Strona 3 z 50 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja słyszałem w tv, że pilot 3 razy podchodził do lądowania, a za 4 razem już mu z wieży powiedzieli, żeby leciał na lotnisko w Mińsku. Nie wiem czy nie posłuchał czy władzom się na uroczystość bardzo spieszyło

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Ja słyszałem w tv, że pilot 3 razy podchodził do lądowania, a za 4 razem już mu z wieży powiedzieli, żeby leciał na lotnisko w Mińsku. Nie wiem czy nie posłuchał czy władzom się na uroczystość bardzo spieszyło
    Polsat mówił, że była tylko jedna próba.. a TVN 3-4.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    lecieli Tupolewem nie Jakiem. Podobno był sprawny, ja słyszałem że podchodził tylko raz, ile relacji tyle sprzecznych informacji. Co do samolotów to wyszła nasza mentalność, nikt nie chciał kupić samolotu bo kraj na nich później nie zagłosuje że wydają pieniądze na samoloty jak jest bieda itp. Tragedia niewiarygodna, nie głosowałem na PIS ale to nie ma żadnego znaczenia, wybiorę się zapalić znicz.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Masakra... naprawdę tragedia, ale poza tym, faktycznie - jak można wysłać jednym samolotem głowę państwa i wszystkich najważniejszych dowódców sił zbrojnych? Strach pomyśleć co by było gdyby taka sytuacja miała miejsce np. 15-20 lat temu...

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    Strach pomyśleć co by było gdyby taka sytuacja miała miejsce np. 15-20 lat temu...
    Co by było? Pytam poważnie.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Może to że oddawanie władzy Solidarności przez PZPR nie trwało jeden dzień, i cały czas był to okres kreowania się polskiego kapitalizmu, i gdyby zginęła czołówka nowej władzy cholera wie kto by ich zastąpił? Ale ja tam się nie znam...

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Już znaleźli czarną skrzynkę. Ciekaw jestem co z ciałami ofiar.

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    przetransportują do kraju, w TV widzimy tylko tył samolotu (ogon i silnik górny) nie mamy obrazu kokpitu i kadłuba, tam pewnie są ciała ale nie ma sensu ich pokazywać, wyglądają pewnie tak jak te z lasu kabackiego, mało przyjemny widok

  9. #29
    Trudno cokolwiek napisać...

  10. #30
    Brak mi słów... tacy wykształceni ludzie... niech im ziemia lekką będzie