Strona 48 z 50 PierwszyPierwszy ... 384647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #471
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Super. Do wtorku bez weeskacza! Impreza.

  2. #472
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Nie widze, żeby w tym wątku jakoś szczególnie popierano PO.

    Lepsza Wyborcza niż Radio Maryja. Poza tym każdy kandydat jest lepszy niż Kaczyński. Mi się od początku nie podobało to o co walczyli od tylu lat. Ja sie nie zgadzam na panstwo policyjne, a oni własnie o taka "demokracje" wlaczyli.

    Pozdrawiam

    edit: Na miejscu Coca Coli zakonczyl bym wspolprace z radiem eska.
    PO napluło pokerzystom w twarz, a duża część naszej społeczności, nadal twierdzi że są ok.
    Dla mnie Wybiórcza i Radio Maryja to jeden szajs.
    A mógłbyś sypnąć tymi przykładami państwa policyjnego??

  3. #473
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jesteś w stanie uwierzyć w to, że są na tym świecie ludzie którzy potrafią samodzielnie wyrobić sobie opinie na rożne tematy i nie potrzebują do tego żadnych mediów czy broń Boże polityków. Czy to akurat jest zbyt nieprawdopodobne by w mogło być prawdziwe bo przecież od czasu Biblii opinie były tylko rozpowszechniane i nowe nie powstawały.
    samodzielnie bez mediów powiadasz, ciekawostka, rozumiem że gawędzisz codziennie z Kaczorem, Tuskiem, Napieralskim itd Gratuluję znajomości
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jak dzwoniłeś i przyszły to teraz zapłać
    Co tu kryć w wersji pierwotnej na końcu było "debile", barany zostały.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    a PiS na 3 miliony mieszkań nas ojebał i o tym cicho, a po 100mln starych złotych nadal pielgrzymki do Wałęsy są organizowane
    Gdybyś się interesował polityką to wiedziałbyś, że obiecali 3 miliony w 8 lat, a ile rządzili?? zresztą nieważne, poksa zdelegalizowała "liberalna" partia młodych, pięknych, wykształconych z dużych miast głosujcie na nich nadal
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    co to znaczy? bo za moich czasów gimnazjów nie było
    za moich też, mówię językiem tych młodych baranów, którym "partia miłości" zdelegalizowała poksa a oni są nadal szczęśliwi a barany, to chyba to dobre słowo, na ich opisanie.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Nie, raz że ja rapu nie lubię, dwa że tekst słaby i delikatny taki jakiś pedalski. Ja wolę ojca Tadzia posłuchać ten to taki ogień w eter wali, że jak się tego raz dobrze nasłucham to przez tydzien mogłbym na pełnych obrotach latać i gołymi rękami łby żydom urywać.
    szkoda że ja nie słucham RM, może byłbym tak mądry jak Ty hehe

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Kota na czarno pofarbować?
    Ale ty masz poczucie humoru, boki zrywać
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No widzisz trzeba było się pod stołami nie chować tylko może na jakichś taboretach stanąć bo tak to nikt ich nie widział i nikt nic nie wie nawet najlepsi agenci komunistyczni nic o ich działalności nie wiedzieli
    większego babola od "eksperta" nie mogłem sobie wymarzyć. Poczytaj sobie o roli Kaczorów w Solidarności, bo się kompromitujesz. Tekstów wspominkowych o LK było sporo, jak ktoś ma czas łatwo może naszego "eksperta" od wszystkiego, zweryfikować.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    decyzja o kandydowaniu jest równoznaczna z emeryturą, przecież niedawno po zaledwie 2 latach Polacy powiedzieli mu że nie chcą go więcej oglądać i tak samo oceniali jego braciszka jeszcze tydzień przed katastrofą - a nie dla wszystkich klapek żałobnych starczyło zatem emerytura dla Jarka bo straci nawet władze w PiS przez swoja decyzje
    Twoje analizy i wiedza o polityce są śmieszne. To tak na początek PiS ma około 30% poparcia, rzeczywiście polityczny trup
    Ostatni sondaż prezydencki, przed katastrofą pokazywał wzrost poparcia dla LK o 7% i podobny spadek u Komorowskiego. Przypomnij sobie sondaże LK vs Tusk z przed lat i jak się zakończyły wybory hehe
    Nawet jak JK nie wygra, a uzyska dobry wynik, może się on przełożyć na korzystny wynik wyborów do Sejmu za rok, "ekspercie" z bożej łaski
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ale o co teraz walczyli? Z kim? Co prezydent może? Na co pozwala mu Konstytucja? Prezydent jedyne co może robić to przeszkadzać w rządzeniu, ale na nic wpływu nie ma.
    Walczyli o to by Polska była podmiotem a przedmiotem na arenie międzynarodowej, lustracja, dekomunizacja, umocnienie państwa, walka z korupcją itd. a i radziłbym się zapoznać z kompetencjami Prezydenta RP.

