Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: "Phil Ivey"

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ma ktoś kontakt, lub może zna użytkownika forum o nicku Phil Ivey? Kupiłem książke, ale od 20 dni nie ma z nim kontaktu. Może ktoś już coś od niego kupował?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Phil Ivey mucks his book !

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    . Na to wygląda. Jeśli jest możliwość, to chyba warto jego ip zablokować. Po postach wnioskowałem, że z pokerem ma do coś do czynienia i że za 40 zł nikt z siebie łajzy nie zrobi. Jednak sie pomyliłem. Głupio sie troche czuje, myśląc że jest pewnie na forum pod nowym nickiem i może znowu coś kombinuje. W kazdym bądz razie, nie polecam tego użytkownika

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Lol nigdy nie zawieraj takich transakcji z kimś nieznajomym.
    Nieznajomy na forum pokerowym = osoba z małym stażem, nie udzielająca się w rozgrywkach regionalnych nigdy (nie gra w żadnej lidze lokalnej).

    Już było takich kilku oszustów na forum.

    http://forum.pokerzysta.pl/bazarek/1...-zlodziej.html

    pewnie ten sam/podobny zjeb.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 13-04-2010 o 08:59

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja dwa razy kupowałem rzeczy od ludzi z forum, ale były to osoby w miare wiarygodne, więc wszystko ok. Na przyszłość proponuję transakcje z takimi userami przeprowadzać za pomocą allegro, jeśli są uczciwi to nie powinni protestować.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Jasne. Mam nauczkę.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    stwierdził że za tą kasę kupi sobie tą książkę dopiero wygra jakiś turniej i Ci zwróci
    no ale ciekawe żeby za 40zł robić z siebie kogoś takiego

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Oni nie robia tego dla 40zł, tak samo jak ty nie grasz po to, żeby wziąć pule z 10$. Siedza tak jak my i grindują. Wszystkie możliwe fora, wszystkie możliwe oferty, cały dzień online. Czasami wezmą całego buyina, czasami drobne pulki, a nieraz i BBJ. Na swoje wyjdą, rybki zawsze znajdą