ustawy podobne do tych, jakie próbowali do tej pory (chociażby słynna hazardowa) i uzależni polską gospodarkę od socjalistycznej Unii Europejskiej wprowadzając ojro. Nice plans, Mr President.

  6. #406
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Jeez, a gdzie tam jest napisane że Komorowaki był/jest agentem WSI? Ja tam widzę tylko informację, że piastując stanowisko szefa MON z nieznanych nam powodów nasłał WSI na Szeremietiewa. A tak poza tym to nasłał na niego już to dobre, "porewolucyjne", WSI.
    Link podałem o temacie pochodnym, o samej agenturze dla WSI trzeba trochę pogooglować.

    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Najprawdopodobniej rząd przepchnie ustawy podobne do tych, jakie próbowali do tej pory (chociażby słynna hazardowa) i uzależni polską gospodarkę od socjalistycznej Unii Europejskiej wprowadzając ojro. Nice plans, Mr President.
    Też tak sądzę. Obawiam się tego że powróci się do planów pakietyzacji i cenzury internetu... A co do euro to mam tylko nadzieję że nie będzie u nas takiego problemu jak w Grecji. Bo to że szybko będą się starali wprowadzić euro to jest jasne po zmianie prezesa NBP.

    Dalej, zapewne zapomni się w ogóle o lustracji, a po zmianie włodarza IPN w archiwach z teczkami stanie się to co stało się gdy wleciał tam Michnik z kumplami, kiedy zostały pokradzione dokumenty o agentach SB, kiedy zostały powyrywane strony w aktach kilku ważnych osób, w tym prezydenta Wałęsy...
    (to jest fakt niepodważalny, jakby ktoś chciał się spierać mogę dać źródła).

    Ciężko mi znaleźć jakieś pozytywy.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-04-2010 o 19:25

  7. #407
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ok weeskacz i inni: co zyskamy jako obywatele oraz co zyska nasz kraj, gdy prezydentem zostanie Komorowski?
    święty spokój


    a poza tym w końcu da się uchwalić ustawy które nie beda tylko kosmetyczne. LK zablokował najważniejsze projekty tego rządu. Tymczasem zus bankrut, służba zdrowia leży, prywatyzacja niedokończona itd. Reformy są niezbędne bo to wszystko na obecnych zasadach musi pierdolnąć i niedługo pierdolnie. Niech rząd rządzi, a Prezydent niech robi za ozdobę Państwa. Co rząd zrobił ocenimy na koniec kadencji, ale niech do jasnej cholery w końcu coś robią zamiast bawić się nic nie znaczącymi ustawami.

  8. #408
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    a poza tym w końcu da się uchwalić ustawy które nie beda tylko kosmetyczne. LK zablokował najważniejsze projekty tego rządu.
    Jakie? Wymień z trzy. Pytam z ciekawości, sam nie byłem zwolennikiem LK.

    Co do prywatyzacji np. służby zdrowia to nie liczyłbym na to w wykonaniu PO.
    Cytat z kiedyś:

    Komorowski nazwał "brudnym, propagandowym zabiegiem, mającym zaszkodzić Platformie Obywatelskiej" upowszechnianie - jak mówił - przez Prawo i Sprawiedliwość sugestii, jakoby "Polakom groziła prywatyzacja całego systemu opieki zdrowotnej".

    Polityk zwrócił się do PiS, aby "czytało dokładne program Platformy".
    W tym programie nie ma ani słowa na temat prywatyzacji służby zdrowia - podkreślił
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-04-2010 o 19:29

  9. #409
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Jakie? Wymień z trzy. Pytam z ciekawości, sam nie byłem zwolennikiem LK.
    Masz na oficxjalnej stronie prezydenta - aktywnosc - ustawy - zawetowane. Poradzisz sobie nawet NIE
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    trzeba trochę pogooglować.

  10. #410
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No weź wymień, dyskutujemy tutaj o polityce. Wskaż te, które miałeś na myśli jako "ważne, zawetowane przez LK, które może przepchnie BK"

    Jeśli chodzi o programy to moje poglądy najbardziej pasują do tego programu - http://partiawip.pl/program/
    Oczywiście nie w 100%, ale tak w 85%.

    Niestety nie ma programu czy to kandydata którego bym popierał w pełni. Jestem zwolennikiem liberalnego podejścia do spraw gospodarczych, czyli kształtowania się w pełni wolnego rynku, jestem za zawodową armią, prywatyzacją, dostępem do broni, za legalizacją (tak jak w Czechach), popieram podatek liniowy, zniesienie zapomóg socjalnych (no raczej drastyczne ich zredukowanie), ale zupełnie nie popieram prawa ustalanego w oparciu o wartości chrześcijańskie, tradycjonalizm itd. Należy moim zdaniem zupełnie odgrodzić kościół od polityki, księża nie powinni mieć prawa wtrącać się do polityki.

    I chcę by w Polsce można było grać w pokera czy to na żywo, czy w sieci. Żeby poker mógł być traktowany jako sposób zarobkowania od którego będzie się odprowadzać podatki - jestem w stanie się na to zgodzić.
    I wara od cenzury mediów, Internetu.


    Niestety nie ma takiej partii która miałaby taki program...
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-04-2010 o 19:45