  4. #474
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    PO napluło pokerzystom w twarz, a duża część naszej społeczności, nadal twierdzi że są ok.
    Dla mnie Wybiórcza i Radio Maryja to jeden szajs.
    A mógłbyś sypnąć tymi przykładami państwa policyjnego??
    Śmieszą mnie ludzie, którzy wypowiadają się na temat PO przez pryzmat "zakazania poksa". Nie głosuję na PO, bo zakazali poksa - tak mam 5 lat i się obrażę, a o innych ważniejszych dla państwa sprawach nie chcę słyszeć, bo zakazali poksa. No ludzie popatrzcie co za głupoty wypisujecie. A tak btw. ja gram w pokera, nie wiem co to jest "poks, pokes?".

    Da się samodzielnie bez mediów mieć jakieś zdanie, wystarczy trochę myśleć. A to, że niektóre media mają takie samo zdanie to co poradzisz? Hmm zmienię poglądy, bo "Wybiórcza" (a co to jest? gazeta jakaś?) ma w pewnych kwestiach podobne zdanie....

  5. #475
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Śmieszą mnie ludzie, którzy wypowiadają się na temat PO przez pryzmat "zakazania poksa".
    A mnie śmieszą(nadzwyczaj!!) pokerzyści, którzy popierają nadal PO. Dla wielu ludzi min. dla mnie, poker jest jedynym źródłem utrzymania. "Liberalna" partia zabroniła mi używania swoich umiejętności i wiedzy. "Liberałowie"
    Do PO mam wiele "wątów", ale jest to forum pokerowe, więc zakaz poksa wydaje mi się najbardziej czytelny, kapiszi??
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    A tak btw. ja gram w pokera, nie wiem co to jest "poks, pokes?".
    Jak lubisz strugać wariata to strugaj. Całe forum Twoje.
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    Da się samodzielnie bez mediów mieć jakieś zdanie, wystarczy trochę myśleć. A to, że niektóre media mają takie samo zdanie to co poradzisz? Hmm zmienię poglądy, bo "Wybiórcza" (a co to jest? gazeta jakaś?) ma w pewnych kwestiach podobne zdanie....
    Twoje poglądy są kształtowane w mniejszym lub w większym stopniu przez media.
    Może nieznając Cię przedstawię Twój profil:
    zagłosujesz na Komorowskiego, boisz się ciemnych czasów dyktatury Kaczorów, delegalizacja poksa była małą wpadką PO ale ogólnie to są cool, nie INTERESUJESZ SIĘ POLITYKĄ.
    Dziękuje, dobranoc.

  6. #476
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    A mnie śmieszą(nadzwyczaj!!) pokerzyści, którzy popierają nadal PO. Dla wielu ludzi min. dla mnie, poker jest jedynym źródłem utrzymania. "Liberalna" partia zabroniła mi używania swoich umiejętności i wiedzy. "Liberałowie"
    Znaczy się za rządów innych partii poker online był legalny?

  7. #477
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Wypzyp był pewnie live pro. Bo dla nas, graczy online, to nic a nic się nie zmieniło.

  8. #478
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    widze niektorzy nawet nie umieja czytac


    spojrzcie jaki jest temat topicu

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Znaczy się za rządów innych partii poker online był legalny?
    Kolejny strugający wariata podpowiem, był w szarej strefie.

    Jestem graczem online, a delegalizacja poksa nie obchodzi mnie aż tak bardzo, ale jest świetnym przykładem na "liberalność" PO.

    Mular a wiesz o czymś takim jak offtop??

  10. #480
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wypzyp jest razem z Matem2000 i Godkiem z jednej lawki ;D