Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    i love manhattan, kiedys sie musze tam jeszcze raz wybrac.
    gdzie mieszkasz?

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    grasz cos live?

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    w samym NY raczej ciezko zeby mial gdzie grac, najblizej chyba Atlantic City..

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Mieszkam na Williamsburgu w Brooklynie Blisko rzeki i blisko Greenpointu, wiec panuja tu swojskie klimaty (chodze do polskiej piekarni, na kielbase albo pierogi)

    Tutaj nie ma gdzie grac, bo hazard jest nielegalny, ale mysle o jakims 1-2 dniowym wypadzie wlasnie do Atlantic City Sa takie wycieczki, ktore w cenie maja 50$ w zetonach do niektorych kasyn (czyli prawie tyle ile sam koszt wycieczki). Wiec nie wychodzi tak drogo. A moze akurat rozbije bank i juz nie wroce?

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    gl

    edit: jak dlugo tam bedziesz siedzial i co to za powod wyjazdu? biuro na Wall Street otwierasz :P?
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 17-06-2010 o 21:46

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    gl

    edit: jak dlugo tam bedziesz siedzial i co to za powod wyjazdu? biuro na Wall Street otwierasz :P?
    Wyjechalem na wakacje. Mieszka tu moja rodzina wiec mam gdzie mieszkac.

    Wypoczywam, biegam, odswiezam umysl i przygotowuje sie na ostre grindowanie po powrocie

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    byle nie zapomnieli Cie zabrac na zwiedzanie bo ja bym oddal wiele by moc jeszcze raz pojechac do NY :]

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    byle nie zapomnieli Cie zabrac na zwiedzanie bo ja bym oddal wiele by moc jeszcze raz pojechac do NY :]
    O to musimy kiedys pogadac o NY bo miasto jest super

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    jak juz pare $ zarobimy to sobie na 2 tygodnie mieszkanie wynajmiemy i polecimy podziwiac NY , a z tamtad do Las Vegas to juz wypad na weekend

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    jak juz pare $ zarobimy to sobie na 2 tygodnie mieszkanie wynajmiemy i polecimy podziwiac NY , a z tamtad do Las Vegas to juz wypad na weekend
    dobry plan