Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 103
  1. #91
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Potwierdzam - cookies dobrym graczem jest i posty ma pomocne. Też zdziwiłem się, gdy z taką frustracją zareagowałeś na brak odpowiedzi na swoje analizy. Następne rozdanie, które podasz do analizy sam chętnie skomentuję wystawiając się na pośmiewisko lub nie z tym, że wydaje mi się, że potrzebne są bardziej szczegółowe informacje typu: wysokość Buy ina i ready. Jeśli wygrzebię z HH jakieś ciekawe rozdanie to sam otworzę nowy wątek. Narazie pochwalę się niezłym runem - http://www.pokerprolabs.com/topshark...d=1&tt=4&w=280 . Przeniosłem się na husng 20$ i całkiem nieźle mi do tej pory idzie. Pozdrawiam!

  2. #92
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Co tam cookies zamarzłeś?
    Nie obrażaj się bo dobre posty pisałeś

  3. #93
    Znajdzie się ktoś z 50' i wyżej? Chętnie umówię się na jakieś session review. Pozdrawiam!

  4. #94
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Tak siedzę analizuję i zastanawiam się czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów podjąłby się zrobienia jakiegoś filmiku analizującego leaki z historii konkretnego HU na zasadzie wolontariatu ? Gdyby się takowy chętny znalazł to chętnie podeślę coś z historii. Pozdro

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Tak siedzę analizuję i zastanawiam się czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów podjąłby się zrobienia jakiegoś filmiku analizującego leaki z historii konkretnego HU na zasadzie wolontariatu ? Gdyby się takowy chętny znalazł to chętnie podeślę coś z historii. Pozdro
    Może niekoniecznie w temacie, ale jeżeli szukasz darmowych video to tu znajdziesz trochę Free Poker Training Videos & Poker Lessons, na blogu Hokiegrega jest jeden filmik za free (ok 40-50 min). No i husng.com, jest tam trochę za free.

  6. #96
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Hmm jeżeli chodzi o kwestię video to mam pod dostatkiem z husng, chodziło mi bardziej o wspólną konkretnych sesji.

  7. #97
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    borell - sprawdz PM

  8. #98
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    dział umarł, to bragnę sobie, a co mi tam



    kwota pewnie dla większości tutaj śmieszna, ale jak widać jeszcze są jakieś moniezy w HU
    gram sng deepstacki na FTP stawki od 5,25$ do 31,5$.


    pzdr & gl

  9. #99
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    ładnie, ładnie deepstacki tak jak piszesz do poziomu $31,5 to jest dobre źródełko dobroci. Dalej w las jest już ciężko, także jak grindujesz w tym zakresie i masz cierpliwość do deepstacków to masz osła który sypie z uszu złotymi dukatami.

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    dokładnie tak jak piszesz, regularnie trackuję stawki 50-100$ deep i ciężko znaleźć dobre gierki. co do 5,25$ to gram je tylko dlatego, że siada na nich tylu moich dobrych znajomych, że aż żal przejść obojętnie obok tych 5 dolków zdarzają się i tacy, z którymi gram codziennie (nigdy nie chcą rewanżu niestety)

    ciężko mnie też nazwać grinderem, bo pykam sobie kiedy mam ochotę i czasem nie gram przez kilka dni, a kiedy indziej robię sobie dłuższą sesję. niemniej w HU deep podoba mi się brak swingów, który zawsze był moją zmorą w różnych gierkach (a grałem już wszystko poza HU cash)
    Ostatnio edytowane przez Kasandrito ; 07-02-2011 o 14:55