Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Wzorem 2p2 oraz faktem, że parę osób pluje się, że spamujemy w każdym wątku tego działu założyłem temat, w którym można pogadać na dowolny temat związany z grą i życiem gridnera HU SNG każdej odmiany (czyli w praktyce będzie to holdem i ja: razz).

    Ok, na początek warto, aby każdy napisał nick, platformę i obecne stawki - dla lepszej rozmowy.

    Me:
    genpoder, FullTilt, super turbo 300chips: 3.5$.

    Enjoy.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta

    Ok, na początek warto, aby każdy napisał nick, platformę i obecne stawki - dla lepszej rozmowy.
    Popieram.

    Full Tilt Poker, ale mam też konto na PokerStars gdzie zaczynałem (ale wkurza mnie ten ich software, na FTP jakoś szybciej te karty chodzą).

    Mam nick Lebo44 i grywam na 5$-10$ (choć obecnie tylko 5$ bo wypłaciłem wszystko z PokerStars i grinduje od 30$ na FTP).

    Tylko HU SNG w Holdem NL.

  3. #3
    No ale to już 2 wątek tego typu bo czym to się różni od "Jakie osiągamy wyniki"

    PokerStars HUsng Holdem NL 5$-10$ nick maverickshee

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja może spróbuję sił w HU plo8 lub same plo. Są tu jacyś regsi HU omaszki?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Wzorem 2p2 (..) założyłem (..)


    Temat rodem jak z 2p2. A jaki tutaj ruuuuchh


    Takie pytanie, moze pociagnie za soba kilka odpowiedzi, a one za soba kilka innych tematow, a ze jest uniwersalne to kazdy odpowie. Jak idzie wam gra w tym miesiacu? Lepiej niz zwykle, gorzej? Czemu tak a nie inaczej?

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Idzie całkiem nieźle poza tym mam wrażenie ze wszedłem na kolejny poziom umiejętności (a może po prostu karta żre )
    Więc póki co jestem zadowolony, troche mało czasu na gre bo prace mgr trzeba skończyć

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Mnie też idzie super. Wprawdzie stawki niskie, ale winrate mam coś 70%. A jak przegrywam to tylko przez okropne bad beaty. Poza tym wpadło mi do głowy kilka poważnych pomysłow dotyczących Heads Up. Jeśli tylko moje plany życiowe nie ulegną zmiane w przeciągu paru miesięcy to postaram się je zrealizować (najlepiej z kimś, kto ma doświadczenie w HU).

    P.S. Wciąż zachęcam do udziału w HU shootoucie na FTP Dziś o 21.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Moje 11 dni kwietnia bardzo slabe , stoje w miejscu nie wygrywam nie przegrywam. Moze to jest spowodowane mala iloscia gier, mam nadzieje ze od jutra juz rusze

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    myslalem o live stream z turnieju ale zaduzo nas zeby to ogarnac
    rozumiem, za male wpisowe

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    myslalem o live stream z turnieju ale zaduzo nas zeby to ogarnac
    rozumiem, za male wpisowe
    Chyba tak następnym razem wpisowe min. 500$.