Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie sluchaj ich milosz, zagrane optymalnie imo.
    Uczniak, Ty serio tutaj czekasz i nie cbetujesz? IMO tutaj jest zawsze cbet.

    Flop nienajlepszy? Taki flop właśnie jest dobry dla KK. Boisz się tutaj praktycznie tylko AQ i 88 (do możliwego jeszcze KQ masz blockery!), a to bardzo mała część zasięgu tych donków w rozdaniu. Poza tym cbet a raczej odpowiedź na niego daje Ci wiele informacji na temat tego gdzie jesteś. Po callu slow down i w zależności od sizingu c/c or c/f.

    Poza tym zauważam braki w tzw. "czutce", poćwicz trochę. Nie czułes króla na river?

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Wg mnie nie możemy grać tutaj b/f bo mamy na pot size bet, jak i przeciwnicy. W przypadku raisa jesteśmy comited, a tego nie chcemy. Zabetujemy i dostaniemy call to też nie jest fajnie bo na turnie mamy do wrzucenia reszte ze względu na genialne oddsy.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie zauważyłem tego że pula już jest tak napompowana. No to cbet/call lub push turn i tyle.
    Ja w takich sytuacjach wrzucam stack na full ringu a co dopiero na sh.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Flop nienajlepszy? Taki flop właśnie jest dobry dla KK. Boisz się tutaj praktycznie tylko AQ i 88 (do możliwego jeszcze KQ masz blockery!), a to bardzo mała część zasięgu tych donków w rozdaniu.
    Tzn. te donki na takim flopie będą sprawdzać do końca np. z 99 a nie sprawdzą sobie preflop np. Q5s? Swoją drogą to trochę dziwne że żaden z nich nie miał damy.

    Cytat Zamieszczone przez Nihil_Novi Zobacz posta
    nie widzę żeby jakiś villain miał tu raisować Qx, jedyne co to może raisować FD czy jakąś PP...
    A ja widzę. Przecież to jest idiotyczne raisować wtedy gdy mamy słabo i nie raisować wtedy gdy mamy dobrze. Totalny antypoker. W dodatku częściej będziemy mieli słabo niż dobrze.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czyli wg was "omg dwie damy na flope gramy c/f"? Nie przesadzacie?

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Dwie damy i trzech muppetów. Trzech a nie jeden.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Czyli wg was "omg dwie damy na flope gramy c/f"? Nie przesadzacie?
    C/f jest weak i zły vs akcja od 1 gracza. C/f jeśli do rozdania po flopie wejdą 2 gracze jest raczej ok.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Żarcik?
    Nie, pisałem serio

    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Z tego powodu im dłużej o tej ręce myślę tym bardziej podoba mi się czek na flopie. Jeśli będzie do ciebie 1 bet i foldy, to możesz izi się stackować, po bet i czyimś call sam nie wiem, po bet/raise pewnie faktycznie możesz się pakować.
    dokładnie to miałem na myśli, cieszę się że się jednak zgadzasz bo cenię Twoje analizy.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nity :P

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A ja widzę. Przecież to jest idiotyczne raisować wtedy gdy mamy słabo i nie raisować wtedy gdy mamy dobrze. Totalny antypoker. W dodatku częściej będziemy mieli słabo niż dobrze.
    To NL10, IMO 80% graczy będzie tu slowplayowało Q, szczególnie jeżeli w pocie jest więcej osób, czyli może znaleźć się dodatkowa osoba do "złapania".
    Pomijam tutaj fakt czy to dobre czy złe zagranie.