Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950
Pokaż wyniki od 491 do 495 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #491
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    bardzo fajnie ze jestes zadowolony ze swojego Life,szkoda tylko ze poza Polska
    i no offence ale tylko detalami roznisz sie od goscia na zmywaku w Anglii/lekarza na pustkowiu w Norwegii/czy "szparagowców" w Niemczech...i na maxa dziwi mnie to ze sie "pucujesz" skoro taki jestes happy?!?!
    Nosferatu, zarzucił mi niekonsekwencje w postach tj. oburzam się na PO za zakaz poksa, a jednocześnie mam to w dupie. Musiałem Mu to wytłumaczyć=mieszkam poza PL, w BKK. kapewu??Rozumiem że dla Was, najlepiej jak bym napisał, że siedzę na zmywaku w Londynie. Przykro mi, że Was rozczarowałem
    Po drugie, Ty na poważnie porównujesz mnie do "szparagowców"??? Robię to co lubię a jednocześnie zwiedzam egzotyczne kraje, zarabiam pieniądze dla siebie, a nie dorabiam jakiegoś grubego Niemca. Naprawdę dojebałeś. Ciekawe co na te porównanie inni pokerzyści??
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    edit: OMG odwiedzilem blog/strone kolegi...wchodze w galerii w girls girls...i...wychodze szybko jak Bolt:P
    Strona nie moja lecz kumpli, ja mieszkam w Tajlandii a oni byli na Filipinach, czy ciężko to zauważyć?? Wpadaj do BKK, kopara Ci opadnie

  2. #492
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Widze ze masz taki stereotypowy obraz Polak=zawisc...zajebiscie ze nie robisz na zmywaku dajesz sobie rade,robisz to co lubisz itd. +1 dla Ciebie tylko ziomek po co piszesz tekst w stylu "nie zesrajcie sie z zazdrosci"???brzmi jakby 99% ludzi z tego forum marzylo o grindowaniu w egzotycznym kraju.Tez to troche wyglada tak jakbys do konca nie byl spelniony musial sie komius pochwalic i chcesz pokazac co to nie Ty...no offence,takie odnosze wrazenie...

    "Porownanie" takie bo chcialem Ci pokazac ze tak naprawde nie mozesz byc dumny z tego ze wyjechales z Polski ,troszke patriotyzmu,ok ze szparagowcem i zmywajacym przesadzilem ale lekarz to juz blisko...

    co do opadniecia kopary...nie wiem,bo nie bylem mozliwe ze masz racje(choc google podpowiada mi ze przy krajobrazie jak najbardziej kopara w dol ale przy dziewczynach slabooo by bylo nawet z przyslowiowym WOW)
    no i common...Polki>Tajki...
    chyba ze w Polsce CI nie szlo i masz uraz do naszych Aniołków

    Troszke mniej napinki i powodzenia w tym grindowaniu!

  3. #493
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880


    tylko no, to nie są normalne dziewczyny

  4. #494
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Oj widzę, że pomimo tylu emotikonek, strasznie Cię uwiera ta Tajlandia Rusz dupę i zobacz ten "najbiedniejszy" kraj
    Jeśli mnie kiedyś zacznie uwierać, w co wątpię, to pewnie ruszę i zobaczę. Póki co sprzątam po tym jak się wczoraj zesrałem z zazdrości

  5. #495
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Tak przeglądając kilka ostatnich stron, dochodzę do wniosku, że wątek już dawno dojrzał do zamknięcia