Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 103
  1. #81
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Widzę, że cisza grobowa nastała. Jak tam Panie i Panowie wyniki w Październiku?

  2. #82
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Run better - nowy wpis, jezeli kogos interesuja moje wypociny, moze przeczytac

  3. #83
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Run better - nowy wpis, jezeli kogos interesuja moje wypociny, moze przeczytac
    Ja bym chętnie przeczytał, ale nie chce mi się rejestrować na kolejnym serwisie. Może mógłbyś wkleić tutaj?

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Usunale juz wpis i wszystkie pozostale, czlowiek zmiennym jest. Stwiedzilem, ze jednak blog w niczym mi nie pomagal wiec delete.
    Wlasnie zasintalowalem sobie hey pokera i wplacilem pare groszy, gram satki HU do hesopu, zajebiscie wolno sie zapelniaja, ale soft calkiem przyjemny, az jestem zdziwiony.
    Generalnie to wlasnie sie przestawiam bo kilka tygodni wstecz chodze spac miedzy 8-12 rano, dzisiaj nie poszedlem spac ale jestem okrutnie zmeczony i nic mi sie nie chce, wiec nie bede oddawal BI u siebie na grze, takze strace troche czasu i pogram na tym hey pokerze, i tak bym nic nie robil :P satki sa za 3 i 8$. Wplac cos Lebo, moze ktos jeszcze i sie pobawimy

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Witam : )

    Po długiej nieobecności ponownie chciałbym podzielić się z Wami swoimi wynikami/doświadczeniami w temacie HUSNG. Ostatnim razem jak postowałem w tym wątku miałem roll koło 100 dolców. Od tamtego czasu nieźle mi szło i teraz dysponuję kwotą 10 razy większą : ) Zmieniłem również room w celu zwiększenia rolla poprzez bonus. Po osiągnięciu 500usd na ftp przeniosłem 300usd na PS. Całkiem przyjemny soft (jednak trochę wolniejszy niż ftp) i duża ilość graczy przyciągnęła moją uwagę. Muszę przyznać, że początki były naprawdę kiepskie, bo grając husng za 10$ spadłem w krótkim czasie rolla <100usd, co strasznie mnie zdołowało. Zacząłem grać husng za 5$ i naprawiać swoje błędy, które wynikały z przyzwyczajeń do gry deep stack, która naprawdę bardzo się różni od reg stack. Przede wszystkim 3bet range w deepstackach miałem o wiele szerszy i świetnie się to sprawdzało. To samo dotyczyło wielkości podbić i ich częstotliwości. Różnice w grze deep i reg stack są naprawdę duże i każdemu, kto dziwi się słabym wynikom przenosząc się w którąś stronę radzę odrazu zacząć korygować grę zamiast winić wariację xD wracając do mojej gry - odbudowałem się trochę grając MTT i husng 5$ aż w końcu wraz z powrotem do rolla >200 wróciłem do husng 10$. Aktualnie wyrobiłem już 260$ z 300$ bonusu i mam zamiar po skończeniu przenieść 600-1000$ na ongame, żeby tam zacząć grać cashe HU NL20$. Na ftp i PS HU cashe zaczynają się od NL50 a do tego nie mam rolla, więc zacznę tam. Do tego jeszcze dochodzi bonus, który dostanę depozytując pierwszy raz na ongame. Dalszym planem jest rozbudowanie rolla do poziomu NL50 i powrót do starego dobrego ftp : ) I tak przy okazji takie pytanko do forumowiczów. Ma ktoś doświadczenie z ongame (poziom/soft/RB/bonus)? Nie obraziłbym się, gdybyście się nim podzielili! Tak na zakończenie pochwalę się jeszcze dzisiejszą bardzo pozytywną sesją +11 BI na husng 10$ ^^

    Pozdrawiam ; )

  6. #86
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Shoque powodzenia, z tym że stosując tak agresywny BM - co w przypadku twojego rolla 300/hu100 dawało 30 buyinów będziesz się często skracał. To chyba wynika z indywidualnych predyspozycji, ale jak dla mnie podstawą podczas gry hu jest czysty umysł i komfort psychiczny. GL m8

  7. #87
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    17
    Bonjour!

    Pragnę udzielić odpowiedzi borellowi. Nie orientuję się, jaki posiadasz roll ani jakie stawki grasz. W moim przypadku jest to niewielki roll i małe stawki. Budując roll nie opłaca się, wg mnie, stosować żadnej innej taktyki niż agrsywnej. Stawki, które teraz gram nie są proporcjonalne do moich umiejętności. Na ftp crashowałem husng 5$ i 10$, więc przenosząc się na PS byłem w miarę pewien, że dobrze sobie z nimi poradzę, więc 30BI było dla mnie dobrym startem. Jak już będę grał docelowe stawki to pewnie wtedy skorzystam z bardziej konserwatywnego BM, żeby nie odczuwać tak bardzo swingów. Wszystko zależy od umiejętności i pewności siebie. Wiedziałem, że biję ten poziom stąd agresywny BM, ale bez przesady - wg mnie nawet 30 BI to żadne szaleństwo!

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    tak jak napisałem to zależy od ogólnych predyspozycji. Ja np. bez 100bi nie gram chyba, że mówimy o stawkach 1,2. W tej chwili gram hu 10$ deep , bm 100 bi+. Spokojny, stabilny wzrost. Sprawdza się

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    generalnie wrzucilem tu w ostatnim czasie kilka rak, poniewaz forum umiera. chcialem poprowadzic jakas ciekawa dyskusje, ale nie znalazla sie ani jedna osoba, ktora by sie wysilila by fakycznie zaanalizowac dane rece. przed prawie tydzien nikt nawet nie przypisal poprawnych rangow przeciwnikowi. hehe ludzilem sie, ze te forum wkoncu ozyje, ale jednak lipa, smutne to troche

  10. #90
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    ALe ty chlopie lamentujesz i tak dobrze ze cos zaczelo sie dziać,natomiast nie każda analiza musi opierac sie na takich zalozniach jakich szukasz.Nie wszyscy muszą ci podawac dokladne zakresy i prawdopodobienswo zeby analiza byla do przyjecia.Pozatym okrajanie zakresow lub ich poszerzanie vs random w dyskusji chyba niewiele wniesie.Do tego sam dobrze znaleś prawdopodobny range i nie za bardzo szukaleś innego.
    Jednak dzieki za ozywianie forum, ale wyluzuj sie trochę i sam jeśli nikt nie podaje zakresow sam to zrob bo wtedy na pewno komuś pomożesz.Jesteś dobrym graczem i masz ciekawe podejscie wiec tak od razy nie wal fochow, bo dziwna aure wokół siebie wytwarzasz.
    pozdro