Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($5) brak
    Button ($11.50) 82/0 po 12h
    SB ($17.40)
    Hero (BB) ($10) 19/16
    UTG ($9.65) brak

    Preflop: Hero is BB with K, K
    UTG bets $0.40, MP (poster) calls $0.30, Button calls $0.40, 1 fold, Hero raises to $2, UTG calls $1.60, MP (poster) calls $1.60, Button calls $1.60

    Flop: ($8.05) Q, 8, Q (4 players)
    Hero checks, UTG bets $2, 1 fold, Button raises to $4, Hero folds, UTG calls $2

    Turn: ($16.05) 7 (2 players)
    UTG checks, Button bets $5.50 (All-In), UTG calls $3.65 (All-In)

    River: ($23.35) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $23.35 | Rake: $1.10

    Wydaje mi się, że ten flop nie jest najlepszy dla mnie. Jak to grać??? Po minrasie już wiedziałem, że nie jestem z przodu. Co myślicie o bet pot shove na flopie?
    Ostatnio edytowane przez Milosz17 ; 09-04-2010 o 23:26

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    wiecej preflop i cbet flop

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    21
    wiekszy bet PF, cbet, all in.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    nie sluchaj ich milosz, zagrane optymalnie imo.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie sluchaj ich milosz, zagrane optymalnie imo.
    racja, wogole najlepszy flat pf bo moze spadnie OMG OMG niebezpieczny flop i trzeba bedzie foldowac!

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie sluchaj ich milosz, zagrane optymalnie imo.
    Żarcik?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Jak zobaczyłem tego flopa i 3 callerów to wydawało mi się, że chociaż jeden może mieć Q. Gdyby było 2 graczy pewnie bym betował. CZęsto CS zapolątają się tu z AQ,KQ,QJ,QT,88. Miałem zamiar grać c/c na ten minbet, ale po tym minraise od słabego gracza już wiedziałem, że jestem behind. To że spadł K na river nic nie znaczy.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Na pewno każdy się faktycznie zasugerował tym, że spadł K. Na tym stole jest mnóstwo słabszych układów niz twoje KK, które ci zapłacą. Sam nie masz As, więc to daje dużo układów, które mają fd. Jeśli villaini są donkami (a pewnie są) to i JT/T9/8x/TT/JJ/99/może niższe pary ci zapłaci. Tripsa jest sflopować jednak strasznie trudno + masz blokery do KQ i pozostaje tak naprawdę AQ, które typowie musieliby sprawdzić open pre i potem znowu sprawdzić sq (poza pre flop raiserem u 2 pozostałych villainów jest na to mniejsza szansa), więc z sensownych układów zostają QJ i QT czyli 16 możliwych układów. Jak do tego dodasz ile jest kombinacji układów, które jednak zapłacą to dojdziesz do nieco innych wniosków.
    Jednak mimo tego, że dużo gorszych ukladów ci zapłaci sprawę komplikuje fakt, że pula jest multiway a ty jesteś bez pozycji. Z tego powodu im dłużej o tej ręce myślę tym bardziej podoba mi się czek na flopie. Jeśli będzie do ciebie 1 bet i foldy, to możesz izi się stackować, po bet i czyimś call sam nie wiem, po bet/raise pewnie faktycznie możesz się pakować. Przeoczyłem, że flop jest aż 4 handed a to na pewno znacznie wpływa na jego dynamikę - ludzie są w takich sytuacjach zdecydowanie bardziej uczciwi. Good laydown.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    IMO musimy tu cbetować, no bo dlaczego mamy od razu zakładać, że ktoś ma Q? Nie chcemy dawać darmowej karty, bo w 4way pocie co by nie przyszło to może nam zaszkodzić. Mamy świadomość, że to jest NL10, więc wypłaci nam się mnóstwo gorszych układów, więc betujemy for value.... Jak dostaniemy raisa to nawet ok, dużo straszniejszy byłby "just call", nie widzę żeby jakiś villain miał tu raisować Qx, jedyne co to może raisować FD czy jakąś PP...
    As played (czyli check na flopie) to ładny fold, bet i miniraise wygląda bardzo podejrzanie i wygląda na to, że ten pot nie jest nasz. Obstawiałbym UTG na pikowy FD, a Buttona na jakieś Qx.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    UTG miał 99, a BU 88, więc dobry pas