Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    z ciekawości...ile średnio trwa jeden turniej?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    z ciekawości...ile średnio trwa jeden turniej?
    Turnieje kończą się około 24:00. Wczoraj w Warszawie wystartowaliśmu o godz. 18:10 - koniec ok 23:30

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Chilipoker oferuje specjalne, dodatkowe freerolle z pulą $50 dla graczy, którzy zarejestrowali się ze strony www.chilicup.net
    W każdą niedzielę maja 2,9,16,23,30 o godz. 21:00 zapraszamy do gry na platformie Chilipoker.com

    Niedzielne turnieje nie wliczają się do klasyfikacji ChiliCup i są przeznaczone wyłącznie dla nowych użytkowników Chilipoker.com. Chcielibyśmy aby były pomocą dla graczy w dalszym zapoznaniu się z grą Texas Holdem.
    Ostatnio edytowane przez Gajowy ; 23-04-2010 o 10:59

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Zapraszam do relacji z pierwszego tygodnia ChiliCup na PolishRounders.org

    ChiliCup 2010 - pierwszy tydzień za nami!

  5. #15
    Jak to jest z tymi turniejami kwalifikacyjnymi online? Bo wiem ze sa we wtorki i kiedys jeszcze freeroll i za 1$. A mozna cos dokladniej?

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez pawel.vin Zobacz posta
    Jak to jest z tymi turniejami kwalifikacyjnymi online? Bo wiem ze sa we wtorki i kiedys jeszcze freeroll i za 1$. A mozna cos dokladniej?
    CHILICUP 2010 - TURNIEJE ONLINE
    W każdym tygodniu trwania ligi zostaną rozegrane dwa turnieje on line dla wszystkich graczy.
    We wtorki zapraszamy na freerolle do wygrania 1 zaproszenie do Finału Głównego.
    W każdy czwartek zapraszamy do turnieju z niskim wpisowym $2. Gracze z miejsc 1-3 otrzymają zaproszenie do Finału Głównego.

    Pełny Harmonogram Turniejow Kwalifikacyjnych online ChiliCup w załączniku.
    Załączone pliki Załączone pliki

  7. #17
    O co chodzi z ta zakladka "kortowiada" na stronce chilicup?
    Lokalizacja Olsztyn - ze niby tam bvedzie Final?

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez kletschkowsyn Zobacz posta
    O co chodzi z ta zakladka "kortowiada" na stronce chilicup?
    Lokalizacja Olsztyn - ze niby tam bvedzie Final?
    Kortowiada - Turniej Specjalny ChiliCup 2010 - jednodniowy event dla graczy z Olsztyna organizowany wspolnie z Olsztyńskim Stowarzyszeniem Pokerowym.

    Turniej nie będzie wliczał się do klasyfikacji punktowej. W trakcie Kortowiady zostanie rozegrany darmowy turniej live na 150 osób + poboczne SnG.

    Pełne informacje o evencie Kortowiada - Turniej Specjalny ChiliCup 2010 pojawią się na stronie chilicup.net do niedzieli.

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    80
    Ja mam pytanie dotyczące ChiliCup Niedzielny Freeroll. Napisane jest, że wpisowe to tournament tokens, jednak żadnych tokenów w celu zapisania się na turniej nie posiadam, a przycisk "Zarejestruj" w lobby turnieju jest jakby "nieaktywny". W jaki sposób można się zarejestrować? Rejestracja zaczęła się 29 kiwetnia, a z tego co ja widzę w dalszym ciągu liczba zarejestrowanych osób wynosi 0, w zwiążku z czym domyślam się, że nie tylko ja mam kłopot z zarejestrowaniem .

    edit: jeżeli ktos ma taki sam problem polecam napisanie do supportu - ja otrzymałem tokena.
    Ostatnio edytowane przez maciekb ; 02-05-2010 o 10:40

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez maciekb Zobacz posta
    Ja mam pytanie dotyczące ChiliCup Niedzielny Freeroll. Napisane jest, że wpisowe to tournament tokens, jednak żadnych tokenów w celu zapisania się na turniej nie posiadam, a przycisk "Zarejestruj" w lobby turnieju jest jakby "nieaktywny". W jaki sposób można się zarejestrować? Rejestracja zaczęła się 29 kiwetnia, a z tego co ja widzę w dalszym ciągu liczba zarejestrowanych osób wynosi 0, w zwiążku z czym domyślam się, że nie tylko ja mam kłopot z zarejestrowaniem .

    edit: jeżeli ktos ma taki sam problem polecam napisanie do supportu - ja otrzymałem tokena.
    Wyjątkowo w pierwszym tygodniu tokeny byly dodane za pozno - przepraszamy graczy za niedogodności przy rejestracji.
    Obecnie każdy kto ma nick pokerowy załozony ze strony ChiliCup powinien mieć już dostępne tokeny na kolejne niedzielne turnieje.